...

Verslas, skatinantis dalytis patirtimi

Verslas

2015.12.22

Autorius: Ieva Drungilaitė

Temos: .

Verslas, skatinantis dalytis patirtimi

„Limitless Internet Group Ltd“ įkūrėjas - Arnas Sinkevičius. Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvoje vis dar vyrauja ydinga verslo praktika – slėpti savo sėkmės veiksnius, niekam neatskleisti planų ir nepasakoti, kaip lengviausia įgyvendinti tikslus. Taip tikimasi apsaugoti savo verslo sėkmę ir pristabdyti konkurentus, kurie veiklos galimybių privalės ieškoti savarankiškai. Deja, šis požiūris labai atsilieka nuo didžiųjų pasaulio verslų ir jų ideologijų.

Tarp Vilniaus ir Londono nuolat besiblaškantis Arnas Sinkevičius (30) suprato, kad pasaulyje taikoma verslo konsultacijų praktika yra tikslinga abiem pusėms: ir patariantiesiems, ir gaunantiesiems patarimų, todėl įkūrė verslo konsultacijų įmonę „Limitless Internet Group Ltd“.

 

„Šią įmonę įkūriau vienas su viltimi, kad tai bus puiki idėja, galinti sujungti daugiau bendraminčių. Ir nesuklydau – dabar komandoje turime profesionalių dizainerių, aukštos klasės IT specialistų, kūrybingų tekstų kūrėjų, gebančių plunksną valdyti keliomis kalbomis, ir, žinoma, verslo specialistų“

A. Sinkevičius.

 

„Šiuo metu pagrindinė mano veikla – darbas šioje įmonėje Londone. Jos veikla siekiama sustiprinti verslą ir pasiekti, kad verslininkai ne konkuruotų tarpusavyje dėl mažų klientų, o bendradarbiautų tam, kad įgyvendintų didžiulius projektus. Visa tai pirmiausia bandome pasiekti teikdami verslui konsultacines paslaugas. Ilgametę patirtį tarptautinėse bendrovėse turintys verslininkai noriai dalijasi savo patirtimi ir neretai net pakeičia verslininkų požiūrį į verslą. Dažnai tokie pokyčiai padeda įmonei suklestėti. Įmonės „Limitless Internet Group Ltd“ veiklos sritis – verslo konsultacijos. Tačiau, subūrę profesionalų komandą, rimtiems klientams, taupantiems savo laiką, siūlome ir kitų profesionalų teikiamų paslaugų: produkto įvedimas į rinką, veiksminga rinkodara, žiniatinklio kūrimas, viešųjų ryšių kampanija, profesionalus ir patikimas optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)“, – pasakoja A. Sinkevičius.

Svarbu nestovėti vietoje

Pašnekovas savęs kitoje srityje nei verslas jau nebeįsivaizduoja. Jo asmenybės bruožai puikiai papildo verslaus žmogaus įvaizdį. A. Sinkevičius – maksimalistas, norintis Lietuvos verslą pakreipti kita linkme.

„Dirbdamas užsienio bendrovėse įpratau matyti, kaip sėkmės lydimi žmonės noriai padeda kitiems, kaip milijardieriai uždirba didžiulius pinigus ne todėl, kad nuolat prižiūri savo darbuotojus, o todėl, kad dalį pareigų perleidžia jiems, o patys tuo metu ieško naujų verslo idėjų. Aš išmokau taip gyventi ir noriu prisidėti prie Lietuvos verslo klestėjimo. Šiuo metu politikai kalba apie ekonomikos kilimą, bet verslininkai vis dar tiki apsišaukėliais SEO specialistais, manančiais, kad rinkodara prasideda ir baigiasi socialiniame tinkle“, – įsitikinęs pašnekovas.

Sunkiausia įmonės įkūrėjui susidurti su apatiškumu ir suvokimo trūkumu. Dauguma dabartinių verslininkų įsivaizduoja, kad konsultacijos yra labai brangios, o verslo konsultantai nesuteiks verslui pridėtinės vertės. Būtent pagalba verslui ir yra A. Sinkevičiaus varomoji jėga, nes, kai pagalba akivaizdžiai matoma, lengviau įveikti kitų abejingumą.

„Šią įmonę įkūriau vienas su viltimi, kad tai bus puiki idėja, galinti sujungti daugiau bendraminčių. Ir nesuklydau – dabar komandoje turime profesionalių dizainerių, aukštos klasės IT specialistų, kūrybingų tekstų kūrėjų, gebančių plunksną valdyti keliomis kalbomis, ir, žinoma, verslo specialistų“, – apie surinktą komandą kalba A. Sinkevičius.

Nors turi daug verslo patirties ir gali save vadinti profesionalu, pašnekovas pripažįsta, kad ir pats nuolatos mokosi, ieško geriausių srities specialistų. Būtent todėl „Limitless Internet Group Ltd“ geba pasiūlyti savo klientams geriausias sąlygas.

„Mes konsultuojame įvairių sričių verslininkus ir padedame veiksmingai pasiekti jų norimus tikslus. Mūsų tikslas – rezultatyvumas. Dažniausiai verslininkai kreipiasi į mus, nes turi gerą produktą, bet nesugeba jo parduoti. Aš, kaip profesionalus verslo konsultantas, galiu patarti ir parodyti, kaip tai padaryti. Pats nuolat lankausi pas įvairius konsultantus, stebiu, kaip jie dirba ir kokių klaidų daro. Todėl savo klientams siūlau ne paistalus iš interneto, o tarptautinių sėkmingų bendrovių patirtį. Deja, Lietuvoje vis dar gaji praktika nesidalyti sėkminga patirtimi, bet manęs tai negąsdina. Manau, kad profesionalai, gerai dirbantys savo darbą, visuomet turės klientų“, – neabejoja pašnekovas.

Linkėjimai pradedantiesiems

Pašnekovas tiki, kad verslininkui svarbiausia per ilgai neužsibūti vienoje vietoje, nes tai gali stabdyti platesnį situacijos matymą. Pats A. Sinkevičius nuolat aktyviai keliauja, bendrauja su pasaulio verslo gigantais, semiasi patirties ir naujų idėjų.

„Dažnai platesnis žvilgsnis atveria naujų galimybių ir skatina idėjų atsiradimą. Pirmiausia patarčiau nebijoti ir veikti. Nereikia laukti palankios ekonomikos ar laimingos apvaizdos, nes niekas nevyksta tol, kol nieko nedarai. Jei turi idėją – pirmyn. Verslas gimsta natūraliai, kai žinai, ko sieki. O kad išliktum rinkoje ir užsidirbtum – nesnausk, žvelk į priekį ir į visą pasaulį. Kuo plačiau mąstysi, tuo daugiau galimybių pamatysi. Lietuva dar jauna šalis ir čia dar galima labai daug ką nuveikti, pasitelkus pasaulinę patirtį. Domėkimės ja visi!“ – skatina A. Sinkevičius.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.