...

VERSLO ISTORIJA: užtenka sutikti teisingą žmogų teisingoje vietoje

Verslas

2012.06.30

Autorius: bzn start

Temos: .

VERSLO ISTORIJA: užtenka sutikti teisingą žmogų teisingoje vietoje

Vidmantas Janulevičius BFL/Andriaus Ufarto nuotr.

Pagrindinė „bzn start“ VERSLO ISTORIJOS liepos mėnesio tema apie tai kaip viskas prasideda visiškai ne ten kur ieškojai, o tiesiog atsidūrė teisingoje vietoje ir teisingu laiku. O tai padėjo Vidmantui Janulevičiui sukurti nuosavų diskų imperiją “BOD Group” , kuri pajėgi pagaminti net 77 mln. vienetų įvairių diskų. Šiuo metu jau statosi 30.000 kv.m. gamyklą Visoriuose ir yra 15 įmonė blue-ray gamintoja PASAULYJE!

Kaip gimė tokia verslo istorija, kuri prasidėjo nuo lemtingos pažinties, kuri padėjo pamatus sėkmingam verslo įkūrimui.

“Kadangi mokslus buvau baigęs vadinamuoju raudonu diplomu, turėjau lengvatines sąlygas stoti į aukštąją mokyklą. Savo profilį pakeičiau kardinaliai – stojau į prekybą. Vilniaus universitete buvo materialinio techninio aprūpinimo specialybė – ją ir pasirinkau. Pirmus dvejus metus mokiausi dieniniame skyriuje. Lietuvai atgavus nepriklausomybę tėveliai jau buvo brandaus amžiaus, tad reikėjo jiems materialiai padėti. Universitetą baigiau metais vėliau studijuodamas neakivaizdiniu būdu.

Kadangi labai norėjau dirbti sau, bandžiau imtis tuo metu itin populiaraus spalvotųjų metalų verslo. Tiesą sakant, visai neblogai sekėsi, o į tarptautinę rinką brautis pradėjau radęs verslo partnerį.“, – teigė verslininkas.”

Naujame „bzn start“ liepos mėnesio žurnale rasite visą straipsnį, kuriame verslininkas dalinasi savo sėkmės istorija!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.