...

„Verslo virusas“ jau greitai!

Verslas

2013.09.12

Autorius: Justina Ūsaitė

Temos: .

„Verslo virusas“ jau greitai!

„Verslo virusas“ Organizatorių nuotr.

Ne vien sostinėje bazuojasi verslo inkubatoriai, vyksta renginiai. Neseniai vyko jaunimo verslumo skatinimo projekto ,,Verslo virusas“ pristatomasis renginys, į kurį registracija prasidės jau nuo rugsėjo 16d. Tuomet prasidės didysis darbas: verslo ugdymo ciklas, kuriame bendraus mentoriai su jaunais žmonėmis, galvojančiais apie savo verslą.

Projekto pristatyme savo sėkmės istoriją pasakojo buvęs ,,Verslo virusas“ dalyvis Vytis Uogintas. Bendradarbiaudamas su mentoriumi Grantu Pažėra, sėkmės istorijos autorius kartu su kolega Žygimantu Mikša projekto metu pradėjo vystyti kompiuterių taisymo idėją, kurią pavadino šiandien ,,Re-startu“. Jaunieji verslininkai nusprendė pasinaudoti mentoriaus patarimais bei plėsti kompiuterių taisyklos paslaugų spektrą. Netrukus jie ėmėsi projektorių nuomos, kasečių pildymo ir pan. Sėkmingą verslo pradžią lėmė mentoriaus tikslingi marketingo patarimai, finansų tvarkymo sprendimai ir jaunuolių ryžtas žengti pirmuosius veiklos žingsnius. Ko gero daugelį susirinkusių nustebino netikėtas šios istorijos vingis – per pirmuosius veiklos metus jaunuoliai šią įmonę pardavė ir įsteigė naują marketingo paslaugomis užsiimančią įmonę.

Taip pat projekto pristatymo metu savo patirtimi pasidalino verslininkas Grantas Pažėra. Jis teigė, kad buvimas mentoriumi jam leido patirti daug naujų išgyvenimų. Keisčiausia buvo tai, kad mokydamas ugdytinius jis pasisėmė idėjų.

Projektas ,,Verslo virusas“ susideda iš dviejų veiklų:

1. Moksleivių verslumo turnyro. Užsiregistravusios moksleivių komandos galės išbandyti savo jėgas 4 užduočių etapuose:

a) Ekonomikos žinių olimpiada;

b) Įmonės atvejo analizės užduotis;

c) Simuliaciniai EcoSim žaidimai;

d) Debatai.

Verslo mentorystės. Čia grupinės mentorystės metu verslininkai/mentoriai perteiks jaunuoliams verslo patirtį, žinias ir įgūdžius bei padės tobulinti jų verslo idėjas.

Dugiau informacijos rasite čia:

http://verslovirusas.lt

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.