...

„Mano sofa“ – vieta, kur gyvena tavo sofa

Verslas

2014.08.19

Autorius: Karolina Kondratjevaitė

Temos: .

„Mano sofa“ – vieta, kur gyvena tavo sofa

„Mano sofa“ įkūrėja bei savininkė Kristina Birgelė (39) su dukrele Asmeninio archyvo nuotr.

Sofa – viena mėgstamiausių mano ir mano katino vietų. Mes čia skaitome, prisnūstame, valgome ir kviečiame prisėsti draugus. Sofa gali virsti užrašais nukrautu darbo stalu, o kartais čia rengiama iškyla (ir čia visada geras oras!). Nėra ko ginčytis. Sofa – ne tik vienas svarbiausių namų baldų, bet ir linksmiausių bei liūdniausių įvykių liudininkas. Atrodo, su tuo sutinka ir mažosios bendrijos „Mano sofa“ įkūrėja Kristina (35) Birgelė, visą savo dėmesį bei laiką paskyrę jūsų sofos paieškoms.

Pasidaliję darbus

„Aš nuo gimimo iki dabar esu kaunietė. Nors po mokyklos įstojau ir į KTU Dizaino ir technologijų fakultetą, vis dėlto pasirinkau vadybos studijas Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete. Iki šiol jaučiu nostalgiją ir neišsipildžiusį norą studijuoti kūrybiškesnį dalyką, tačiau tąkart prigimtis pašaukė į tikslesnę sritį – vadybą“, – pasakoja K. Birgelė, po bakalauro studijų įgijusi ir tarptautinio verslo magistro laipsnį. „Baigiamajam darbui pasirinkau Lietuvos baldų pramonės temą – gamybos ir eksporto galimybes, tad tuo metu teko daugiau susipažinti su Lietuvos baldų rinka“, – sako pašnekovė.

„Daugelį metų dirbau įmonėje „C&D Style“ produktų vadove. Per tuos metus teko važinėti po didžiąsias interjero parodas Paryžiuje, Milane, Madride, Frankfurte, formuoti įmonės interjero prekių asortimentą“, – pasakoja K. Birgelė, dar ir šiandien tebedirbanti toje pačioje įmonėje, tačiau dabar jos sritis yra „L’Occitane“ kosmetikos asortimentas, šio prekių ženklo reklamos strategijos formavimas ir plėtojimas Lietuvoje. Anot pašnekovės, ši patirtis – neįkainojama renkant ir formuojant „Mano sofos“ prekių asortimentą.

„Mano vyras, jau devintus metus dirba švedų ir lietuvių kapitalo įmonėje, kuri yra ir mūsų sofų bei fotelių gamintoja, vyriausiuoju technologu“, – sako MB „Mano sofa” įkūrėja ir priduria, kad įmonėje vyras atsakingas už gamybos koordinavimą, todėl puikiai išmano visą minkštųjų baldų gamybos techninę pusę. „Rodos, viskas susiję: ir mano darbas „C&D Style“, ir vyro darbas didelėje sofų gamykloje. Ši nauja veikla tarsi natūraliai išplaukė iš mūsų gyvenimo“, – pastebi K. Birgelė, tačiau priduria, kad šiam žingsniui ryžtasi tik po poros metų apmąstymo.

Veikla, kuria tikime

Tinkamai parinktas minkštasis baldas yra dalis visumos įspūdžio, kurį susidaro jūsų svečiai.

K. Birgelė

„99 proc. savo produkcijos baldų gamintoja eksportuoja į Švediją, Norvegiją ir kelias kitas šalis. Tai, kad gavome galimybę parduoti jų produkciją Lietuvoje, mums didelis džiaugsmas ir laimėjimas“, – sako K. Birgelė.

Aukodama savo rudens, žiemos ir pavasario vakarus, K.Birgelė sukūrė svetainę manosofa.lt. „Taip ir pradėjome. Iki tol buvo labai mažai informacinės sklaidos, labai dideliems reklamos projektams dar nesame pribrendę, tačiau po truputį informacija sklinda – jau turime daug užklausų bei augantį gerbėjų, o kartu ir užsakymų skaičių“, – augančiu „kūdikiu“ džiaugiasi K. Birgelė.

Skandinaviška kokybė lietuviams

„Kai toks didelis baldų (ir ne tik minkštųjų) pasirinkimas, kai gyvename nuolat besikeičiančiame pasaulyje, kai vieni greito vartojimo daiktai keičia kitus, norisi stabilumo ir garantijų. „Mano sofa“ įkurta siekiant kokybę ir patikimumą, skirtą Skandinavijos šalims, priartinti prie lietuvių“, – atskleidžia pašnekovė.

„Nors aplinka nuolat kelia įvairių reikalavimų, žmogus visada nori rasti pusiausvyrą ir kurti gražią, su meile sukurtą savo erdvę – ar tai būtų menas, muzika, subtilios dekoracijos, ar jaukus kambarys, kuriame ilsitės po darbo ar jaukiai vakarojate su draugais“, – įsitikinusi K. Birgelė.

„Namai pirmiausia siejasi su jaukumu, šiluma, komfortu. Vėliau prisimename, kad iš namų tikimės funkcionalumo, o jaukumas turi susidraugauti su modernumu. Kurdami namus norime eiti koja kojon su šiuolaikinės mados tendencijomis. Erdvė su sofa – tai vieta jūsų namuose, kur vakarojate su draugais, patogiai įsitaisote žiūrėti filmo bei dalijatės dienos įspūdžiais su šeima“, – pamąstymais dalijasi pašnekovė. Be to, „Mano sofoje“ galima įsigyti ne tik normalaus, įprasto dydžio sofų, bet ir itin didelių modulinių baldų, kurių klientai ieško didelėms erdvėms – loftams ir pan. „Tokių baldų pasiūla Lietuvoje maža arba kaina kosminė“, – pastebi pašnekovė.

Anot K. Birgelės, neatsižvelgiant į sofos statusą namie, tai nėra vien namų baldas: „Svarbi vieta biuruose skiriama klientams ir svečiams priimti, tad ši erdvė dažnai atspindi įmonės charakterį arba tiesiog savininkų skonį. Tinkamai parinktas minkštasis baldas yra dalis visumos įspūdžio, kurį susidaro jūsų svečiai“, – sako ji.

„Mano sofa“ pristato baldus, kuriuos kuria švedų dizaineriai. Jie turi nepaprastų idėjų, kurias įgyvendina gerai savo darbą išmananti komanda. Skandinaviškas dizainas lengvai rado daugybę gerbėjų ir Lietuvoje, tai įrodo ne tik vis daugiau rinkoje atsirandančių namų dekoro produktų, bet ir kavinių bei restoranų interjerai. „Lietuvių ir skandinavų dizainerių modeliai labai skiriasi. Negaliu teigti, kad mūsų modeliai itin novatoriški, tačiau švedai žino, ką kuria. Jie konceptualų modelį pritraukia prie žemiško vartotojo, t. y. kuria baldus, kurie patogūs naudoti kasdien, o ne tik skirti pasigrožėti“, – simpatijų skandinaviškam dizainui neslepia K. Birgelė.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.