...

VERSLO ISTORIJA: apie tai kur telpa pusė gyvenimo

Verslas

2012.09.29

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: , .

VERSLO ISTORIJA: apie tai kur telpa pusė gyvenimo

Jolanta Zabarauskienė BFL/Andriaus Ufarto nuotr.

Pagrindinė „bzn start“ VERSLO ISTORIJOS spalio mėnesio tema apie Jolantą Zabarauskienę ir jos sukurtą verslą skirtą moterims. Gyvenime daug raguvusi įvairaus verslo skonio, šiandien ponia Jolanta valdo didelį galanterijos tinklą „Heros”.

„Esu klaipėdietė. Ten gimiau, augau ir mokiausi. Tėvai buvo paprasti darbininkai. Verslas mane traukė nuo mažų dienų. Visada supratau, kad ką nors pasiekti galima tik daug dirbant, darant, mąstant“, – pradeda pokalbį J. Zabarauskienė. Tiesa, į verslą ji pasuko ne iš karto – iš pradžių pasirinko muziką. Ilgus metus Jolanta mokėsi muzikos mokykloje, paskui studijavo konservatorijoje ir tapo muzike. Tuo metu – buvo sovietmečio pabaiga – iš darbo orkestre pragyventi vargiai būtum galėjęs, todėl teko ieškoti šiek tiek kitokios veiklos.

Pirmas jos ir vyro verslas, žvelgiant iš šių dienų perspektyvos, buvo nelabai legalus.

„Taigi įkūrėmė garso įrašų studiją. Įrašinėjome ir pardavinėjome garso kasetes. Aišku, be licencijos. Tiesiog tuo metu Sovietų Sąjungoje tai nebuvo draudžiama. Darbavomės labai sėkmingai“, – prisiminė verslininkė. „Laikui bėgant, kai Lietuva tapo nepriklausoma ir pradėjo į vietas stotis įstatymai, nusprendžiau, kad daug įdomesnė veikla, susijusi su prekyba. Perėjau daug etapų: ilgokai prekiavome drabužiais, paskui kilo idėja griebtis odinės galanterijos. Drabužių ir batų parduotuvių tuo metu jau buvo nemažai, bet rinkoje trūko skėčių, lagaminų, rankinių“, – pasakojo J. Zabarauskienė. Tai ir lėmė šio verslo atsiradimą.


Kaip sekėsi statyti verslą ant kojų rasite visą straipsnį naujame „bzn start“ spalio mėnesio žurnale, kuriame verslininkė dalinasi savo sėkmės istorija!

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.