...

Geriausios žiemos pramogos Lietuvoje

Verslas

2012.12.19

Autorius: Vilija Andrulevičiūtė

Temos: .

Geriausios žiemos pramogos Lietuvoje

Nesibaidantys šaltuko ir mėgstantys aktyvų laisvalaikį visada randa tinkamų žiemos pramogų. bzn start fotomontažas

Neretas, skųsdamasis žiemos šalčiu, laisvalaikį, atostogas yra linkęs leisti šiltesniuose kraštuose ar vengia kelti koją į lauką. Tačiau nesibaidantys šaltuko ir mėgstantys aktyvų laisvalaikį visada randa tinkamų žiemos pramogų.

Slidinėjimas

Nuo snieguoto kalno leistis mėgstame nuo vaikystės. Tik suaugę neretai rogutes iškeičiame į slides. Šią pramogą galime išbandyti patys susiradę mėgstamą kalnelį arba specialiose slidinėjimo trasose, kurių Lietuvoje – ne viena. Specialiai įrengtos trasos paprastai būna keleto skirtingų sudėtingumo lygių: pradedantiesiems, pažengusiems ir profesionalams. Na, o visai nemokantys slidinėti gali pasinaudoti instruktorių paslaugomis. Čia taip pat paprastai galima išbandyti ir snieglentes.

Čiuožinėjimas

Užsimauti pačiūžas ir pačiuožinėti ant ledo galima ištisus metus (specialiose arenose). Tačiau žiema žavi tuo, kad ji sudaro natūralias sąlygas šiam žaviam užsiėmimui. Ledo čiuožyklomis virsta daugybė vandens telkinių, jos įrengiamos įvairiose sporto, krepšinio aikštelėse ir jose čiuožinėti galima visiškai nemokamai, tereikia turėti pačiūžas.

Kinkiniai

Lietuviai jau spėjo pamėgti ir pasivažinėjimus šunų kinkiniais. Vasarą tai daro triračiais, o žiemą – rogėmis. Pasivažinėjimas kinkiniais – niekam neprilygstantis nuotykis. Žmonėms tai smagi pramoga, o kinkinio šunims – malonumas. Maždaug 15 km rogių kelias įveikiamas 8–10 šunų komandos traukiamomis rogėmis. Didžiausi avantiūristai turi galimybę išmėginti šią pramogą naktį.

Žygiai

Geriausiai Lietuvoje yra žinomas „Snaigės žygis“. Tai masinis turistinis sveikatingumo renginys, organizuojamas miestų, rajonų keliautojų (turistų) klubų. Žygis vyksta slidėmis artimiausiose ir gražiausiose miestų apylinkėse, miškingose vietose pažymėtose trasose. Kartais „Snaigės žygiai“ vyksta ir tolimesnėse apylinkėse. Tokių žygių maršrutai siekia nuo 4 iki 18 kilometrų ir trunka apie 4 valandas.

Safariai

Nors tai labiau asocijuojasi su visiška vasara, kalbame apie žiemos safarius sniego motociklais. Mėgstantys greitį, ekstremalius potyrius ir buvimą gamtoje mielai renkasi šią pramogą. Safario metu ne tik mėgaujamasi greičiu, tačiau aplankomos ir įdomios vietos.

Klajonės miške

Pramogų agentūros siūlo ir neįprastus žiemos laisvalaikio leidimo būdus, kuriuos lietuviai mielai renkasi. Tai, ko paprastai kiek prisibijotume, teikia pramogą, kai yra tinkamai suorganizuota. Paklaidinimas miške komandomis yra būtent tokia pramoga. Komandos vedamos mišku ir išskirstomos tam tikrose vietose. Tuomet prasideda teisingo kelio paieškos ir įvairios užduotys.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.