...

Nemokamas edukacinis projektas – galimybė mokytis iš geriausiųjų patirties

Verslas

2017.07.20

Autorius: Eglė Jurevičiūtė

Temos: , , .

Nemokamas edukacinis projektas – galimybė mokytis iš geriausiųjų patirties

Nemokamo edukacinio projekto „Strong.lt“ įkūrėjas Tomas Lekavičius. Asmeninio albumo nuotr.

Prieš pusmetį Lietuvoje startavo nemokamas asmeninio augimo edukacinis projektas „Strong.lt“, kurio tikslas – padėti įveikti kliūtis ir iššūkius, susijusius su asmeniniu efektyvumu, stresinių situacijų valdymu, karjeros planavimu. Nors projektas dar tik įsibėgėja, tačiau jau sulaukė visuomenės susidomėjimo.

Projekto įkūrėjas dalijasi asmenine patirtimi

Projekto „Strong.lt“ sumanytojui ir įkūrėjui Tomui Lekavičiui dar tik 25-eri, tačiau jis sėkmingai dirba tarptautinių IT projektų vadovu, padeda spręsti pasaulinių įmonių logistikos optimizavimo bei komandų komunikacijos problemas ir yra sukaupęs daugiau kaip dešimties metų patirtį versle.

Veiklus, nuolat tobulėjimo ir dvasinio augimo siekiantis kaunietis ne kartą ieškojo informacijos, kaip efektyviai panaudoti vidinės energijos išteklius ir pagerinti asmeninį efektyvumą.

„Gyvename technologijų ir informacijos laikais, kai internete gausu informacijos apie asmenybės ugdymą, verslo įkūrimą, žalingą streso poveikį, greitus ir efektyvius problemų sprendimus. Žinau, kad tokiame informacijos sraute pasiklysti lengva, nes ne visa internete pateikiama informacija yra kokybiška ir vertinga. Pamaniau, kodėl gi nepasidalijus savo ir kitų profesionalų sukaupta patirtimi su visuomene“, – pasakoja T. Lekavičius.

Nuo efektyvaus laiko iki sėkmingos karjeros planavimo

Nemokamo edukacinio projekto „Strong.lt“ (liet. „Stiprus.lt“) pavadinimas efektingai atspindi visą projekto esmę. Jis kilo siekiant atvaizduoti projekto sumanymą, suteikti įžvalgas, įrankius ir idėjas, padedančius kurti stiprų gyvenimą – laimingą ir autentišką ateitį.

 

„Jei išmoktume savo laiką, mąstymą ir energiją nukreipti tinkama linkme, pasiektume labai daug.“

T. Lekavičius.

 

Projektas „Strong.lt“ sukurtas siekiant padėti žmogui surasti vidinę pusiausvyrą, pagerinti gyvenimo kokybę ir sėkmingai planuoti savo karjeros kelią. Publikacijose T. Lekavičius atskleidžia konkrečias įžvalgas ir įrankius, padedančius jaunam žmogui siekti karjeros, įveikti kliūtis ir iššūkius, susijusius su tinkamu vidinės energijos išteklių naudojimu, asmeniniu efektyvumu ir stresinių situacijų valdymu.

Pasak įkūrėjo, vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria šiuolaikinis žmogus, yra netinkamas laiko planavimas. Gebėdamas tinkamai valdyti laiką, žmogus patiria mažiau streso, gali dirbti efektyviau ir pasiekti realių rezultatų.

„Norint pasiekti aukštumų karjeroje ar versle, pirmiausia reikia stengtis susikurti stabilų gyvenimą, atrasti vidinę ramybę, išmokti planuoti savo laiką, pasitikėti savimi. Viskas prasideda nuo mąstymo. Jei išmoktume savo laiką, mąstymą ir energiją nukreipti tinkama linkme, pasiektume labai daug“, – teigia jis.

T. Lekavičiaus sukurtame tinklalapyje galima rasti publikacijų asmeninio efektyvumo, tinkamo laiko planavimo, streso valdymo, viešojo kalbėjimo, verslumo ir net sveikatingumo tematika.

Tinklalaidės – pokalbiai su išskirtinėmis asmenybėmis

Tinklalapio www.strong.lt lankytojai gali ne tik skaityti publikacijas, bet ir klausyti interviu garso įrašų su išskirtinėmis asmenybėmis, savo sričių profesionalais.

T. Lekavičius džiaugiasi, kad gyvenimas ir darbas suteikė galimybę pažinti daug įdomių, verslių ir komunikabilių žmonių. Noras papasakoti jų istorijas, įkvėpti jaunimą pasitikėjimo savimi paskatino pradėti kurti pirmąsias tinklalaides (angl. podcast).

Šiuo metu galima išgirsti interviu garso įrašų su „TMD Partners“ konsultantu, emocinės kompetencijos, vadovavimo ir nuostatų keitimo ekspertu, asmeninio tobulėjimo konsultantu Dariumi Pietariu, viešųjų ryšių specialiste, komunikacijos agentūros „Yzio karta įkūrėja ir vadove, tinklaraštininke Neringa Narsaite-Pitkauske, verslininku, investuotoju ir lektoriumi Žilvinu Butkevičiumi bei kitais savo sričių specialistais.

„Visada stengiausi mokytis iš geriausių savo sričių profesionalų. Jeigu nesi geras bėgikas, niekada neišmokysi kitų tinkamai pasiruošti maratonui. Dėl šios priežasties su žmonėmis dalijuosi tik ta informacija, kuria esu tikras. Stengiamės parodyti jaunimui, kad sėkmė neateina iš niekur. Po kiekvieno žmogaus sėkmingos karjeros istorija slypi ilgos sunkaus darbo valandos. Rezultato galima laukti tik įdėjus pastangų, mokantis ir ugdant save“, – teigia edukacinio projekto „Strong.lt“ sumanytojas, ateityje planuojantis plėsti projektą, o jo turinį pateikti ir anglų kalba. Taip siekiama dar laisviau dalytis patirtimi su jaunąja karta.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.