...

Keičia požiūrį į atnaujinimo paslaugas

Verslas

2016.07.05

Autorius: Ieva Drungilaitė

Temos: .

Keičia požiūrį į atnaujinimo paslaugas

Įmonės „Baldų rūbai“ įkūrėja - Asta Urbanavičienė. Asmeninio albumo nuotr.

Panevėžyje gimusi, tačiau jau seniai Vilniuje gyvenanti Asta Urbanavičienė (34) nuosavą verslą pradėjo daugiau nei prieš metus, įkvėpta vyro ir geriausios draugės pavyzdžių. Įkūrusi įmonę „Baldų rūbai“, moteris ėmėsi minkštųjų baldų atnaujinimo ir gamybos darbų.

A. Urbanavičienė pasakoja, kad pradėti tokio pobūdžio veiklą nebuvo paprasta dėl vyraujančios nuomonės apie baldų atnaujinimo paslaugas.

„Sunkiausia baldų pervilkimo paslaugą ištraukti iš pogrindžio į dienos šviesą, nes dauguma klientų pratę, kad pervilkimas yra antrarūšė paslauga, kuria naudojasi tik tie, kurie negali nusipirkti naujų baldų. Mes šią nuomonę norime pakeisti ir daugumai klientų parodyti, kad pervilkimas – tai tarsi naujo baldo įsigijimas. Jis unikalus dar ir tuo, kad pats klientas gali pasirinkti norimą audinio spalvą, raštą ar faktūrą. Klientai patys gali susikurti savo baldą, ne tik pakeitę audinius, tačiau ir pakoregavę pirminę baldo formą“, – pasakoja moteris.

 

„Mūsų verslo išskirtinumas tas, kad mes iš aplūžusio, išmesti paruošto baldo galime sukurti puikų naują gaminį, kuris turės savo istoriją, bus vienetinis ir nepakartojamas.“

A. Urbanavičienė.

 

Pašnekovė tikina, kad baldų atnaujinimas yra išties žavus ir kūrybiškas procesas. Matydama augančią paklausą ir susidomėjimą, A. Urbanavičienė nusiteikusi ne tik toliau vykdyti veiklą, bet ir ją plėsti.

„Mūsų verslo išskirtinumas tas, kad mes iš aplūžusio, išmesti paruošto baldo galime sukurti puikų naują gaminį, kuris turės savo istoriją, bus vienetinis ir nepakartojamas. Taip pat labai smagu stebėti, kaip baldas keičiasi, dirbant nuimamas senas audinys ir paliekamas baldo karkasas, vėliau pagal senas iškarpas pasiuvamas naujas „rūbas“ ir baldas aprengiamas. Planuojame plėstis ir užsiimti individualių baldų gamyba. Norime pradėti gaminti lovas ir lovūgalius, kurių pasiūla rinkoje kol kas labai menka“, – atskleidžia A. Urbanavičienė.

Mažina vartotojiškumą

Pašnekovė atkreipia dėmesį, kad šiais laikais gaminami baldai iš tiesų nebėra tokie patvarūs ir kokybiški kaip senieji. Ji įsitikinusi – dėl to kaltas vartotojiškumo skatinimas, todėl baldų atnaujinimas gali tapti puikia alternatyva.

„Pastebėjome tendenciją, kad dauguma klientų mielai susiranda senus tėvų ar senelių baldus, juos atnaujinus galima džiaugtis išskirtiniu stiliumi ir autentiškumu. Be to, galime tvirtinti, kad seni baldai yra patvaresni ir kokybiškesni už šiuolaikinius. Manyčiau, šis skirtumas yra todėl, kad šiais laikais visgi smarkiai skatinamas vartojimas. Tie patys audiniai nuolat trinami praranda savo spalvą, formą jau po penkerių metų. Labai norėtume, kad klientai įsiklausytų į mūsų patarimus ir baldų, kuriuos pirko prieš dvejus ar trejus metus, nemestų lauk, o patikėtų profesionalams atnaujinti, pervilkti pasirinkus kokybiškas medžiagas ir džiaugtis vienetiniu daiktu ateinančius dešimt metų“, – ragina pašnekovė.

Kiek daugiau nei metus puoselėjama įmonė savo klientų ratą kuria užtikrindama aukštą darbų kokybės lygį.

„Visada laikomės principo, kad užsakymas atiduodamas tik tada, kai klientas yra visiškai patenkintas. Galime perdaryti daug kartų, tačiau visada sieksime, kad klientas apie mus atsilieptų teigiamai ir rekomenduotų savo artimiesiems“, – verslo principais dalijasi moteris.

Siekiant patenkinti kuo daugiau vartotojų poreikių, įmonėje užsibrėžti dideli tikslai. Platinamas audinių asortimentas, yra rimtų užmojų gaminti tam tikrus baldus. Šiuo metu pasiūlyta nauja paslauga – galimybė pasikonsultuoti su dizaineriu ne tik dėl baldų, bet ir dėl kitų interjero detalių.

Ilgas procesas

Pašnekovė teigia, kad dauguma klientų gauti atnaujintą baldą nori kuo skubiau, tačiau svarbu suprasti, kad šiam darbui reikia pastangų ir kantrybės, todėl baldų atnaujinimą derėtų planuoti iš anksto.

„Baldų pervilkimas labai individualus dalykas. Vieni klientai audinius renkasi kelias savaites ar net mėnesius, kiti nori skubiai ir patiki mums audinio parinkimą. Na, o pats siuvimo ir pervilkimo darbas užtrunka 1–2 savaites. Dažniausiai visi klientai kaip susitarę nori baldų labai greitai, tačiau patariu neskubėti ir neskubinti meistrų, geriau lėčiau ir kokybiškai nei greičiau, bet su kreivomis siūlėmis“, – rekomenduoja A. Urbanavičienė.

Anot pašnekovės, kiekvienas susitikimas su klientais išskirtinis, todėl svarbu suprasti ir patenkinti poreikius. „Visus klientus puikiai suprantame, nes baldas, su kuriuo žmogus gyvena ilgus metus, tampa jo dalimi ir patikėti svetimiems žmonėms savo namų dalį yra tikrai sudėtinga. Galbūt lengviausia dirbti su įmonėmis, kurioms svarbus greitas ir kokybiškas rezultatas, nelinkstant į jokius asmeniškumus. Tačiau kiekviena patirtis su klientais, kad ir kokia ji būtų, leidžia mums ir toliau profesionaliai atlikti savo darbus“, – džiaugiasi moteris.

Linki užsispyrimo

A. Urbanavičienė nuosavos veiklos ėmėsi matydama vyro ir geriausios draugės pavyzdžius. Ji suprato, kad verslas suteikia galimybę įgyvendinti svajones, planuotis laiką, būti nepriklausomam ir aiškiai matyti pasiektus rezultatus. Būtent tai įkvėpė moterį išdrįsti ir kurti verslą. Visiems abejojantiesiems ji pataria iš anksto žinoti, kad verslui prireiks daug užsispyrimo ir darbo, tačiau ateityje pasiekti rezultatai maloniai nudžiugins.

„Palinkėčiau daug kantrybės, užsispyrimo, neprarasti tikėjimo savo veikla. Mintys, ką veikti, neatsiranda per vieną dieną, jas reikia užsiauginti, o tuomet jos pasipila taip greitai ir gausiai, kad reikia spėti visas užsirašyti ir įgyvendinti“, – nuoširdžiai sako pašnekovė.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.