...

Sėkmė savaime neateina

Verslas

2013.01.31

Autorius: bzn start

Temos: , .

Sėkmė savaime neateina

Pasak Vidmanto pirmiausia vadovas turi suburti kvalifikuotą komandą, kuri galėtų įgyvendinti visus jo planus ir iškeltus tikslus BFL/Andriaus Ufarto nuotr.

Labai dažnai kalbame apie sėkmę, tačiau, kaip ją pasiekti ? “Tam, kad įmonė dirbtų sėkmingai, reikia gerokai pasistengti. Mano manymu, neužtenka vien kompetentingo, charizmatiško, gerai išmanančio verslo subtilybes, turinčio didelį kapitalą vadovo”, -tvirtina Vidmantas Janulevičius UAB „BOD Group“ įkūrėjas ir vadovas.

Pasak Vidmanto pirmiausia jis turi suburti kvalifikuotą komandą, kuri galėtų įgyvendinti visus jo planus ir iškeltus tikslus.Įmonės (gamybos įmonės) klestėjimo pagrindas, mano galva, yra darbuotojai. Visi darbuotojai turėtų dirbti taip, kaip dirbtų sau. Kaip tai pasiekti, yra didžiulis iššūkis bet kuriam vadovui. Pirmiausia reikėtų atsakingai atrinkti personalą, ieškoti žmonių, nebijoti jų keisti. Tik subūrus tinkamus darbuotojus galima kalbėti apie jų mokymus, žinių tobulinimą ir kvalifikacijos kėlimą. Išlaidos investuojant į žinias, jei darbuotojas neturi rimto pagrindo, būtų beprasmės.

Be abejo, atrinkus ir apmokius darbuotojus kitas svarbus faktorius būtų jų įvertinimas už atliktus darbus, t. y. atlyginimas, skatinimas ir motyvacinė sistema už laimėjimus, pasiektus tikslus, nugalėtus iššūkius, naujas idėjas.

Dar vienas atlygis už atliktus darbus – galimybė kilti karjeros laiptais. Juk visi dirbame savo naudai, kad išlaikytume savo šeimą.

Bendras kolektyvo atmosferos formavimas dažnai priklauso nuo darbdavio. Kolektyvą būtina vienyti bendrais renginiais, išvykomis ir mokymais. Esu tikras, kad draugiška ir vieninga komanda turi žymiai daugiau galimybių pasiekti aukštus rezultatus. Vidinė komunikacija ir padalinių bendradarbiavimas užtikrina sklandų ir produktyvų įmonės darbą. Vieningi darbuotojai gali padėti įmonei ne tik klestėti ir gerai uždirbti, bet ir atsilaikyti, jei kils sunkumų.

Svarbiausi faktoriai, lemiantys sėkmingą įmonės veiklą:

1. Tinkamai atrinktas personalas.

2. Kvalifikacijos kėlimas, žinių stiprinimas ir apmokėjimas už atliktus darbus.

3. Bendri renginiai formuojant darnų kolektyvą.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.