...

„Eventas.lt“ – tobulėkime šiuolaikiškai

Verslas

2015.01.13

Autorius: Aistė Noreikaitė

Temos: .

„Eventas.lt“ – tobulėkime šiuolaikiškai

Aurimas Paliukaitis ir Rokas Petrošius - šiuolaikiško tobulėjimo portalo „Eventas.lt“ įkūrėjai. Asmeninio albumo nuotr.

„Eventas.lt“ – tai šiuolaikiško tobulėjimo portalas. Formalus išsilavinimas jau seniai atgyvenęs. Tad du vaikinai Aurimas Paliukaitis (23) ir Rokas Petrošius (22) „Eventas.lt“ sukūrė tiems motyvuotiems žmonėms, kurie yra pasiryžę būti konkurencingi, kompetentingi ir kvalifikuoti. Kaip pasakojo idėjos autoriai, šis projektas sujungia verslo ir panašios tematikos renginius, projektus, konferencijas ir mokymus. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vykstantys dėmesio verti renginiai ne tik leis smagiai praleisti laiką, bet ir pridės vertingų įrašų į jūsų gyvenimo aprašus.

Paauglystėje – atletas ir breiko šokėjas, šiandien – perspektyvių įmonių darbuotojai

Aurimo ir Roko paklausus, kokia buvo jų paauglystė, vaikinai šypteli ir prisimena nerūpestingas dienas. Aurimas kaip profesionalas sportavo lengvąją atletiką, ruošdavosi čempionatams. Šis sportas vaikinui buvo pirmasis rimtas tikslo siekimas. Jis tapo čempionu, pateko į Lietuvos rinktinę.

Rokas laiką leisdavo ant riedlentės. Vėliau su draugais pradėjo lankyti breiko pamokas. Tapo šokių kolektyvo nariu. Aktyviai dalyvaudavo varžybose visoje Lietuvoje.

Abu vaikinai yra veiklūs ir ambicingi. Tai lėmė apgalvotą studijų krypties pasirinkimą. Aurimas baigė tarptautinio verslo studijas. Šiuo metu dirba bendrovėje „Western Union“. „Dirbu kaip „betmenas“ naktimis, saugau klientus nuo sukčiavimo atvejų pervedant pinigus“, – vaizdžiai savo darbą apibūdina Aurimas. Na, o Rokas pasirinko multimedijų dizaino ir komunikacijos studijas Danijoje. Sukauptą patirtį ir žinias vaikinas realizuoja dirbdamas danų įmonėje „Adapt“. Čia jis orientuojasi į įvairiausius el. projektus bei parduotuves.

Projektą pradėti įkvėpė knyga

„Eventas.lt“ idėja kilo Aurimui. „Ši mintis galvoje suktis pradėjo labai spontaniškai: tuo metu skaitinėjau Mihaly’io Csikszentmihalyi knygą „The Flow“. Jos įkvėptas dažnai atsitraukdavau nuo kompiuterio pusvalandžiui tiesiog paprastiems apmąstymams. O pirmosios tokios pertraukėlės metu ir šovė į galvą ši idėja“, – prisimena Aurimas.

Šis projektas įdomus, nes turime didelių ambicijų ir į mūsų veiklą įeina daug sričių. Kai kurios svetimos, kai kurios – ne. Visada įdomu pasisemti papildomų žinių ir jas bandyti pritaikyti.

R. Petrošius

Aurimas ir Rokas drauge sportuodavo. Per treniruotes vaikinai išsikalbėjo ir apie naujo projekto viziją. „Idėją išgirdau iš Aurimo. Paprasta diena, įprastos treniruotės. Tik šįkart Aurimas pasidalijo savo mintimis apie „Eventas.lt“. Padiskutavome, kas paklausu, kas ne, su kuo vertėtų dirbti. Taip pamažu generavome idėją, pradėjome kurti svetainę. Ją sukūrus kilo dar daugiau naujų idėjų ir taip prasidėjo nenutrūkstamas idėjų ratas – padarau, sugalvoju kažką nauja, tobulinu“, – apie projekto vystymą pasakoja Rokas.

Kaip veikia „Eventas.lt“?

Šis portalas skirtas žmonėms, kurie ieško renginių, galinčių padidinti jų kvalifikaciją ar kompetenciją. „Užeini į „Eventas.lt“ puslapį. Iškart matai įvairius renginius, seminarus, projektus. Jeigu trumpa renginio informacija užkabino akį, paspaudi nuorodą ir atsiduri pačiame renginio organizatoriaus puslapyje. Kelti renginius gali ir patys renginių organizatoriai. Mes juos rankiniu būdu peržiūrime (taip norime užtikrinti kokybę) ir tada įkeliame į portalą kartu su kitais renginiais. Visa tai – tik pirmoji puslapio stadija. Jau turime konkrečių planų plėstis, tereikia įdirbio ir sukaupti daugiau kapitalo“, – veikimo principus atskleidžia Aurimas.

„Kiekvienas naujas savas el. projektas – tai kaip augintinis. Globoji, augini, įgyji patirties, įdedi dalį savęs ir pagaliau, jei viskas pasiseka, gauni kažką atgal. Šis projektas įdomus, nes turime didelių ambicijų ir į mūsų veiklą įeina daug sričių. Kai kurios svetimos, kai kurios – ne. Visada įdomu pasisemti papildomų žinių ir jas bandyti pritaikyti“, – pasakoja Rokas.

Į šį projektą vaikinai kol kas investavo tik kelis šimtus ir, žinoma, daug savo laiko. Dabar jie ieško papildomų kapitalo pritraukimo šaltinių.

Be valios, nebus galios!

Vaikinams būdingas užsispyrimas, darbštumas ir valia. Jie siekia, skelbdami apie renginius, konferencijas, mokymus ir praktikas, būti paklausiausi Lietuvoje, iškovoti tarptautinį pripažinimą, pradėti plėstis į užsienio rinkas. „Na, trumpai sakant, norime, kad kaip pirma mintis, žmogui pagalvojus apie norą tobulėti, iššoktų „Eventas.lt“ puslapis“, – tikslą išsako Aurimas.

Norintiesiems augti, tobulėti vaikinai pataria daugiau domėtis, skaityti, vaikščioti į startuolių susitikimus. Žinių bagažas panaikins abejones, kad pradėti sunku, o kitų startuolių pranešimai motyvuos imti ir daryti. „Be valios, nebus galios!“ – akcentuoja Rokas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.