...

Ypatingame kalėdiniame verslo vakarėlyje – nauji kontaktai ir naujos galimybės

Verslas

2022.11.28

Autorius: Vaida Kerienė

Temos: , .

Ypatingame kalėdiniame verslo vakarėlyje – nauji kontaktai ir naujos galimybės

Siekiantiems augti ir būti konkurencingiems verslininkams užsukti į „bzn startorganizuojamą vakarėlį „Network Partytampa tradicija – ieškoti įdomių kontaktų, semtis sėkmingų verslo patirčių bei idėjų. Tik šį kartą kitaip! Gruodžio 7 d. viešbutyje PACAI įvyks išskirtinis, kalėdinis renginys „Network Party Christmas. Verslo pranešimai apie verslo perspektyvas 2023 metams, ypatingoje vietoje su išskirtiniais savo sričių ekspertais.

Tai vienas vertingiausių verslo kontaktų, susitarimų ir verslo plėtros idėjų renginys. Verslininkai pasakoja, užsukę pirmą kartą, mielai grįžta vėl. Kiekvienas renginys būna kitoks, kitokie kontaktai, kitokios istorijos, nauji atradimai. Šįkart dalyvių laukia koncentruoti verslo pranešimai apie kitų metų verslo perspektyvas, kurias pristatys žinių centro augančiam verslui „bzn start“ įkūrėja, mokslininkė, „design thinking” ekspertė, inovacijų strategė dr. Živilė Glaveckaitė remdamasi šiam pranešimui specialiai atliktu tyrimu, apklausiant investuotojus, įvairius verslo atstovus. Svarbiausias fintech ir internetinės bankininkystės tendencijas’23 atskleis Agnė Selemonaitė, „ConnectPay” valdybos pirmininkė, gen. direktoriaus pavaduotoja, o apie duomenų ateitį versle’23 kalbės pranešėjas Gediminas Jankauskas, TELE2 duomenų mokslininkas, DATA ATLAS produkto vadovas.

Vėliau renginys pereis į ilgo vakaro susitikimą, kuriame ekspertai ir renginio dalyviai, neformalioje aplinkoje bendraus aktualiomis temomis, o verslo vakarą moderuos Evaldas Venskutonis.

Kiekvienas naujas kontaktas – nauja galimybė

Stiprus ekspertas, dvidešimt penkerius metus vadovaujantis mokymų įmonei Darius Čibonis: „Mano specializacija B2B pardavimai, derybų vedimas bei vadovavimas pardavėjams. Konsultuoju įmones, vedu mokymus šiomis temomis, šiais klausimais galite į mane kreiptis“. Eksperto paklausus apie lūkesčius renginiui, jis juokauja: „Kadangi renginys kalėdinis, labiausiai norėčiau sutikti Kalėdų senelį su jo komanda ir dovanomis“.

Ekspertas dalyvauja renginyje ne pirmą kartą, bet kas kart randa vertingos patirties, pažinčių. Nuoširdžiai domisi startuolių veiklomis ir aktualijomis. Kiekvienas naujas kartas gali būti palydėtas ir netikėtų pažinčių, vieną jų prisimena D. Čibonis: „Praėjusį kartą maloniai nustebino pažintis su ukrainiete studente, atvykusia į Lietuvą studijuoti. Ji aktyviai dalyvauja panašiuose renginiuose. Nekilo abejonių, kad ši jauna mergina daug pasieks“.

Čibonis mano, kad naujais metais startuoliams bus dar aktualiau gebėti prisitaikyti prie greitai kintančios aplinkos ir valdyti su aplinkos pokyčiais susijusias rizikas.

Verslo problemų išvengti padeda išankstinis žinojimas

Puikus savo srities žinovas Advokatų profesinės bendrijos „NOOR“ vyr. teisininkas, advokatas Audrius Slažinskas renginio metu konsultuos startuolius finansavimo, įmonių įsigijimo/ pardavimo sandorių, korporacinės teisės klausimais.

Audrių žavi šis renginys naujomis pažintimis, išgirstomis idėjomis. Laukia pranešimų apie tai, kas laukia verslų kitais metais: „Linkime, kad kitais metais startuolių finansavimo apimtys Lietuvoje nemažėtų, šiuo metu esančios baimės dėl rinkos tendencijų Lietuvoje nepasitvirtintų“, – linki Audrius.

Ekspertas pataria kiekvienam startuoliui susipažinti su Lietuvos startuolių ekosistemos paskutiniais metais, po truputį kuriama, aktualia tipinių teisinių dokumentų startuoliams duomenų baze: „Verslo pradžioje tas turėtų sutaupyti kaštų ir laiko“, – pataria A. Slažinskas.

