...

Įmonių vadovai BOSO dieną kviečiami švęsti kitaip

Verslas

2017.09.30

Autorius: BZN start

Temos: .

Įmonių vadovai BOSO dieną kviečiami švęsti kitaip

Visi „CEOrun“ bėgimo įmonių vadovai bus apdovanoti išskirtiniais medaliais Organizatorių nuotr.

Antrą kartą Lietuvoje įmonių vadovai kviečiami Boso dieną švęsti bėgimo trasoje. Naujo formato bėgimo varžybos „CEOrun“ vyks spalio 16 d., Vilniuje. Pirmą kartą vykusiose „CEOrun“ varžybose iššūkį priėmė 25 įmonių vadovai. Idėjos autorės Vlados Musvydaitės teigimu, renginio tikslas – skatinti įmonėse sveikatingumo politiką.

Galima paminėti dieną originaliai

„Mes dažnai susimąstome – ką padovanoti vadovui Boso dienos proga? Mes siūlome jam padovanoti bėgimo registraciją ir buvimą šaunioje kompanijoje, – pasakojo „CEOrun“ organizatorė Vlada Musvydaitė. – Praėjusiais metais startavęs projektas pasiteisino, dėlto sieksime, kad „CEOrun“ taptu tradiciniu renginiu, kuomet įmonės norėtų originaliai atšvęsti Boso dieną“.

Šiuo renginiu organizatoriai siekia motyvuoti įmonių vadovus remti sporto ir sveikatingumo renginius bei savo įmonėse skatinti sveikatingumą. Kiekvienas užsiregistravęs vadovas dovanų gauna ne tik vardinius numerius, marškinėlius su įmonės logotipu, bet ir sveikatingumo paskaitą savo įmonės darbuotojams su Vlada Musvydaite.

Bėgimas turi savo taisykles

Praėjusiais metais paskutinę minutę užsiregistravęs ir dalyvavęs „CEOrun“ varžybose UAB „Energus“ vadovas Povilas Šidlauskas, šiais metais užsiregistravo tik paskelbus registraciją. Jo teigimu, tai paskatino padaryti praėjusiais metais netikėtai užimta antra vieta.

„Šiais metais registravausi su tikslu – užimti prizinę vietą. Visgi metų pradžioje patirta trauma, kiek pakoregavo planus. Nepaisant to, vis tiek dalyvausiu varžybose ir Boso dieną bėgsiu su kitais vadovais, nes man patinka pati idėja“, – sakė šiais metais pirmas užsiregistravęs vadovas.

Varžybose bus skaičiuojamas tik įmonių vadovų sugaištas laikas trasoje, tačiau palaikyti vadovus bėgdami gali ir yra kviečiami įmonių darbuotojai su viena sąlyga – savo boso trasoje aplenkti negalima. Taip pat kolegos savo bėgančius vadovus gali palaikyti ir skanduodami šalia trasos.

Visi „CEOrun“ bėgimo įmonių vadovai bus apdovanoti išskirtiniais medaliais, kurie bus sukurti 3D spausdintuvu. Taip pat renginyje dalyvavusios įmonės dovanų gaus sveikatingumo paskaitą, kurią įmonei patogiu laiku ves V.Musvydaitė.

Dalyviai, užsiregistravę iki spalio 10 dienos 24 valandos interneto svetainėje www.ceorun.lt, gaus vardinius numerius ir marškinėlius su savo įmonės logotipu.

Greičiausi trys „CEOrun“ bėgikai ir bėgikės gaus taures ir rėmėjų prizus.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.