...

Įsikrauti per 240 minučių

Verslas

2013.04.26

Autorius: bzn start, Dario Malinowski

Temos: , , .

Įsikrauti per 240 minučių

Laimėtojų komanda BFL/Algirdo Kubaičio nuotr.

Kūrybiniai iššūkiai, kraują kaitinantis azartas ir adrenalino pliūpsnis, pagardintas pasakojimais apie kelią svajonės link. Visa tai laukė „240 minučių įkrovos“, išskirtinio nakties renginio, dalyvių, kurie vėlų balandžio vakarą susirinko “AMBERTON” viešbutyje. Be nepakartojamų įspūdžių, narsuolių, iškeitusių ramų poilsį į pašėlusį naktinį žaidimą, laukė ne tik įdomi programa, bet ir ypatingas prizas – pietūs su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku.

Renginys, kuris vyko žurnalo „bzn start“ iniciatyva (kartu su ištikimais partneriais, tarp kurių – VšĮ „Versli Lietuva“, Tele TRADE Klaipėda, dienraštis “Vakarų ekspresas”, agentūra ŪPAS, Klaipėdos miesto savivaldybė bei naujienų portalas „Delfi“ viršijo net didžiausius lūkesčius.

Iššūkių nebijantys verslininkai ir būsimieji nuosavo verslo atstovai išreiškė norą įsikrauti ir išmokti svajones paversti realybe. Padalinti į dešimt komandų renginio dalyviai tarpusavyje veržėsi dėl pietų su miesto meru.

Patarimais, kaip mėgautis visaverčiu gyvenimu, dalijosi žinomas keliautojas ir kapitonas Paulius Kovas, Darius Čibonis, pardavimo, lyderystės ir ugdomojo vadovavimo seminarų autorius. Asmeniniais lektorių pavyzdžiais paremti pranešimai nepaliko abejingų ir įkvėpė pasitikėjimo bei drąsos žengti svajonių keliu.

Norinčiųjų įsikrauti laukė šmaikštūs, spalvingi pasakojimai apie buriuotojų kasdienybę ar kelionę motociklais po Ameriką bei originalios kūrybinės rungtys. Saulius Tučkus, „agentūra ŪPAS” vienas iš įkūrėjų, surengė puikią kūrybinę užduotį “in a box”, kuri privertė komandas gerokai pasukti galveles. „240 įkrovos minučių“ dalyviai ne tik tobulino komandinio darbo įgūdžius, bet ir lavino savo kūrybiškumą.

Komandų atstovų išmonei nebuvo ribų. Aktyvus dalyvių įsitraukimas į vakaro programą netruko duoti rezultatų. Komandos originaliai susidorojo su kūrybine užduotimi ir pelnė vertinimo komisijos simpatijas bei šypsenas.

Dar daugiau emocijų sukėlė antra vakaro rungtis – iššūkių kupinas orientacinis žaidimas, kurio metu komandos turėjo rasti ir įveikti dešimt kontrolinių punktų, išmėtytų po Klaipėdos sienamiestį. Labiausiai pašėlę renginio dalyviai stebino vikrumu ir bebaimiškumu. Kai kurie jų, ne tik įveikė trasą per trumpiausią laiką, bet ir stengėsi įkvėpti pasitikėjimo konkurentams.

Komisijos narių sprendimu laimėjo penktojo stalo komanda. Jos atstovams: Agnei Kuniūtei, Filip Borcov, Tadui Stalaučinskui, Martynui Mikelevičiui, Tautvydui Virkučiui, Justinui Zakarevičiui ir Sauliui Balčiūnui atiteko pagrindinis vakaro prizas – pietūs su Klaipėdos miesto meru V. Grubliausku.

Aktyvūs dalyviai parodė, kad norint pasiekti užsibrėžtą tikslą neužtenka vien savo jėgų – būtina, kad visas kolektyvas būtų atsidavęs.

Lieka tikėtis, kad kartą įkrauti renginio dalyviai ir toliau įgyvendins savo svajones. Sėkmingai plėtojamas turimas verslas ir naujos jo apraiškos būtų geriausias to įrodymas.

Įsikrauti per 240 minučių

43-1366981583-683104.jpg 43-1366981584-692963.jpg 43-1366981584-962993.jpg

Ekspertai

Darius Čibonis

Darius Čibonis

Vadovų ir vadybininkų mokymų treneris / www.cibonis.lt

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.