...

Lietuvių žurnalui – prestižinis tarptautinis apdovanojimas

Verslas

2014.11.28

Autorius: BZN start

Temos: .

Lietuvių žurnalui – prestižinis tarptautinis apdovanojimas

„Llamas’ Valley“ įkūrėjai. BFL/ Andriaus Ufarto nuotr.

Tarptautiniuose elektroninių žurnalų apdovanojimuose „Digital Magazine Awards 2014“ lietuvių kuriamas žurnalas „Llamas’ Valley“ antrus metus iš eilės pelnė antrąją vietą „Geriausio moterims skirto žurnalo“ kategorijoje. Prestižinio konkurso nugalėtojai šią savaitę paskelbti Londone.

Penktus metus organizuojami „Digital Magazine Awards“ yra reikšmingiausi skaitmeninių leidinių apdovanojimai pasaulyje. Jų tikslas – pristatyti pačius svarbiausius šios industrijos pasiekimus, naujoves, tendencijas bei apdovanoti inovatyviausius leidinius bei juos kuriančias komandas.

Prieš apdovanojimų vakarą vykusioje tarptautinėje konferencijoje buvo diskutuojama apie vis dar pirmuosius žingsnius žengiančią elektroninių leidinių rinką. „Mano nuomone, ši rinka vis dar išgyvena bandomąją stadiją, – teigė Alanas Rutteris, vienas „Digital Magazine Awards“ komisijos narių bei „Guardian Masterclasses“ įkūrėjas. – Ne taip svarbu leidinio forma, svarbiausia – eksperimentuoti. Buvo smagu matyti, kaip šiemet apdovanotieji leidiniai griauna elektroninių leidinių stereotipus“.

Buvo įdomu išgirsti, kad didžiausi pasaulio leidėjai skaitmeninius leidinius laiko žiniasklaidos ateitimi, pasidalinti idėjomis ir pasisemti įkvėpimo iš pačių geriausiųjų.

A. Ramanauskienė

Konferenciją vainikavo iškilmingi apdovanojimai, surengti „Proud Camden“ galerijoje, jų metu apdovanoti 25 kategorijų nugalėtojai bei paskelbtas absoliutus nugalėtojas. Juo tapo ir 2014-ųjų „Metų leidiniu“ pripažintas britų žurnalas „Wired“ (leidybinė grupė „The Condé Nast Publications“). Geriausiu metų tinklalapiu šiemet išrinktas „The New Yorker“ („The New Yorker“). Kiek netikėtai „Metų viršeliu“ pripažintas interaktyvus muzikinio žurnalo „Metal Hammer“ („TeamRock Limited“) viršelis.

Lietuvių leidžiamas planšetinių kompiuterių „iPad“ vartotojams skirtas žurnalas „Llamas’ Valley“ šiemet pelnė antrąją vietą „Geriausio moterims skirto žurnalo“ kategorijoje, nusileisdamas tik žurnalo „Elle UK“ („Hearst“) skaitmeninei versijai.

„Stovėti vienoje scenoje su tokių garsių ir gilias tradicijas turinčių leidinių, kaip „Wired“, „GQ“, „Elle“, „Top Gear“ ar „Edge“ atstovais – nepakartojama patirtis ir jausmas, – teigia Algė Ramanauskienė, viena žurnalo „Llamas’ Valley“ įkūrėjų bei vyriausioji redaktorė. – O tai, kad „Digital Magazine Awards“ apdovanojimą pelnėme antrus metus iš eilės, mums patiems yra didžiulė paskata ir įrodymas, kad kuriame aukštos kokybės produktą. Interaktyvūs žurnalai iš tiesų žengia pirmuosius žingsnius, kol kas čia jokių nėra griežtų taisyklių, o galimybės eksperimentuoti – beribės. Buvo įdomu išgirsti, kad didžiausi pasaulio leidėjai skaitmeninius leidinius laiko žiniasklaidos ateitimi, pasidalinti idėjomis ir pasisemti įkvėpimo iš pačių geriausiųjų“.

Žurnalas „Llamas’ Valley“ leidžiamas antrus metus. Interaktyvi leidinio versija, skirta planšetinių kompiuterių „iPad“ vartotojams, ypač populiari Didžiojoje Britanijoje, Skandinavijoje, kitose Vakarų Europos šalyse.

Žurnalo „Llamas’ Valley“ įkūrėjai, kompanija „Zubizu projects“, taip pat leidžia Lietuvos auditorijai skirtą elektroninį dizaino ir gyvenimo būdo žurnalą „Lamų slėnis“. 2012 m. „Zubizu projects“ dalyvavo pradedančiųjų verslų akseleratoriuje „StartupHighway“.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.