...

Galimybė gauti 15 000 eurų vertės paramą

Verslas

2021.07.28

Autorius: bzn start

Temos: .

Galimybė gauti 15 000 eurų vertės paramą

Renginio akimirka Asmeninio albumo nuotr.

Socialiniai verslininkai ir visi, turintys socialinio verslo idėjų, kviečiami įjungti dar didesnį poveikį ir rugpjūčio 11-13 d. dalyvauti Klaipėdos regione vyksiančiame socialinio verslo sprinte! Dalyvių lauks galimybė gauti solidžią paramą.

Į sprintą atrinkti dalyviai galės konsultuotis su patyrusiais ekspertais, spręsti savo socialinio verslo vystymo iššūkius bei kurti minimalios vertės produktus (MVP). Komisijos atrinktos geriausios komandos savo socialinius verslus toliau stiprins akseleravimo programoje bei gaus 15 000 eurų vertės finansinį krepšelį, skirtą reikiamos įrangos įsigijimui ir ekspertinei pagalbai. Registracija vyksta iki rugpjūčio 5 d.

Ką svarbu žinoti?

Šis sprintas – puiki galimybė sustiprinti savo socialinį verslą, o dar tik turintiems idėjų – didelis žingsnis realizacijos link.

Komandų sukurtų sprendimų vertinimo kriterijai:

  • suformuota aiški problema
  • siūlomo sprendimo efektyvumas
  • aiškus socialinis poveikis
  • komandos motyvacija
  • finansinio gyvybingumo perspektyva
  • inovatyvumas
  • tvarumas

Socialinio verslo sprintą organizuoja Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas. „Įjunk poveikį” veiklas įgyvendina „Versli Lietuva” kartu su partneriais – „NVO Avilys”, „Geri norai LT”, Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutu. Pagrindinis projekto tikslas – padėti pokyčių kūrėjams išvystyti tvarius ir komerciškai gyvybingus socialinius verslus. Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos lėšomis.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.