...

Dėl ko Lietuvos verslininkai tapatinami su vagimis?

Verslas

2011.12.06

Autorius: bzn start

Temos: .

Dėl ko Lietuvos verslininkai  tapatinami su vagimis?

Dėl ko Lietuvos verslininkai tapatinami su vagimis? Apklausą atliko „bzn start”

Į „bzn start“ klausimą atsako Robertas Dargis, UAB „Eika“ vadovas, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentas

Toks teiginys – sovietinio žmonių mentaliteto palikimas, kai verslas buvo nusikaltimas, o verslininkai vadinami spekuliantais. Norint, kad pasikeistų žmonių sąmonė, reikia, kad praeitų nemažai laiko.

Žmonės ir dabar sako, kad verslininkai yra vagys. Bet jeigu tu sugebi pastatyti namą, jį parduoti ir iš to uždirbi, argi tai yra blogai? Niekas negalvoja, kad į visa tai privalai ir investuoti. Iš vienos pusės – išlaidos, iš kitos – pelnas.

Šviesus ir tamsus verslas. Tos kategorijos iš tikrųjų teisingos. Ir aš, pavyzdžiui, kiekvieną dieną susiduriu su šviesiu ir tamsiu verslu. Nežinau, kaip pakeisti, ką padaryti, kad nebūtų ir tamsiųjų pusių. Vieni, net ir statybininkai, nesilaiko verslo principų, žiūri, kaip išdurti, nemokėti rangovams. Stato objektus ir ieško būdų, kaip neatsiskaityti su žmonėmis. Čia, žinoma, juodoji verslo pusė. Elgesio principai formuoja sėkmę.

Remiantis mūsų tyrimais, 30 procentų klientų pasitiki mūsų įmone ir perka butus. Tai yra labai didelis lojalumo rodiklis. Būtent tai aš labiausiai vertinu ir nenorėčiau prarasti. Manau, kad žmogus laikosi tokių gyvenimo principų, pagal kuriuos jis augo šeimoje, įprato gyventi ir elgtis.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.