...

Dešimtokė marijampolietė puoš gabiems moksleiviams skirtas korteles

Verslas

2012.06.05

Autorius: bzn start

Temos: .

Dešimtokė marijampolietė puoš gabiems moksleiviams skirtas korteles

Kurdama dizainą bandžiau apimti ir pavaizduoti viską, ką mokykloje veikia moksleiviai. Juk jie ne tik mokosi, bet ir muzikuoja, dainuoja, užsiima kitomis įdomiomis veiklomis“, – pabrežė dešimtokė nugalėtoja Kristina. BVRG Burson-Marsteller archyvo nuotr.

Moksleivių pažangumo programos MAXIMALISTAS kortelės dizaino konkurse nugalėjo šios programos dalyvės Karolinos Butrimaitės (17 m.) darbas. Kurdama dizainą MAXIMALISTO kortelei dešimtokė marijampolietė bandė apimti ir pavaizduoti viską, ką mokykloje veikia moksleiviai. Susumavus socialiniame tinkle „Facebook“ ir svetainėje www.maxima.lt visuomenės skirtus balsus antroji vieta konkurse atiteko Kauno rajone gyvenančios Rasos Sasnauskaitės (15 m.) darbui, trečioji – vilniečio Nerijaus Graužo (17 m.).

II vietos kortelės dizainas III vietos kortelės dizianas

Nugalėtojų darbus visuomenė rinko iš 10 kortelių dizaino variantų, vertinimo komisijos atrinktų iš beveik 200 konkursui iš viso pateiktų darbų. Pirmosios vietos nugalėtoja Karolina Butrimaitė sako, kad laimėti nesitikėjo. „Dalyvių konkurse buvo tikrai daug, o aš išsiunčiau tik vieną darbą, nors ir žinojau, kad jų skaičius neribojamas. Kurdama dizainą bandžiau apimti ir pavaizduoti viską, ką mokykloje veikia moksleiviai. Juk jie ne tik mokosi, bet ir muzikuoja, dainuoja, užsiima kitomis įdomiomis veiklomis“, – pasakoja dešimtokė nugalėtoja.

Už originalų MAXIMALISTO kortelei pasiūlytą dizainą K. Butrimaitė apdovanota grafine planšete, kitaip dar vadinamą skaitmenine drobe. Šis piešti skirtas įrankis valdomas specialia skaitmenine plunksna, o sukurtą piešinį galima perkelti į kompiuterį.

Ir tai dar ne viskas. K. Butrimaitės sukurtas ir konkursui pateiktas dizainas arba jo dalis papuoš 2 000 kortelių – maždaug tiek dešimtos klasės pirmūnų kiekvienais mokslo metais dalyvauja MAXIMALISTO programoje. Šios moksleivių pažangumo programos tikslas – motyvuoti vaikus mokytis ir siekti aukščiausių įvertinimų bei skatinti vaikų pažangą mokslo srityje.

Vienas iš konkurso komisijos narių Vilniaus dailės akademijos Grafikos katedros vedėjas Rimvydas Kepežinskas apibendrindamas sako, kad absoliučią daugumą konkursui pateiktų darbų jis priskirtų gatvės menui, kuriame susipina daug įvaizdžių iš reklamos ir interneto pasaulio.

„Manau, kad tokį konkurse dalyvaujančiųjų pasirinkimą daugiausia lėmė naujosios technologijos, kurias jie pasitelkė savo kūrybiniams sumanymams įgyvendinti“, – pastebi R. Kepežinskas. Vertinimo komisijoje taip pat buvo prekybos tinklo MAXIMA ir reklamos agentūros „McCann-Erickson Vilnius“ atstovai.

Pasiūlyti, kaip nuo šių metų rudens turėtų atrodyti kortelė, kuria naudosis puikiai besimokantys Lietuvos dešimtokai, ir dalyvauti šios kortelės dizaino konkurse galėjo visi norintys nepriklausomai nuo amžiaus. Nebuvo ribojamas ir vieno žmogaus konkursui pateikiamų darbų skaičius. Aktyviausiai beveik tris mėnesius trukusiame konkurse dalyvavo 15-17 metų moksleiviai.

Daugiau informacijos apie MAXIMALISTO programą čia

Laimėtojai (nuotr. I vieta – K. Butrimaitė, II vieta – R.Sasnauskaitė, III vieta- N.Graužas

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.