...

Vokietijos ūkio apdovanojimas Lietuvos įmonei tema – „Made for Germany“

Verslas

2012.06.11

Autorius: bzn start

Temos: , .

Vokietijos ūkio apdovanojimas Lietuvos įmonei tema – „Made for Germany“

Vokietijos ūkio apdovanojimas bzn start fotomontažas

2012 metų konkurso Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje nugalėtoja – UAB „Aurika“. 2012 m. birželio 7 d. šį apdovanojimą Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) įteikė jau septintąjį kartą. Iškilmingos ceremonijos, vykusios Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje, metu apdovanojimą nugalėtojui įteikė AHK prezidentas Lietuvoje dr. Dietmar Luz ir vakaro garbės svečias, LR ūkio ministras Rimantas Žylius. Renginio globėją, Vokietijos Federacinės Respublikos ambasadorių Lietuvoje, Matthias Mülmenstädt renginio metu pavadavo Vokietijos ambasados Lietuvoje ekonomikos skyriaus vadovas Maximilian Hurnaus.

2012 metų „Vokietijos ūkio apdovanojimų Lietuvoje“ tema – „Made for Germany“. Šių metų apdovanojimų tikslas – pagerbti Lietuvos smulkią arba vidutinę įmonę, kuri savo produkciją eksportuoja į Vokietiją arba ypač sėkmingai teikia paslaugas Vokietijos partneriams.

UAB „Aurika“ viena pagrindinių eksporto rinkų yra Vokietija. Įmonės pagaminti produktai atitinka Vokietijos rinkos keliamus aukštus kokybės reikalavimus. 1991 metais įkurta įmonė specializuojasi maisto, chemijos ir farmacijos pramonei skirtų etikečių ir pakuočių gamyboje. Nuolatos tobulindama spaudos technologijas ir sprendimus, taip pat bendradarbiaudama su Kauno technologijos universiteto Dizaino ir technologijų fakultetu, įmonė greitai ir kokybiškai reaguoja į individualius klientų poreikius.

Be kita ko, įmonės asortimente galima rasti ir etiketes su Brailio raštu bei etiketės iš biologiškai suyrančių medžiagų.

Nuotraukoje Arūnas Akstinas, vienas iš trijų įmonės savininkų.

Įmonė iš Kauno ir Vilniaus padalinių tiekia produkciją į daugelį Europos šalių. Į Vokietiją UAB „Aurika“ eksportuoja individualiems poreikiams pritaikytas standartines etiketes bei specialius gaminius iš ypatingų medžiagų. UAB „Aurika“ komisiją įtikino dėl spartaus įmonės augimo iš smulkios prekybinės įmonės iki didžiausio etikečių gamintojo Baltijos šalyse. Komisiją sužavėjo įmonės didelės eksporto apimtys bei gebėjimas prisitaikyti prie kliento poreikių naujose rinkose. Siekdama įeiti į Vokietijos rinką įmonė įdarbino vokiškai kalbantį personalą ir sukūrė naujus, Vokietijos rinkai pritaikytus, produktus, tokius kaip „Multilayer Etiketten“.

Konkurso prizinį fondą sudaro dekoratyvinis „Vokietijos ūkio apdovanojimų Lietuvoje“ stiklo dirbinys su konkurso simbolika, 5 000 EUR piniginis čekis, skirtas AHK rūmų teikiamoms paslaugoms, dalyvavimui Vokietijoje vykstančiose parodose ir mugėse, eksporto skatinimui bei partnerių Vokietijoje paieškai, darbuotojų rengimui ir jų kvalifikacijos tobulinimui. Šiais metais nugalėtojui suteikiama galimybė nemokamai dalyvauti 2012 m. lapkričio mėn. Berlyne vyksiančiame simpoziume „Symposium Purchasing and Logistics“, kurį organizuoja Vokietijos žaliavų valdymo, pirkimo ir logistikos asociacija (BME). Simpoziume dalyvaus daugiau nei 2.000 dalyvių, čia susitiks daugelis Vokietijos importuotojų. Konkurso nugalėtojas bei finalistai gauna nemokamą vienerių metų narystę Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmuose (AHK).

Iš 23 konkurso dalyvių į Vokietijos ūkio apdovanojimų Lietuvoje finalą pateko penkios Lietuvos įmonės (abėcėlės tvarka):

Aurika UAB – www.aurika.lt . Etikečių ir pakuočių maisto, chemijos ir farmacijos pramonei gamintojas

MeTec UAB – www.metec.lt . Štampuotų/formuotų detalių ir štampų gamintojas automobilių pramonei

Putokšnis UAB – www.putoksnis.lt PET ruošinių ir butelių gamintojas

Rubedo sistemos UAB – www.rubedo.lt Mechatroninių sistemų (robotų) projektuotojas

Selteka UAB – www.selteka.eu. Televizijos ir elektronikos gaminių kūrėjas ir gamintojas

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (DBHK) yra plataus pasaulinio Vokietijos užsienio prekybos rūmų tinklo (AHK) dalis. Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai vienija 390 narių ir yra didžiausi tarptautiniai prekybos rūmai regione bei vieninteliai, vienijantys trijų Baltijos šalių įmones. www.ahk-balt.org

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.