...

„Tennis Vilnius“ įkūrėja: „Vien idėjos įgyvendinimo pradžia – didelis laimėjimas“

Verslas

2014.06.09

Autorius: Marija Rudzevičiūtė

Temos: , .

„Tennis Vilnius“ įkūrėja: „Vien idėjos įgyvendinimo pradžia – didelis laimėjimas“

Projekto www.tennisvilnius.lt įkūrėja vilnietė tenisininkė Justė Kubiliūtė Asmeninio albumo nuotr.

„Tai yra mano sportas, laisvalaikis ir hobis. Tad nusprendžiau savo mėgstamiausią užsiėmimą paversti kasdieniu maloniu darbu“, – sako projekto www.tennisvilnius.lt įkūrėja vilnietė tenisininkė Justė Kubiliūtė (24 m.). Viešojo administravimo pagrindus turinti mergina dirba juristės asistente, tačiau po kasdienio darbo imasi svajonių veiklos – teniso. Darbo biure mergina nelaiko beprasmiu. Ji įsitikinusi – įgytos žinios ateityje padės plėtoti savo svajonių verslą.

Įgūdžiai – iš autoritetų

„Žaisti tenisą pradėjau devynerių – pas trenerius Editą Lechovičiūtę ir Rimvydą Mugevičių. Labai džiaugiuosi, kad visai mažą tėtis mane nuvedė būtent pas juos. Jie dabar – mano autoritetai. Galima sakyti, kad su jais užaugau, tad nenuostabu, jog išmokau suprantamai perteikti savo žinias norintiems išmokti žaisti tenisą ar tobulinti įgūdžius iki profesionalų lygio“,– užtikrintai pokalbį pradeda tenisininkė.

Pasak merginos, treniruotės su šiais treneriais buvo geriausia sporto ir gyvenimo mokykla.

Pas trenerius vienuoliktoje klasėje treniruotis nustojusi Justė pasakoja sporto neapleidusi. O štai prieš ketverius metus keletas draugų jos paprašė asmeninių teniso pamokų. Nuo tada viskas ir prasidėjo: „Treniravosi jie, prisidėjo ir kiti draugai. Būdavo, kad treniruotę pamatę žmonės tiesiog prieidavo ir taip susitardavome dėl teniso pamokų. Mane labai džiugina, kad žmonės supranta, jog tenisą reikia pradėti mokytis su treneriu, kad savarankiškai kiekvienas to negali išmokti.“

Brangus sportas – didelės perspektyvos

Šis sportas pašnekovei – ypatinga gyvenimo dalis.

„Nuo tos minutės, kai įžengi į teniso kortus, pradedi dirbi su žmogumi, jį treniruoti, tarsi atsiriboji nuo kasdienių problemų. Tai užburiantis jausmas ne tik man, bet ir žaidėjams. Kas nėra to patyręs, galbūt sunkiai ir įsivaizduoja. Teniso aikštynuose verda kitoks gyvenimas – ten susirenka žmonės, kurie gyvenime užsiima įvairiausia veikla, o teniso kortuose visi tarsi susivienija – juos sieja bendras pomėgis, dalyvavimas varžybose. Tai galėčiau pavadinti subkultūra su savo istorija ir tradicijomis.

Anksčiau tenisą žaisti dažniausiai pradėdavo vaikai – treniruotes lankydavo kaip būrelį. Dabar, po keturiolikos metų šiame sporte, matau kitokią situaciją – čia daug ir suaugusiųjų. Vis daugiau žmonių supranta, kad tenisas nėra tik sportas, tai gali būti aktyvus laisvalaikis. Neslėpsiu, nemaža dalis būsimų žaidėjų tenisą renkasi ir dėl didelio įtakingų žmonių rato, naujų pažinčių. Juk anksčiau tenisas, kaip ir golfas, buvo aristokratų žaidimas, nes tai brangus sportas“,– sukaupta patirtimi ir pastebėjimais dalijasi pašnekovė.

Projektą kurti padeda verslūs draugai

„Šiuo metu savo projektu užsiimu viena, kaip ir dauguma teniso trenerių, nepriklausančių jokiai teniso mokyklai ar klubui. Vis dėlto mano tinklalapio ir veiklos pavadinimas „Tennis Vilnius“ rodo, kad turiu ambicijų projektą išplėsti sostinės mastu ir patenkinti visų norinčių treniruotis poreikius. Todėl mintyse turiu žmonių, su kuriais užaugau teniso kortuose,– galbūt laikui bėgant suvienysime jėgas,– ateities planus žeria tenisininkė. – Šiuo metu didžioji mano veiklos dalis – treniruotės ir darbas su žmonėmis. Teniso trenerį būsimi žaidėjai paprastai renkasi pagal rekomendacijas, todėl esu užsibrėžusi tikslą būti viena iš labiausiai rekomenduojamų trenerių. Aišku, neapsieisiu be informacijos sklaidos, komercijos, kuri yra gero verslo pagrindas. Ateityje šią veiklą sieju su teniso pamokų centru.“

„Verslo patirties anksčiau neturėjau – tai mano pirmas asmeninis projektas. Kita vertus, mane supa draugai, kurie plėtoja savo verslo idėjas. Tad patirties semiuosi iš jų. Draugai mane ir paskatino imtis šios veiklos. Jie mato, kokia esu užsidegusi ir kiek turiu motyvacijos. Šią idėją plėtojau jau seniai, tad kaip kitaip ją patikrinsi, jei nesiimsi įgyvendinti? Vien tai yra jau didžiulis laimėjimas. Žinau, kad šis projektas tik pirmas žingsnis įgyvendinant idėjas“,– savo jėgomis tiki teniso entuziastė.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.