...

TOP 15 verslo idėjų, vertų milijono

Verslas

2018.07.16

Autorius: Juliana Miliut

Temos: .

TOP 15 verslo idėjų, vertų milijono

TOP 15 verslo idėjų, vertų milijono. pixabay.com nuotr.

Internetas ir jo pažanga suteikė neaprėpiamų galimybių verslo pasauliui ir žmonių verslumui. Entrepreneur.com sudėjo populiariausias idėjas, kurios gali tapti vertomis milijono. Būnant praktiškai bet kurioje pasaulio vietoje (turint prieigą prie interneto), nesudėtingai galima įkurti ir įveiklinti realius verslus, galinčius sugeneruoti dešimtis milijonų eurų per metus. Toliau pateikiamos verslo idėjos, padėsiančios susikrauti milijonus ir kviečiančios sutelkti dėmesį į vieną iš milijonų žmonių problemų, kurias galėtumėte padėti jiems išspręsti.

 

1. Užsiimkite „dropšipingu“

Galite pradėti e. prekybos verslą, neturėdami jokio inventoriaus ir pradinio kapitalo. Ši praktika, žinoma kaip „dropšipingas“, yra verslo modelis, kai prekiaujama tiesiogiai iš gamintojo ar tiekėjo sandėlių. Toks verslas turi labai mažą riziką ir daugybę pranašumų, jeigu galite dominuoti tinkamoje nišoje.

2. Sukurkite mokymus

Jeigu labai gerai išmanote tam tikrą sritį, jūs nesudėtingai galite sukurti ir parduoti mokymų kursą internete ir mokyti žmones naujų įgūdžių nuotoliniu būdu.

3. Administruokite socialinių tinklų paskyras

Pradėkite administruoti socialinių tinklų paskyras skirtingoms įmonėms. Reklamuokite savo gebėjimą valdyti pardavimus ir padidinti investicijų grąžą, pasitelkdami socialinių kanalų prieinamumą.

4. Planuokite renginius ir reklamuokite verslus

Restoranuose, klubuose ir kitose įstaigose vienas didžiausių rūpesčių dažnai yra klientų pritraukimas ir stoka. Naudodamiesi savo kaip rinkodaros specialisto įgūdžiais ir savybėmis, galite gauti neblogą atlygį už į šias vietas pritrauktą žmonių srautą.

5. Investuokite į nekilnojamąjį turtą

Bet kurioje rinkoje yra galimybių pirkti ir parduoti nekilnojamąjį turtą, siekiant pasipelnyti iš tokių sandorių. Turėdami šiek tiek kapitalo, galite atlikti ilgalaikes investicijas į gyvenamąjį ir komercinį nekilnojamąjį turtą.

6. Tapkite šešėliniu rašytoju

Šešėlinis rašytojas (angl. ghostwriter) – asmuo, kuriantis tekstus, tačiau neturintis į juos autorinių teisių ir visus nuopelnus atiduodantis užsakovui. Savo gebėjimą gerai ir greitai rašyti galite paversti rimtu verslu, jeigu tik rasite tinkamų klientų. Kai tik laikui bėgant užtikrinsite nuoseklų ir kokybišką turinį, jūsų verslas neabejotinai plėsis.

7. Verskite turinį

Gebėjimas laisvai valdyti užsienio kalbas yra labai vertingas žmonėms, kuriems reikia išversti jų tinklalapių turinį. Pradėkite teikti vertimo paslaugas, dirbdami su tinklalapiais, dokumentais, prezentacijomis ir kitais šaltiniais. Tai ne tik nuolatinis, bet ir puikiai apmokamas pajamų šaltinis.

8. Kurkite dizainą

Išmokite naudotis „Photoshop“ ar panašia programa ir galėsite pradėti apmokestinti klientus už savo dizaino darbus. Kaip laisvai samdomi specialistai, jūs patys kontroliuojate savo darbo valandas ir krūvius.

9. Treniruokite

Jeigu jums patinka laikytis sveiko gyvenimo būdo, tuomet kūno rengybos treneris gali būti puikiai jūsų gyvenimo būdą papildantis verslas. Visada yra daug žmonių, norinčių pasirūpinti savo kūno formomis ir mokėti už tai. Jiems tiesiog reikalingas tinkamas žmogus, kuris nukreiptų tinkama linkme.

10. Investuokite akcijų biržoje

Skirkite laiko ir pinigų, kad taptumėte meistrišku investuotoju akcijų biržoje. Nors grąža paprastai yra nepastovi ir rizikinga, jūs galite greitai padidinti savo lėšas, tinkamai žaisdami rinkos žaidimą.

11. Prekiaukite turguje

Jeigu pažįstate savo regiono ūkininkus arba turite galimybę užmegzti su jais ryšius, galite susisiekti su jais ir pasiūlyti realizuoti jų produkciją ūkininkų turguose. Užuot išpirkę iš anksto, galite sumažinti riziką, bendradarbiaudami su ūkininkais už komisinį mokestį.

12. Recenzuokite

Tikite tuo ar ne, tačiau kaip profesionalūs recenzentai galite užsidirbti daugybę pinigų, pavyzdžiui, toks apžvalgininkas, kuris išbando produktus, skelbdamas savo mintis apie juos internete. Prireiks šiek tiek laiko, kol jūsų vardas taps žinomas interneto platybėse, bet po kurio laiko jūs neabejotinai galite tapti sekamu lyderiu savo srityje.

13. Mentoriaukite

Tapti gyvenimo treneriu yra taip pat paprasta, kaip surasti, kokią ankstesnę savo gyvenimo patirtį galite panaudoti, kad sukurtumėte vertę kitiems. Nesvarbu, ar tai yra galimos strategijos, ar bendro pobūdžio patarimai, jūs galite rasti nišą kaip gyvenimo treneris ar mentorius.

14. Konsultuokite

Dauguma įmonių investuoja ir pasikliauja vienokia ar kitokia mokama reklama, siekdamos didinti savo verslo grąžą. Tapkite ekspertais „Google“ tinklalapio reklamos sistemos „AdWords“ ar socialinio tinklo „Facebook“ skelbimų bei reklamos srityje ir galėsite apmokestinti klientus už jų investicijų į tokio pobūdžio reklamą vadybą.

15. Asistuokite

Gerai apmokami CEO neturi laiko ir energijos nerimauti dėl daugelio administracinių užduočių, kurios nuolat lydi jų veiklas. Jeigu jums pavyks sugrąžinti ar sutaupyti vadovams jų brangų laiką ir pasiūlyti nepriklausomų asistentų paslaugas, jie neabejotinai atsilygins su kaupu.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.