...

Pasaulinė mobiliųjų žaidimų kūrimo lyderė „Game Insight“ steigia būstinę Lietuvoje

Verslas

2014.05.30

Autorius: BZN start

Temos: , .

Pasaulinė mobiliųjų žaidimų kūrimo lyderė „Game Insight“ steigia būstinę Lietuvoje

„Game Insight“ įkūrėja ir valdybos pirmininkė Alisa Chumachenko Asmeninio albumo nuotr.

Pasaulinė nemokamų žaidimų išmaniesiems įrenginiams ir socialiniams tinklams lyderė „Game Insight“ atidaro būstinę Vilniuje. Daugiau nei 250 mln. vartotojų visame pasaulyje turinti įmonė iš Vilniaus rūpinsis tarptautinėmis operacijomis, rinkodara, žaidimų kūrimu ir verslo vystymu visuose pasaulio regionuose.

Šiais metais įmonė pateko į „Forbes“ sudarytą Rusijos interneto verslų TOP10, o įtakingas mobiliųjų žaidimų portalas PocketGamer.biz pripažino „Game Insight” vienu geriausių žaidimų kūrėjų. Didžiosios Britanijos dienraščio „The Guardian“ vertinimu, „Game Insight“ sukurtas žaidimas „Transport Empire“ – viena iš 20 geriausių „iPhone“ ir „iPad“ aplikacijų, o sėkmingiausiu įmonės žaidimu laikomas „Paradise Island“, kuris, kaip teigiama, savo populiarumo viršūnėje vien „Android“ platformose uždirbdavo po 1 mln. JAV dolerių per mėnesį.

Šiuo metu „Game Insight“ apima 15 studijų ir daugiau nei 900 žaidimų kūrėjų visame pasaulyje, tačiau įmonė sparčiai plečiasi. Pasak „Game Insight“ atstovų, būstinės steigimas Europoje – natūralus žingsnis, numatytas įmonės tarptautinės plėtros strategijoje. Šiuo metu daugiau nei 26 proc. iš 250 mln. „Game Insight“ vartotojų yra iš Europos, o įmonės pajamos Europoje sudaro daugiau nei 28 proc. visų pajamų. Remiantis „Annie Analytics“ duomenimis, daugiau nei penktadalis viso pasaulio mobiliųjų žaidimų vartotojų yra būtent Europoje.

„Tikimės, kad „Game Insight“ biuras Europos Sąjungos šalyje padės sustiprinti mūsų pozicijas Europoje, kuri yra viena svarbiausių mūsų rinkų, ir kartu įsitvirtinti kaip pasaulinei kompanijai. Mums šis žingsnis yra labai svarbus, todėl pati asmeniškai vadovausiu būstinės Vilniuje startui“, ‒ teigia „Game Insight“ įkūrėja ir valdybos pirmininkė Alisa Chumachenko.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus Arvydo Arnašiaus teigimu, „Game Insight“ žingsnis į Lietuvą kalba apie šalies patrauklumą kūrybiniams aukštųjų technologijų projektams: „Tai, kad viena iš pasaulinių mobiliųjų žaidimų lyderių pasirinko Vilnių savo būstinei rodo, kad galime pasiūlyti idealią platformą sparčiai verslo plėtrai: talentingus specialistus, pažangią interneto infrastruktūrą, palankią verslo aplinką bei galimybes bendradarbiauti tiek su Rytais, tiek su Vakarais. Tokio masto įmonės žingsnis į Lietuvą neabejotinai padės atkreipti kitų aukštųjų technologijų verslų dėmesį į galimybes Lietuvoje. „Game Insight“ komandos darbas taip pat prisidės prie aukštųjų technologijų verslo plėtros šalyje ir vietinių kompetencijų tobulinimo“, ‒ tvirtina A. Arnašius.

„Game Insight“ biuras Vilniuje atidaromas 2014 m. gegužės 29 dieną.

Apie „Game Insight”

2010 m. įkurta „Game Insight“ – pasaulinė nemokamų žaidimų visoms mobiliosioms ir socialinėms platformoms (tokioms kaip „iOS”, „Android“, „Facebook”, „VKontakte” ir kt.) lyderė. Šiuo metu „Game Insight“ komandą sudaro daugiau nei 900 žaidimų kūrėjų, kurie kartu yra ir prisiekę žaidėjai. Vidinis įmonės tinklas apima 15 studijų, nuolat kuriančių ir atnaujinančių aukščiausios kokybės žaidimus, iš kurių daugelis yra tapę populiariausiais mobiliųjų programėlių parduotuvėse ir socialiniuose tinkluose visame pasaulyje. Visa tai lėmė, kad šiuo metu „Global Insight“ turi daugiau nei 250 mln. vartotojų auditoriją visame pasaulyje ir yra viena iš mobiliųjų žaidimų sektoriaus lyderių.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.