...

Svajojantiems apie savo verslą – galimybės gauti žinių jau ir miestelio ar kaimo bibliotekose

Verslas

2012.06.12

Autorius: bzn start

Temos: , .

Svajojantiems apie savo verslą – galimybės gauti žinių jau ir  miestelio ar kaimo bibliotekose

Svajojantiems apie savo verslą - galimybės bibliotekose! BFL/Andriaus Ufarto nuotr.

Svajojantys apie savo verslą, bet nesiryžtantys jo pradėti žmonės naudingų žinių šioje srityje galės įgyti tiesiog savo miestelio ar kaimo bibliotekoje. Į ką kreiptis, kur ieškoti aktualios informacijos jiems patars ir elektroninėje erdvėje nepasiklysti padės bibliotekininkai. Tai projekto, kurį inicijavo Nacionalinė M. Mažvydo biblioteka, asociacija „Langas į ateitį“ ir VšĮ „Versli Lietuva“ dalis.

„Kaimo vietovių gyventojai, niekur neišvykdami, tiesiog savo gyvenamojoje aplinkoje galės sužinoti, kaip pradėti verslą, kokios pagalbos gali tikėtis, kur galima kreiptis turint klausimų, kilus abejonėms. Kuo daugiau žinai, tuo mažiau baimės. Dažnai lemtingas žingsnis savo verslo link nežengiamas dėl to, kad bijoma, nepasitikima savimi. Projektu siekiame įtikinti žmones, kad padėsime jiems, nepaliksime nežinioje“ – aiškina VŠĮ „Versli Lietuva“ vyr. projektų vadovė Laimutė Kalinauskienė.

„Moderni biblioteka su viešąja interneto prieiga ir išsilavinusiu bibliotekininku tampa ne tik knygų, spaudos skaitymo vieta, bet ir pagrindine informacijos gavimo vieta mažų miestelių ir kaimų bendruomenei. Kilo idėja ją panaudoti ir informacijos apie verslą sklaidai“, – sako asociacijos „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė.

Pasak jos, provincijoje netrūksta ir jaunų, ir vyresnio amžiaus žmonių, kurie norėtų imtis savo verslo, tačiau nežino, nuo ko pradėti. Be to, 30 proc. gyventojų dar neturi galimybės naudotis internetu.

Primename, kad verslumo nemokamai galite mokytis specialiai paruoštame nuotoliniame kurse internete adresu: www.langasiateiti.lt/verslas

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.