...

Ką naujieji Geltonojo šuns metai žada verslui?

Verslas

2018.01.02

Autorius: Rimantė Bieliauskaitė

Temos: .

Ką naujieji Geltonojo šuns metai žada verslui?

Rasa Baliutavičiūtė-Kungienė. Asmeninio albumo nuotr.

Gaidžio metus keičia žemiškojo Geltonojo šuns metai. Daugumai žmonių šie metai pranašaujami kaip itin geri ir sėkmingi. Verslas taip pat klestės, tačiau vienoms sritims seksis geriau, kitoms kiek prasčiau. Džiugios žinios laukia startuolių ir riziką mėgstančių verslininkų. Apie 2018 m. ateinančią verslo sėkmę ir patarimus kalbamės su astrologe Rasa Baliutavičiūte-Kungiene.

Ką nauja atneš Geltonojo šuns metai?

Astrologine prasme metų foną lemia planetų judėjimas dangaus skliautu per visus metus – tai planetų ingresijos, kurių bus dvi, ir užtemimai – 2018 m. išgyvensime net penkis: tris Saulės užtemimus ir du Mėnulio. R. Baliutavičiūtė-Kungienė pasakoja, kad esminiai pokyčiai vyks dėl to, kad gegužės 15 d. Uranas keičia savo buvimą – pereina į Jaučio Zodiako ženklą, kur išbus net aštuonerius metus. Urano padėtis Jautyje silpna, čia jis tarsi svečiuose pas Venerą. Uranas Jautyje įneš naujovių ir revoliucinių perversmų finansų srityse. Mat Jautis yra tipinis Žemės ženklas, kuriam labai svarbu išsaugoti materialią struktūrą. Jis iš esmės prieštarauja nestabilumui ir yra tipinis materialinių gėrybių kaupėjas. Tai lems esminius struktūros pokyčius, įneš inovacijų ir nestandartinių naujovių. Gali keistis ir požiūris į šeimą kaip vertybę – rasis daugiau laisvės meilės ryšiuose, daugiau draugiško ir laisvo bendravimo tarp šeimos narių. Astrologė pabrėžia, kad galbūt pasikeis ir požiūris į kūrybą, meną, tad galime laukti netradicinių kūrybos krypčių proveržių. Pasak pašnekovės, toks planetos perėjimas atneš didelių pokyčių ir tai, kas buvo laikoma tinkama strategija buvusius aštuonerius metus, nuo gegužės visiškai nebetiks.

Kitas ne mažiau svarbus 2018 m. astrologinis reiškinys yra Jupiterio ingresija į Šaulio Zodiako ženklą lapkričio 9 dieną. Dėl šios priežasties bus matomi pokyčiai turizmo, mokslo srityse ir žmonių pasaulėžiūroje. Ypač palankus laikas bus mokytojams ir įvairių sričių guru įtvirtinti savo pozicijas visuomenėje.

2018-ieji itin sėkmingi verslui

Džiugios žinios visiems verslininkams ar planuojantiems kurti savo verslą. Astrologė R. Baliutavičiūtė-Kungienė žada, kad naujieji metai bus labai sėkmingi verslo plėtrai ir ypač naujiems startams. Pašnekovė pasakoja, kad dėl Jupiterio tranzito į Skorpiono Zodiako ženklą bus palankios sąlygos finansiniam sektoriui ir veiklai, susijusiai su laidojimo industrija. Nuo 2018 m. lapkričio galima orientuotis ir į švietėjišką veiklą bei mokymus. Tad bus palankus metas pradėti verslą, susijusį su pedagogine veikla, arba atlikti praktiką ar tęsti mokslus. Taip pat dėl minėtų permainų turizmo srityje sėkmė lydės tuos, kurie užsiima kelionių bei ekskursijų organizavimu. Numatomas didėjantis žmonių domėjimasis kitomis kultūromis bei keliaujančiųjų skaičius. Anot astrologės, nemažos sėkmės gali sulaukti ir naftos pramonė. Džiugios žinios bei sėkmė pasieks ir užsiimančius statybų verslu, nekilnojamuoju turtu ar kalnakasybos pramone, tai lems Saturno tranzitas į Ožiaragio Zodiako ženklą – šis reiškinys tęsis iki 2020 m. kovo pabaigos. Pastebima, kad IT sritis ir toliau išliks aukštumose, ypač nuo gegužės numatomas ryškus kilimas ir svarbiausia – šios aukštos pozicijos išlaikymas net aštuonerius metus.

2018 metai, rizika ir verslas – neatsiejami dalykai

R. Baliutavičiūtė-Kungienė teigia, kad metai bus sėkmingi tiems, kas nebijos rizikos: „Būtent tas variantas, kai statoma viskas ant kortos, pasiteisins. Nedrąsiems ir norintiesiems garantijų metai visai nesėkmingi.“ Šiemet versle reikėtų vengti sąstingio, senų pažiūrų ir įsigalėjusio tradicinio požiūrio. Norint sulaukti sėkmės, svarbu ne tik rizikuoti, bet ir nebijoti įsileisti inovacijas, įvairias technikos naujoves ir šiuolaikišką požiūrį. „Labai gera strategija būtų imtis nestandartinių sprendimų, kad ir toms pačioms metų metais esančioms struktūroms“, – pataria astrologė.

Pašnekovė atskleidžia, kad Geltonojo šuns metai bus palankūs verslo pradžiai, tačiau pastebi, kad reikėtų atsakingai rinktis verslo pradžios laiką, atsižvelgiant į verslo sritį: „Tinkamas laikas verslo pradžiai – kaip geras asmeninis horoskopas, suteikiantis galimybę iš verslo veiklos išspausti maksimalią finansinę naudą ir nuoseklią veiklos tėkmę.“

R. Baliutavičiūtė-Kungienė jums linki: „Leiskite sau bandyti ir rizikuokite. Jei ir nepasiseks, įgysite neįkainojamos patirties. Bet koks verslas yra neatsiejamas nuo rizikos, o šiemet ypač.“

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.