...

Ko vertos brangiausios verslo knygos?

Verslas

2013.05.13

Autorius: Vilija Andrulevičiūtė

Temos: .

Ko vertos brangiausios verslo knygos?

Daugybę dalykų savo gyvenime išmokstame iš knygų BFL/Tomo Lukšio nuotr.

Daugybę dalykų savo gyvenime išmokstame iš knygų. O ar verslo subtilybių, tikram lyderiui reikalingų savybių irgi galima iš jų išmokti? Efektyvumo psichologija besidomintys ir tokias knygas studijuojantys žmonės jums pasakys: „Taip, tačiau neužtenka skaityti, reikia veikti.“

„Tavo pirmieji 100 milijonų“ (Your first 100 milions)

Turbūt nerasime brangesnės verslo knygos jokiame knygyne. Danielio S. Peños knyga paprastai kainuoja 400 JAV dolerių. Ypatingų akcijų metu ar nebenaują knygą galima įsigyti už pusę kainos. Knygos autorius – nekilnojamojo turto bei naftos verslo ryklys. Šis lektorius išugdė ne vieną gerą vadovą ir sumanų verslininką. Knygoje jis dalijasi patirtimi ir verslo pamokomis.

Nors perskaitę knygą netapsite naftos magnatu, ypač jei jūsų sodo sklype nėra naftos telkinių, įkvėpimą tikrai rasite. Jūsų reikalas nuspręsti, ar jis vertas daugiau kaip tūkstančio litų. Daugiau panašias sumas kainuojančių knygų kol kas niekas neparašė. Verslo knygų kainos siekia 100 litų.

„Tikrovės testas“ (Reality check)

Guy Kawasaki pataria, kaip sukurti stiprią bendrovę, kaip jai vadovauti, kad jos neįveiktų laikas ir nebaugintų besikeičiančios verslo teorijos. Atskleidžiama, kaip patraukti investuotojų dėmesį ir pelnyti audringus publikos plojimus, gvildenamos populiariausios rizikos kapitalo specialistų melagystės. G. Kawasaki yra rizikos kapitalo fondo „Garage Technology Ventures“ steigėjas ir partneris. Jo žinias, perduotas knygoje, galite mėginti perprasti už maždaug 112 Lt.

„Išsivaduoti iš krizės“ (Out of the crisis)

Knygoje aprašyti Edwardo Demingo valdymo metodai, padedantys tobulinti produktų kokybę. Autorius remiasi Japonijos pramoninkų patirtimi ir teigia, kad ne tingūs darbuotojai, o prasta valdyba lemia menką kokybę.

Autorius atskleidžia būdus, kaip spręsti šias problemas. Už kiek daugiau nei 100 litų galbūt rasite savo įmonės problemų sprendimo būdą. Tiesa, autorius bandys jus priversti pirštu bakstelėti į save. Esate tam pasirengę?

„Nekaltybės praradimas. Autobiografija“ (Losing my virginity)

Netrukus Lietuvoje svečiuosis prekių ženklo „Virgin“ kūrėjas, pradėjęs daugiau kaip 200 naujų verslų 23 pasaulio šalyse, XXI a. kapitalizmo pranašu vadinamas seras Richardas Bransonas. Autobiografijoje, kurią galima įsigyti už 100 litų, atvirai perteikiama R. Bransono verslo ir gyvenimo filosofija.

Galbūt žinodami, kaip savo tikslų siekė seras R. Bransonas, stengdamiesi atkartoti jo žingsnius ir jūs pagausite sėkmės paukštę.

„Nuo gero prie geresnio“ (Good to great)

Stambių kompanijų mokslininkas Jimas Collinsas atskleidžia lyderystei reikalingas paprastas, tačiau labai svarbias savybes ir taisykles. „Nesvarbu, ar dirbate didelėje kompanijoje, kuri turi potencialą tapti tvirta ir ilgalaikė, ar planuojate įkurti savo verslą, turite perskaityti šią knygą“, – sako jos skaitytojai. Naujai knygai teks skirti 100 Lt.

Įvairių motyvuojančių ar verslumo žinių teikiančių knygų skaitytojai ir mėgėjai sako, kad jose galima rasti įkvėpimą bei atsakymus į rūpimus klausimus. Kita vertus, vien skaityti nepakanka, reikia veikti, įgytas žinias taikyti praktikoje.

Linkime atrasti, ko ieškote knygose, ir kad bet kokia sumokėta kaina atsipirktų su kaupu.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.