Tokie renginiai – įkvėpimas naujoms verslo idėjoms

Kitas ekspertas UAB „Sprendimai pažangiam verslui“ įkūrėjas ir vadovas Žilvinas Gedvilas daugiau kaip dvidešimt penkerius metus užsiimantis verslo procesų automatizavimo ir optimizavimo sprendimų diegimu. Nestandartinių poreikių situacijose padeda rasti ir pritaikyti unikalius sprendimus, išnaudojant pažangiausias technologijas, dėl šitų temų galima į jį kreiptis.

Renginyje tikisi susipažinti su smulkaus ir vidutinio verslo atstovais, savininkais, investuotojais, turinčiais ambicijų auginti savo verslą, ieškoti ilgalaikių, šiuolaikiškų technologinių sprendimų, padedančių jų verslui augti: „Šio renginio didžiausia nauda galimybė bendrauti su energingais, ambicingais idėjų generatoriais. Atslūgus renginio jauduliui, apmąstyti viską ir sukurti dar vieną planą, kaip realizuoti naują idėją“, – pasakoja Žilvinas.

Ekspertas sako, visi mes kažkada buvome startuoliai, todėl reikia nebijoti, blaiviai mąstyti, drąsiai žengti pirmyn, neabejoti savo sėkme. Ypač šiuo neapibrėžtumo laikotarpiu ne laikas „trypti vietoje“: „Tai būtų neatsakinga, todėl palinkėčiau dar tvirčiau siekti užsibrėžtų tikslų. Nepamiršti, kad pinigai yra tik priemonė, o svarbiausia daryti tai, kas mus visus padaro laimingais ir geresniais“.

Gyvas bendravimas atneša neįtikėtinų idėjų

Laura Panovienė, „Workland“ vadovė Lietuvoje, renginio metu dalinsis patarimais, kaip pasirinkti tinkamą darbo erdvę, kurioje puikiai jausis komandos nariai. Kaip kurti pridėtinę vertę bendruomenei, organizuoti renginius ir kitus projektus. Į ekspertę galite kreiptis patalpų nuomos, nekilnojamo turto ir vadybos klausimais.

Renginyje ekspertė dalyvauja jau ne pirmą kartą, bet kas kart dalyvaujant vis įsitikina, kokią reikšmę žmogaus gyvenime turi tikras, gyvas bendravimas, kiek neįtikėtinų idėjų, partnerysčių, gali gimti sutinkant naujus veidus.

Naujais metais L. Panovienė startuoliams linki: „Teisingų, pasiteisinančių sprendimų versle, kurie padėtų optimizuoti laiką, įkvėptų komandą, tausotų darbuotojų produktyvumą bei leistų užtikrinti tiek jų, tiek vadovų darbo-gyvenimo balansą. O kaip tai padaryti, mintimis galėsime pasidalinti „Business network Party: Christmas Edition“

Didžiausio, Nr. 1 žinių centro augančiam verslui „bzn start“ organizuojamame renginyje, neformalioje aplinkoje pasitiks komanda, kuri suves su ekspertais bei kitais verslininkais. Jie padės spręsti jums aktualią problemą ar rūpimą klausimą, užmegzti naudingus ryšius, prasmingas pažintis, padidinti savo veiklos žinomumą, patikimumą. Renginio organizatoriai dėkoja ilgamečiams partneriams ir rėmėjams: didžiausiam naujienų portalui „Delfi“, telekomunikacijų bendrovei „Tele2”, bendradarbystės erdvei „Workland“, skaitmeninės rinkodaros agentūrai „APG Media“, spaudos profesionalams „Spaudos departamentas“, Advokatų profesinei bendrijai NOOR, sprendimus pažangiam verslui diegiančiai įmonei „SPPA verslui“, didelių renginių kūrėjams „Big Event“, visas bankininkystės paslaugas vienoje vietoje teikiantiems „ConnectPay“ , interjero, laisvalaikio prekių ir šilumos sprendimų e. parduotuvei „eSaurida” bei dalyvius savo erdvėje priimsiančiam, penkių žvaigždučių viešbučiui „PACAI“. Draugiško kolektyvo ir glaudaus bendradarbiavimo tarpusavyje dėka, organizuojamas „Network Party“ yra paklausiausias ir sėkmingiausias verslo renginys, suteikiantis realią grąžą tiek partneriams, tiek dalyviams. Jame sudalyvauti galimybę turi tik pirmieji šimtas norinčiųjų.

Ekspertai

Audrius Slažinskas

Audrius Slažinskas

Vyresnysis teisininkas / „SPC legal”

Darius Čibonis

Darius Čibonis

Vadovų ir vadybininkų mokymų treneris / www.cibonis.lt

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.