...

Registracija į iššūkių kupiną naktinį renginį „240 minučių įkrovos“ atidaryta!

Verslas

2016.02.03

Autorius: BZN start

Temos: .

Registracija į iššūkių kupiną naktinį renginį „240 minučių įkrovos“ atidaryta!

Registracija į iššūkių kupiną naktinį renginį „240 minučių įkrovos“ atidaryta! Organizatorių nuotr.

Jau greitai, naktį iš vasario 25-osios į 26-ąją, vyks tradiciniu tampantis „BZN start“ renginys „240 minučių įkrovos 2016“. Naktinio renginio dalyviai galės klausytis ne tik išskirtinių pranešimų, bet ir susidoroti su kūrybinėmis užduotimis, megzti pažintis vieni su kitais bei varžytis dėl pagrindinio prizo – pietų su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi.

Renginys kasmet vyksta viešbučio „Radisson Blu Royal Astorija“ konferencijų salėje, kur susirenka šimtas atrinktų dalyvių, nors norinčiųjų dalyvauti paprastai būna triskart daugiau. „BZN start“ renginys „240 minučių įkrovos“ pritraukia ne tik galimybe ko nors išmokti ar laimėti pietus su sostinės meru, bet ir savo pažintimis. Dauguma renginio dalyvių – verslininkai. Tik trečdalis yra samdomi darbuotojai, bet ir jie pusiau slapta svajoja apie savo verslą. Kitaip jie čia tiesiog nedalyvautų.

Norintieji patekti į renginį turi užsiregistruoti ir įveikti atranką. O labiausiai motyvuoti ir kūrybingiausi asmenys turės galimybę priimti ne tik iššūkius, bet ir save išbandyti, pajusti gerą adrenalino dozę bei užmegzti naujų pažinčių. „Renginys tuo ir unikalus, kad dalyviams čia nereikia ieškoti, kas juos lydės. Jie laisvi, nes visa komanda formuojama renginio metu ir net kartu atvykę žmonės patenka į atskiras komandas. Per keturias valandas dalyvis turi galimybę ne tik išbandyti save su naujais komandos nariais, bet ir prisidėti prie skirtos užduoties atlikimo, kuriai reikia ir loginio mąstymo, ir kūrybinių idėjų, organizuotumo. O pagrindinis prizas – pietūs su meru – tampa didžiule paskata laimėti“, – patirtimi dalijasi renginio iniciatorė „BZN start“ įkūrėja Živilė Baubonienė. Renginys oficialia dalimi paprastai nesibaigia ir renginio dalyviai kviečiami į dūzges, kur jie gali bendrauti toliau.

Kaip ir kasmet bus parinktos kūrybinės komandinės užduotys, susijusios su inovatyvaus miesto kūrimu. Viena jų bus atliekama renginio patalpose, o kita lauke. Kaip patirtis rodo, dalyvių laukia staigmena. Vienais metais dalyviai turėjo pereiti virve per Vilnelės upę spaudžiant 20 laipsnių šalčiui, dar kitais metais – atlikti fotosesiją su sumanyta pagrindine idėja!

Žaviausių ir stilingiausių dalyvių tradiciškai laukia specialūs garsaus dizainerio, stiliaus ir įvaizdžio eksperto Seržo Gandžumiano sukurti prizai!

Renginys vyks jauno verslo portalo „BZN start“ iniciatyva kartu su ištikimais partneriais, tarp jų – AB „Swedbank“, konsultacijų įmonė „TMD Partners“, Mykolo Romerio universitetas, „Žinių radijas“ ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Ekspertai

Dr. Živilė Glaveckaitė

Dr. Živilė Glaveckaitė

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.