...

Inovacijų agentūra kviečia registruotis į praktines e. komercijos dirbtuves „e.comGO” visoje Lietuvoje

Verslas

2022.07.29

Autorius: bzn start

Temos: .

Inovacijų agentūra kviečia registruotis į praktines e. komercijos dirbtuves „e.comGO” visoje Lietuvoje

Inovacijų agentūra kviečia smulkiuosius ir vidutinius verslininkus dalyvauti antrus metus iš eilės vyksiančiose praktinėse mėnesio trukmės e. komercijos dirbtuvėse „e.comGO”. Dirbtuvės skirtos verslininkams įsivertinti ir ištobulinti elektronines parduotuves ir įgijus teorinių bei praktinių e. komercijos žinių, padidinti savo prekybos apimtis. Ši programa nemokamai vyks visoje Lietuvoje, 13-oje miestų veikiančiuose bendradarbystės centruose „Spiečius“. 

Pagrindinis „e.comGO“ programos tikslas – kelti smulkiųjų ir vidutinių verslininkų e. komercijos kompetencijas, didinti sukurtų e. parduotuvių konkurencingumą ir padėti verslams didinti pardavimus.

„Praėjusiais metais pirmąjį kartą startavusi „e.comGO” programa sulaukė neįtikėtino verslininkų susidomėjimo – laisvos programos vietos užsipildė per pirmąsias registracijos dienas. Dar pandemijos pradžioje reikšmingai daug verslų atrado skaitmeninių pardavimo kanalų galimybes ir sukūrė naujas el. parduotuves. Vis tik, konkurencingoje ir dinamiškoje elektroninėje erdvėje veikia kitos žaidimo taisyklės, kurios verslams vis dar yra rimtas iššūkis. Šių e. komercijos dirbtuvių metu verslininkai galės kritiškai įvertinti savo elektronines parduotuves, pagilinti tiek teorines, tiek praktines e. komercijos žinias ir įgūdžius bei maksimaliai, pagal naujausias tendencijas patobulinti savo elektronines parduotuves“, – kalba Patricija Kalkytė, Inovacijų agentūros Bendrųjų verslo kompetencijų departamento vadovė.

Beveik 30 valandų trukmės „e.comGO“ programos teorinius ir praktinius užsiėmimus ves ilgametę patirtį IT ir e. komercijos srityje turintys „CodeAcademy“ lektoriai.

Praktika – svarbi dirbtuvių dalis

„E.comGO“ programą sudarys keturios sesijos, kuriose dalyviai išmoks atlikti savo el. parduotuvės auditą, sužinos, kaip eliminuoti esamas problemas bei optimizuoti veiklos procesus. Taip pat įgis žinių, kaip išnaudoti SEO galimybes ir pakilti „Google” paieškos rezultatuose, taip pat sužinos efektyviausias klientų pritraukimo strategijas. Verslininkai praktiškai susipažins su komercine fotografija ir galės naudotis skaitmeniniais fotoaparatais bei mobiliomis prekių fotografavimo dėžėmis – taip pasiruoš ar patobulins savo prekių vizualinius aprašymus, susikurs medžiagos rinkodaros kampanijoms.

„Praktika – labai svarbi šių dirbtuvių dalis. Kiekvienoje mokymų sesijoje kelios valandos bus skirtos praktiniams užsiėmimams, užduočių atlikimui bei praktinių įrankių išbandymui. Svarbu paminėti, kad dirbtuvių dalyviai mokymų metu turės progą susipažinti su kitais vietiniais verslininkais ir užmegzti vertingas pažintis“, – pažymi P. Kalkytė.

„E.comGO“  mokymus užbaigs visa apibendrinančios grupinės ir individualios konsultacijos, kurios metu dalyviai drauge su e. komercijos specialistais galės išspręsti jiems kylančius iššūkius.

„E.comGO“ programa vyks gyvai visoje Lietuvoje, 13-oje miestų veikiančiuose bendradarbystės centruose „Spiečius“. Programa bus įgyvendinama etapais, keliaujant iš vieno „Spiečiaus“ į kitą, o pirmasis mokymų ciklas prasidės Kėdainiuose rugpjūčio 22 d. Nors dalyje miestų dirbtuvės startuos dar negreitai, norintys mokytis e. komercijos subtilybių, kviečiami jau dabar registruotis, nes vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos čia:

Registracija į dirbtuves vyksta čia:

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.