...

Po kokiais Zodiako ženklais yra gimę garsūs pasaulio verslininkai?

Verslas

2012.02.17

Autorius: bzn start

Temos: .

Po kokiais Zodiako ženklais yra gimę garsūs pasaulio verslininkai?

„Bzn start“ pristato visus dvylika Zodiako ženklų ir dvylika įžymių pasaulio verslininkų! bzn start fotomontažas

Taigi „BZN start“ pristato visus dvylika Zodiako ženklų ir dvylika įžymių pasaulio verslininkų!

Avinas (kovo 21– balandžio 20), ugnies ženklas

Igvaras Kampradas (gimė 1926 m. kovo 30 d. Švedijoje) – „Ikea“ įkūrėjas. Kaip verslininkas pasižymi dideliu taupumu, kuklumu. Gerbia privatumą. I. Kampradas teigia, kad jo darbuotojai nevažinėja prabangiomis mašinomis, neapsistoja prabangiuose viešbučiuose. Dėl palankios mokesčių sistemos persikėlė gyventi į Šveicariją. Teigia, kad darbas turi teikti džiaugsmą, nes be jo ir malonumo tampa pragaru.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21), Žemės ženklas

Markas Zuckerbergas (gimė 1984 m. gegužės 14 d. JAV) – socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas. Jau nuo vaikystės pasižymėjo dideliais gebėjimais programavimo srityje, kai pradėjo kurti įvairias kompiuterines programas bei žaidimus. „Facebook“ platformą sukūrė mokydamasis Harvarde 2004 m. Tokia mintis jam šovė, kai sugalvojo kurti universiteto tinklą.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21), Oro ženklas

Donaldas Trumpas (gimė 1946 m. birželio 14 d. JAV) – nekilnojamojo turto kompanijos įkūrėjas. Žmogus, pasižymintis didele charizma ir energija. Su konkurentais tvarkosi be skrupulų. Vienoje savo knygoje rašė: „Jeigu jus spaudžia, atsakykite tuo pačiu. Jeigu jus įžeidinėja, pulkite visa įmanoma jėga ir energija. Akis už akį. Būkite nepatiklūs.“

Vėžys (birželio 22–liepos 22), Vandens ženklas

Estee Lauder (gimė 1908 m. liepos 1 d. JAV) – garsios kosmetikos prekės ženklo „Estee Lauder“ viena kūrėjų. Estee buvo ryžtinga moteris, aiškiai žinanti savo tikslą. Jos sėkmės formulė – sunkus ir ilgas darbas. Viena žinomesnių jos citatų: „Grožis yra požiūris. Čia nėra jokios paslapties. Kodėl per vestuves visos nuotakos yra gražios? Jos tą dieną rūpinasi, kaip atrodys.“

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 21), Ugnies ženklas

Coco Chanel (gimė 1883 m. rugpjūčio 18 d. Prancūzijoje) – mados namų „Chanel“ ir kvepalų kūrėja. Tikrasis jos vardas buvo Gabrielle Bonheur Chanel. Tai moteris legenda, be kurios vardo neįsivaizduojamas mados pasaulis. Coco sugebėjo pasiekti stulbinamas aukštumas. Buvo itin griežta, reikli sau ir kitiems. Viskas, ko imdavosi, turėdavo būti padaryta nepriekaištingai.

Mergelė (rugpjūčio 22–rugsėjo 23), Žemės ženklas

Johnas Willardas Marriottas (gimė 1900 m. rugsėjo 17 d. JAV) – vieno didžiausių viešbučių tinklų „Marriott“ įkūrėjas. Jis buvo energingas ir retai ilsėdavosi. Vyras gyveno savo verslu: tikrindavo aptarnavimą, virtuvės kokybę, pirštu braukdamas per lentynas žiūrėdavo, ar nuvalytos dulkės. Šis vyras tikėjo, kad „kuo stipresnis vėjas, tuo stipresni medžiai užauga“.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23), Oro ženklas

Tomas Andersonas (gimė 1975 m. spalio 13 d. JAV) – svetainės „MySpace“ įkūrėjas. Jis turėjo aistrą – sukurti ir puoselėti platformą visame pasaulyje, kur žmonės gali ne tik susitikti ir bendrauti, dalintis muzika, filmais ir idėjomis. „Svarbiausia yra mylėti tai ką darai ir tikėti tuo, ko sieki“.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22), Vandens ženklas

Romanas Abramovičius (gimė 1966 m. spalio 24 d. Rusijoje) – futbolo klubo „Chelsea“ savininkas. Charizmatiškas ir verslus žmogus. „Tikslas yra laimėti ir tai – ne apie pinigus. Turiu kur kas mažiau rizikingų būdų užsidirbti nei futbolo klubo „Chelsea“ įsigijimas. Aš nenoriu mesti savo pinigų toli, bet tai tikrai smagu, o tai reiškia sėkmę ir trofėjų.“

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22), Ugnies ženklas

Walteris Elias Disney (gimė 1901 m. gruodžio 5 d. JAV) – filmų kūrėjas, animacijos pradininkas. Jis ne tik mėgo piešti, kurti eskizus, bet ir keliauti, imtis socialinės veiklos. Walteris teigė, kad „visos mūsų svajonės gali išsipildyti, jei turime drąsos jų siekti“.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20), Žemės ženklas

Gordonas Moore’as (gimė 1929 m. sausio 3 d. JAV) – įmonės „Intel“ (kompiuterių procesorių) įkūrėjas. G. Moore’as yra minėjęs, kad jo įkvėpimas iš dalies susijęs su pomėgiu žvejoti. Gordonas – labai ambicingas, jam nuolat reikia iššūkių, kad būtų laimingas. Daugiausia kaip verslininkas pasimokė iš savo klaidų ir įvairių bandymų.

Vandenis (sausio 21–vasario 19), Oro ženklas

Oprah Winfrey (gimė 1954 m. sausio 29 d. JAV) – televizijos laidos kūrėja, JAV televizijos žvaigždė. Ponios O. Winfrey laidos fenomenas yra paremtas savęs demaskavimu, prisipažinimais ir iškilmingais pareiškimais. Ji pilna entuziazmo ir nuolat pabrėžia, kad didžiausias nuotykis, į kurį galite bet kada leistis, – gyventi savo svajonių gyvenimą.

Žuvys (vasario 20–kovo 20), Vandens ženklas

Steve’as Jobsas (gimė 1955 m. vasario 24 d.) – „Apple“ įkūrėjas. Steve’as bet kokia kaina siekė sėkmės ir tikslo, buvo savo srities genijus, besimokantis iš savo klaidų. Populiariausia jo frazė, pavergusi visą pasaulį, buvo trumpa, bet įsimintina: „Mąstyk kitaip.“

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.