...

Dvi konkuruojančios šalys: Vokietija ir Olandija stebės futbolo rungtynes kartu!

Verslas

2012.06.13

Autorius: bzn start

Temos: .

Dvi konkuruojančios šalys: Vokietija ir Olandija stebės futbolo rungtynes kartu!

Abi komandos jau beveik 40 metų susitinka svarbiuose turnyruose, o rezultatai būna permainingi. Organizatorių nuotr.

Ko tik neprigalvosi, kad renginys būtų aktualus ir patrauklus. Puikią iniciatyvą demonstruoja ir Lietuvoje veikiančios Vokietijos bei Nyderlandų ambasados. Jos sumanė puikią iniciatyvą kartu stebėti birželio 13 d. 21.45 val. futbolo rungtynes tarp Nyderlandų ir Vokietijos.

Kviestiniai svečiai ir Lietuvos rinktinės futbolo komanda susirinks Nyderlandų ambasadoje kartu su Vokietijos ambasada stebėti šios dvikovos. Bus galima laimėti „Ozo“ įsteigtą prizą – dviratį arba gurmanišką vakarienę naujame Kempinskio viešbutyje tiems, kas teisingiausiai atspės rungtynių rezultatą.

Apie idėją surengti ypatingą proga neįprasto formato renginį kalbiname Nyderlandų ambasadorių Kornelį Spaansą ir Vokietijos ambasadorių Matthią Mülmenstädtą.

Koks šio vakaro renginio tikslas?

Smagus vakaras ir – tikėtina – daug džiaugsmo stebint aukščiausios klasės įtemptą ir sąžiningą žaidimą. 


Užsiminėte, kad šios rungtynės ypatingos, kodėl?

Abi komandos jau beveik 40 metų susitinka svarbiuose turnyruose, o rezultatai būna permainingi. 1974 m. pasaulio čempionato baigiamosiose rungtynėse Vokietija sunkiai, bet nugalėjo Nyderlandus. 1978 m. Argentinoje susitikimas baigėsi lygiosiomis. Vokietija tuomet turėjo važiuoti namo, o Nyderlandai antrą kartą pateko į finalą. 1988 m. Vokietija pralošė pusfinalyje, o Nyderlandai pateko į finalą ir žavingu žaidimu nugalėjo Tarybų Sąjungą. 1990 m. Vokietija rezultatu 2 :1 vėl nugalėjo Nyderlandus.

Nyderlandų ambasadoje bus stebima kova tarp Nyderlandų ir Vokietijos. Kaip kilo idėja suburti dvi konkuruojančias šalis?

Mes, ambasadoriai, draugaujame. Norime parodyti, kad futbolas yra tik žaidimas, o Vokietija ir Olandija yra draugės. Palaikome intensyvius ekonomikos ir kultūros ryšius, o šiomis dienomis esame artimos partnerės Europos Sąjungoje. O jei kalbėtume apie futbolą, labai daug Nyderlandų žaidėjų rungtyniauja Vokietijos komandose nacionalinėje Vokietijos lygoje.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.