...

Inovatyvi idėja, kuri kas mėnesį pavergia 23 milijonus žmonių!

Verslas

2012.07.12

Autorius: Mantė Sabaliauskaitė

Temos: .

Inovatyvi idėja, kuri kas mėnesį pavergia  23 milijonus žmonių!

Didžioji dalis trulia.com siūlomų įrankių yra nemokami, pavyzdžiui, nusikalstamumo statistika pasirinktame rajone. flickr.com nuotr.

Trulia.com – atradimas nekilnojamojo turto agentams, mat ši aplikacija padeda suformuoti į sėkmę vedančią internetinės rinkodaros strategiją. Kiekvieną mėnesį 23 milijonai žmonių pasinaudoja šia aplikacija, kurių pagrindinis tikslas – pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą.

Trulia.com sukėlė nemažai triukšmo (gerąja šio žodžio prasme) nekilnojamojo turto paieškos srityje, sugebėjusi klientams pasiūlyti parduodamų namų gausą, galimybę sekti vietinės rinkos kaitą ir tiesiogiai susisiekti su nekilnojamojo turto agentu. Be to, ši aplikacija su gausybe nemokamų įrankių profesionalams suteikė galimybę būti pastebėtiems, išreklamuoti asmeninę ar kompanijos veiklą, tapti matomiems ir lengvai randamiems. Įmonė veiklą pradėjo 2006 metais JAV ir šiuo metu turi 350 darbuotojų visoje Amerikoje, į 5 kitas rinkas kol kas dar nesižvalgo, mat kas mėnesį tenka aptarnauti bemaž 23 milijonus amerikiečių, sukurti palankias darbo sąlygas pusei milijono brokerių ir kitų nekilnojamojo turto profesionalų.

Didžioji dalis trulia.com siūlomų įrankių yra nemokami, pavyzdžiui, nusikalstamumo statistika pasirinktame rajone, būsto kainų svyravimas, greta įsikūrusių agentų paieška. Asemeniniams agentų/agentūrų puslapiams skirti įrankiai palengvina jų darbą, kadangi nemokamai galima atsisiųsti ir į savo puslapį integruoti daugybę programėlių, tokių kaip nekilnojamojo turto kainos (ir kt.) kalkuliatorius, rinkų svyravimo statistika ir pan.

Pavyzdžiui, vienas nemokamų įrankių „Trulia Maps“ – inovatyvi idėja, kuria nekilnojamojo turto agentui suteikiama galimybė žemėlapyje sužymėti visus priklausančius objektus, kuriuos spustelėjus vartotojas iš karto supažindinamas arba nukeliamas į brokerio, agento ar pan. tinklalapį su konkrečiu pasiūlymu. Informacija atnaujinama kas 24 val.

Šis žemėlapis pasižymi ir kitomis savybėmis, pavyzdžiui, įrašius savo norimą ar esamą gyvenamąją ar darbo vietą, galima sužinoti visuomeninio transporto intensyvumą, o tai svarbu asmeniui, mąstančiam apie gyvenamąją vietą ir jos komunikacijas. Taip pat kuriami ir tobulinami greta esančių mokyklų, kainų, pardavimų skaičiaus, gyventojų kaitos, nusikalstamumo, maitinimo įstaigų, ligoninių ir panašūs žemėlapiai. Naudojantis šiuo žemėlapiu galima sužinoti, kiek maždaug užtruks kelionė iš taško A į tašką B, bei gauti trumpiausio maršruto pasiūlymą.

Išties kai kurie įrankiai dubliuojasi su „Google Maps“, tačiau pastarieji turi daugiau pranašumų, ypač kalbant apie maršrutus. Pirmiausia galima pasirinkti judėjimo pobūdį (pėsčiomis, viešuoju transportu, mašina) bei gauti kelis pasiūlymus su preliminariu judėjimo laiku.

Kitas itin aktualus dalykas yra tai, jog „Trulia Maps“ šiuos įrankius kol kas pateikė tik JAV rinkai, o „Google Maps“ – ir kitiems regionams. Kita vertus, „Trulia Maps“ yra inovatyvi ir naudinga (be to, nemokama) aplikacija ieškantiems bei parduodantiems būstą, besidomintiems vietos kultūrine, socialine, technologine, ekonomine ir politine situacija, taip pat brokeriams. Belieka palūkėti arba paskubėti. Palūkėti, kol bus sukurta panaši ar net tobulesnė aplikacija, arba paskubėti ir šią idėją įgyvendinti patiems senajame žemyne.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.