...

Judesio studijos įkūrėja: „Mes nemeluojame, kad sulieknėsite be pastangų“

Verslas

2015.03.23

Autorius: Marija Rudzevičiūtė

Temos: .

Judesio studijos įkūrėja: „Mes nemeluojame, kad sulieknėsite be pastangų“

Judesio studijos ENSO įkūrėja - Eglė Afanasjeva. Tomo Rumino nuotr.

Politikos mokslų bakalaurė, tarptautinės komunikacijos magistrė, verslo administravimo žinovė sporto versle. Taip galima apibūdinti žemaitę Eglę Afanasjevą (32), nuo studijų laikų pamilusią sostinę. Visuomet šokiams ir sportui prijautusi moteris persikvalifikavo į trenerę ir prieš porą metų išleido knygą „Kalanetika. Atradimams įkvepianti mankšta“, o galiausiai įkūrė ir judesio studiją ENSO, kurioje ugdo ne tik kūną, bet ir mentalitetą.

„Studija ENSO – tai fizinio ir mentalinio judesio erdvė, kurioje padedame žmonėms tobulėti ir fiziškai, ir protiškai. Čia vyksta treniruotės, pamokos, praktika, kai lavinamas kūnas, ugdomas charakteris, sutelkiamas dėmesys savo vidinėms jėgoms atgauti. Tai sveikatingumo mankštos, joga, susitikimai su gydytojais, mokytojais, treneriais ir kitais specialistais“, – visai neseniai įkurtą verslą pristato jo iniciatorė. Moteris pasakoja verslo administravimu užsiimanti ne viena, mat vienas lauke – ne karys. Tad jai gerokai talkina kolegė Gintarė Gumbrevičienė.

Norisi, kad nei studijoje, nei apie ją skleidžiamoje informacijoje nebūtų melo, norime pateikti tai, kas tikra. Ir nemeluosime, kad sulieknėsite per dvi savaites nedirbdami.

E. Afanasjeva

„Gintarė pilna idėjų, noro ir užsidegimo, yra pareiginga, atsakinga ir kruopšti. Tai žmogus, kuriam gali patikėti reikalus ir žinai, jog viskas laikysis. Be to, komandą sudaro treneriai, vedantys pamokas“, – sako E. Afanasjeva. Kolegės džiaugiasi, jog darbuotis šioje srityje vienas malonumas, mat darbo procesas jas tiesiog užveda.

„Kviečiamės įdomių žmonių, rengiame kvėpavimo pamokas, planuojame tolesnius renginius. Rimtai įvertinti veiklą dar sudėtinga, nes gyvuojame visai nesenai. Klientai apie mus daugiausia sužino iš lūpų į lūpas – tai mūsų pažįstami ir ankstesni klientai. O konkurencijos kol kas nesibaiminame – vietos užteks visiems. Rinka auga ir dar nėra užpildyta, o konkurencija gali padėti tobulėti ir skatinti išskirtinumą bei kokybę“, – įsitikinusi pašnekovė.

Verslui pasirinko loftą

Kalbėdama apie savo klientus, E. Afanasjeva iš karto atkreipia dėmesį į verslo įkūrimo vietą. „Pirmiausia reikia įvertinti, kad studijos erdvė netradiciška ir įkvepianti. Tai loftas – erdvė buvusios gamyklos pastate. Džiaugiamės, jog atėję klientai pirmiausia nustemba ir susižavi erdve – labai jaukia 4 m aukščio aplinka. Studija visų pirma skirta šiek tiek nestandartinės aplinkos ir pamokų, treniruočių ieškančiam jaunam ar vidutinio amžiaus lankytojui, kuris domisi ir rūpinasi savimi. Studija skirta ir moterims, ir vyrams. Bet jokiu būdu nenorime spraustis į rėmus. Norime, kad atėjusieji jaustųsi laisvai, savimi, tokie, kokie yra. Norisi, kad nei studijoje, nei apie ją skleidžiamoje informacijoje nebūtų melo, norime pateikti tai, kas tikra. Ir nemeluosime, kad sulieknėsite per dvi savaites nedirbdami“, – juokauja pašnekovė.

Sportui skirta kūno puošyba

Trenerė sako, jog studijoje atvykusieji gali užsiimti pilatesu, joga, kalanetika, viso kūno mankšta, spalvingomis treniruotėmis beveik tamsoje, kurių metu išsipiešiama neoninėje šviesoje šviečiančiais dažais ir, skambant įvairių šalių liaudies ritmams, treniruojamas kūnas bei džiaugiamasi nekasdieniais vaizdais. „Turime ir moteriškumą lavinančių mankštų, skirtų tik moterims. Be to, rengiame susitikimus su įdomiais žmonėmis, pavyzdžiui, su vienuoliu iš Pietų Korėjos, specialistais, gydytojais, organizuojame kvėpavimo ir meditacijos praktikas“, – apie verslą įkvepiamai kalba E. Afanasjeva.

Tikslas – abipusė energija

Trenerė neslepia, jog kuriant verslą susidurta ir su kliūtimis. Pagrindinės jų buvo palaikymo, finansų stoka ir konkurencija. „Mūsų kliūtys tikriausiai panašios į visų pradedančiųjų, tačiau stengiamės suktis darbe ir į jas nesusitelkti“, – optimistiškai kalba verslininkė ir priduria, jog šis verslas – iniciatorių širdims mielas užsiėmimas ir savirealizacija. Tad ir E. Afanasjevos verslumo principai esą paprasti: „Pirmiausia duok, o tik paskui imk. Norime, kad energija, kurią sukuriame su lankytojais, suktųsi ratu abipusiškai, o ne tik į vieną pusę.“

Judesio studija ENSO

164-1427098735-446215.jpg 164-1427098735-399110.jpg 164-1427098735-748467.jpg 164-1427098735-454774.jpg

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.