...

Kaip įnešti inovacijų į smulkųjį verslą?

Verslas

2012.03.14

Autorius: Juliana Miliut

Temos: , .

Kaip įnešti inovacijų į smulkųjį verslą?

Siūlykite paslaugas, kurios nėra įprastos jūsų verslo sferai. Katvan.com nuotr.

Rinkoje sparčiai mažėja produktų galiojimo laikas, pasaulinėje prekyboje auga konkurencija, o internetas griauna kliūtis patekti į rinką. Taigi naujovių poreikis yra daug svarbesnis nei bet kada anksčiau. Penki patarimai, kaip galite sparčiai ir pelningai diegti naujoves į savo smulkųjų verslą.

Plaukite prieš srovę

Ar visi jūsų verslo srities šalininkai daro tą patį? Pagalvokite, galbūt yra nepatenkintas poreikis, kurio konkurentai nemato? Vidurio Vakarų bakalėjos parduotuvių tinklas „Hy-Vee“ pristatė vieną savitarnos parduotuvės kasą, prie kurios išskirtinai sudėti tik sveiki užkandžiai. Inovacija ypač patraukė mamas, kurios apsiperka su mažais vaikais. Šiuo metu svarstoma galimybė pritaikyti šią idėją daugiau nei 100 kitų parduotuvių.

Akis į akį su pokyčių baime

Mes trokštame naujovių kaip vartotojai, tačiau kaip verslininkai dažnai bijome įgyvendinti naujas idėjas. Susikurkite principus ir savitą kultūrą, kuri integruoja ir sveikina pokytį skatinti daugiau iniciatyvų.

Pažinkite vartotojus

Jeigu jaučiate stiprų kūrybinės energijos antplūdį, sudarykite „focus“ grupę (grupė skirtingais aspektais apklausiamų žmonių) arba imkitės apklausų internetu. Būtent šiuos metodus taiko kompanija „Procter & Gamble“, pristatydama naujus gaminius.

Siūlykite neįprastas paslaugas

Jums nereikia būti išradėju norint būti novatoriškam. Tiesiog siūlykite paslaugas, kurios nėra įprastos jūsų verslo sferai. Puikus pavyzdys yra pagrindinė „Duane Reade“ (vaistinių tinklas) parduotuvė Niujorke, Volstrite. Joje veikia manikiūro salonas, sulčių ir sušių barai, mobiliųjų telefonų krovimo stotis, skubios pagalbos gydytojo kabinetas ir net elektroninė akcijų birža.

Kovokite už savo idėją

Nebūkite kaip kompanija „Kodak“, kuri sėdi su savo skaitmeninio fotoaparato išradimu, kol konkurentai valgo jos priešpiečius. Kai tik turėsite šviežią idėją, pristatykite ją ir įvairiais būdais neleiskite vartotojams jos užmiršti. Straipsnis parengtas remiantis šaltiniu entrepreneur.com

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.