...

Tėvų laiką taupantis portalas neleisdavo užmigti naktimis

Verslas

2016.05.29

Autorius: ‏Kristina Augustinaitė

Temos: .

Tėvų laiką taupantis portalas neleisdavo užmigti naktimis

Informacinio portalo „Vaikodiena.lt“ įkūrėjos - ‏Rasa Čabaniuk ir Kristina Abrutienė. Asmeninio albumo nuotr.

‏Atsiliepimų apie darželius, mokyklėles bei pramogas, skirtas vaikams, paieška užima nepaprastai daug tėvų laiko. Palengvinti šias tėvelių kančias ryžosi kaunietės Rasa Čabaniuk (36) ir Kristina Abrutienė (30), sukūrusios informacinį portaląVaikodiena.lt“.

Vaikams – visa, kas geriausia

‏„Labai norėjosi rasti konkrečių ir nuoširdžių tėvų nuomonių apie vaikų ugdymui ir pramogoms skirtas organizacijas“, – sako K. Abrutienė. Juk savo vaikams tėvai visada nori išrinkti geriausią gydytoją, mokytoją ar darželį. Taip kilo mintis sukurti virtualią erdvę „Vaikodiena.lt“, kurioje galima surasti visą tėvams naudingą informaciją.

Intuityvūs sprendimai

 

‏„Kadangi mūsų komanda dirba atvirai ir sąžiningai, to paties tikimės ir iš kitų.“

R. Čabaniuk ir K. Abrutienė

 

‏Verslininkės atskleidžia, kad projekto idėja, svetainės pavadinimas ir logotipas gimė be ilgų svarstymų. „Viską darytume lygiai taip pat. Praėjus metams matome, kad judame teisinga kryptimi“, – sako portalo „Vaikodiena.lt“ įkūrėjos. K. Abrutienė tvirtina, kad jų verslo pagrindas – pagarba ir didelis dėmesys klientui, t. y. laiku atliktas pažadėtas darbas ar atsakytas laiškas. „Kadangi mūsų komanda dirba atvirai ir sąžiningai, to paties tikimės ir iš kitų“, – atvirauja pašnekovės. Priešingas elgesys sukeldavo verslininkių nuostabą ir visiškai prieštaravo „Vaikodiena.lt“ verslo modeliui.

Mintys apie verslą – net naktį

‏„Pradėjus verslą, gyvenime pasikeitė absoliučiai viskas“, – sako K. Abrutienė. Portalo įkūrėja teigia, kad verslo pradžioje negalėjusi net užmigti, nes atsigulus mintys sukdavosi apie verslą, tai priversdavo atsikelti ir rašyti. „Kadangi esame draugės, bendraujame šeimomis, kartu atostogaujame bei leidžiame laisvalaikį, nebūdavo nė dienos, kad nekalbėtume apie „Vaiko dieną“, – sako K. Abrutienė. Verslininkės teigia dabar jau stabdančios save ir pamažu besimokančios atskirti darbą nuo laisvalaikio. „Skiriame daugiau laiko savo šeimoms ir artimiesiems, verslininkių nuostabą ir visiškai prieštaravo „Vaikodiena.lt“ verslo modeliui.

Didžiausia investicija – laikas

‏Verslininkės pripažįsta, kad didžiausia verslo investicija buvo laikas, skirtas šiam projektui. „Kadangi visi besąlygiškai tikėjome šio projekto sėkme, norėjosi viską padaryti kuo greičiau“, – prisimena K. Abrutienė. Pašnekovė neslepia, kad kuriant verslą šiek tiek nukentėjo asmeninis gyvenimas, bet svarbiausia, kad visi artimieji projektą labai palaikė. „Vaikodiena.lt“ įkūrėjos pasidžiaugė, kad pirmųjų klientų sulaukė jau ketvirtą portalo tiesiog viskas jau susidėliojo į savas vietas ir galime sau leisti nebegalvoti apie darbą visą parą“, – pasakoja pašnekovės.

Atvirumo politika

‏Pašnekovės džiaugiasi, kad mokyklos, darželiai, muziejai, bibliotekos ir teatrai mielai naudojasi portalo paslaugomis ir jas pristato savo lankytojams. Verslininkės atkreipia dėmesį, kad plėtojant portalą „Vaikodiena.lt“ svarbų vaidmenį atlieka klientų atsiliepimai ir vertinimai. „Pirmiausia reikia patiems tikėti savo veiklos nauda, tuomet jumis patikės ir kiti“, – įsitikinusios įkūrėjos.

‏„TOP 50 inovatyviausių jaunų verslų, sukurtų moterų” iniciatyvos ėmėsi „BZN start“ kartu su partneriais: naujienų portalu „Delfi“, „Žinių radiju“, „Swedbank“, AB, „BIOK laboratorija“, ir Mykolo Romerio universitetu. Susipažinti su visomis šio projekto dalyvėmis ir balsuoti už labiausiai patikusias idėjas galite svetainėje www.bznstart.lt/StartupsWomen iki birželio 2 d. O jaunų verslų įkūrėjas, jau kviečiame registruotis į kitų metų sąrašą: www.bznstart.lt/surveys/display/2h3q8kgz

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.