...

Geriausios kalėdinės aplikacijos

Verslas

2013.12.23

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: .

Geriausios kalėdinės aplikacijos

Geriausios kalėdinės aplikacijos flickr.com nuotr.

Kalėdos – tokia šventė, kurios nemėgti nelabai ir išeina. Ne veltui ji jau seniai peržengė krikščionijos ribas ir paplito visame pasaulyje. Kuo mus taip žavi ši šventė? Galbūt viltimi ir naujos pradžios galimybe. Per Kalėdas juk visi praeinančių metų skauduliukai bent trumpam pamirštami, o ateitis atrodo šviesi. Tad nenuostabu, kad Kalėdų laukti visada smagu. O kad pasiruošimas joms būtų dar lengvesnis ir linksmesnis, pristatome pluoštą kalėdinių programėlių, kurios, tikėkimės, atokvėpio nuo pasirengimo šventėms valandėlę suteiks šiek tiek gerų emocijų.

„Salvation Army Christmas Music“ – „iPhone“ programėlė, kurios funkcija labai paprasta – groti jums pačias geriausias ir žinomiausias kalėdines dainas. Programėlėje esančios „radijo stotys“ groja viską – nuo klasikinių kalėdinių popdainų iki kalėdinių giesmių ar dainų vaikams. Kitaip tariant, tai didžiulis kalėdinės muzikos katalogas.

„The Christmas List“ – praktiška programėlė „iPhone“ vartotojams. Jeigu ruošiatės visiems pripirkti daug dovanų, bet bijote, kad pirkinių gausoje pasiklysite ir ką nors pamiršite, tai ši programėlė kaip tik jums. Jūsų telefone ji sukuria kalėdinį pirkinių sąrašą ir padeda visur suspėti bei neviršyti numatyto biudžeto. Programėlė dėl viso pikto apsaugo tai slaptažodžiu. Kad pavyktų išlaikyti intrigą.

„Good Food Festive Recipes“ – dar viena praktiška programėlė „iPhone“ mėgėjams. Ši programėlė pateikia daugiau kaip šimtą pačių įvairiausių kalėdinių patiekalų receptų. Jie pateikiami su labai aiškiais ruošimo aprašais ir nuotraukomis. Programėlėje taip pat rasite naudingų patarimų, kaip efektyviau tvarkytis virtuvėje.

„Santa’s Christmas Village“ – ši „iPhone“ programėlė siūlo net trylika linksmų žaidimų, kuriuos vienija Kalėdų tema. Čia rasite kaip visada lengvai atpažįstamus „Solitaire“, „Minesweeper“, „Kartuves“ ir daug kitų. Kad žaisti būtų linksmiau, žaidime yra ir dvidešimt kalėdinių dainelių. Puiki išeitis tėvams, kuriems niekaip neišeina kuo nors užimti vaikų…

„Christmas!!“ – koks programėlių sąrašas be vienos yra visiškai beprasmis. Šioji skirta tiems, kuriems Kalėdų laukimas irgi yra savotiška pramoga. Programėlė turi laikrodį, skaičiuojantį laiką iki Kalėdų, Advento kalendorių, keletą kalėdinių dainelių atitinkamai nuotaikai palaikyti ir netgi pirkinių sąrašą. Žodžiu, su šia programėle laukti bus ne lengviau, bet bent jau įdomiau.

„Norad Santra Tracker“ – Jeigu labai laukiate Kalėdų Senelio ir vis dairotės pro langą, kada horizonte pasirodys jo rogės, ši „Windows Phone“ programėlė kaip tik jums. Gerai, gal ji labiau skirta vaikams, kurie dar tiki tokiais dalykais… „Santra Tracker“ jiems padeda tikėti toliau. Ekrane rodomas Kalėdų Senelio kelionės procesas, taip pat pateikiami keli žaidimai, kad laukti būtų lengviau.

„Gift Wrapping Instant Expert“ – dar viena labai praktiška programėlė. Jeigu jums visai nesiseka gražiai pakuoti dovanų, tai ši programėlė turėtų būti tikras išsigelbėjimas. Programėlė moko pakuoti, puošti ir t. t.

„InkCards“ – pravers tiems „Android“ ir „iPhone“ vartotojams, kurie mėgsta į kalėdines dovanas įdėti dalelę savęs. Kitaip tariant, jeigu gyvenime vadovaujatės principu „pasidaryk pats“, ji bus tikras lobis. Ji leidžia pačiam kurti sveikinimo atvirukus, kuriuos paskui galėsite kam nors padovanoti. Prieš Kalėdas visai smagu pasijausti dizaineriu.

„Elf Adventure Christmas“ – Paprastas ir jaukus žaidimas-Advento kalendorius. Kiekvieną dieną programėlė atrakina naują mini žaidimą, kuris padeda greičiau praleisti dar vieną Kalėdų laukimo dieną. O ir žaidimo siužetas labai smagus – būrys elfų bando prižadinti Šalčio Milžiną ir taip greičiau pradėti Kalėdas.

„Angry Birds Seasons“ – Kaip tokis sąrašas be „Angry Birds“? Ši kalėdinė populiariojo žaidimo versija labiausiai pravers parduotuvėse įstrigusiems vyrams, kurie, užuot galvoję apie gyvenimą ir viso ko beprasmiškumą, galės palaidyti piktus paukščius į iš tikrųjų visai nepriešiškai nusiteikusias kiaules.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.