...

Bėgimas sujungia skirtingus vadovų tikslus

Verslas

2017.10.15

Autorius: BZN start

Temos: .

Bėgimas sujungia skirtingus vadovų tikslus

Linui Zareckui sportas padeda užsikrauti energijos Organizatorių nuotr.

Pirmadienį, spalio 16 vyksiančiame „CEOrun“ vadovų bėgime, trasoje varžysis įmonių vadovai. Renginys sutraukė būrį aktyviam laisvalaikiui neabejingų vadovų, kurie savo pavyzdžiu nori paskatinti ir kitus būti aktyvesniais.

Tikslas – skatinti gyventi sveikiau

Renginio sumanytoja, agentūros „Vlada.LT“ vadovė Vlada Musvydaitė praeityje sportavo profesionaliai ir du kartu tapo Lietuvos 400 metrų barjerinio bėgimo čempione. Nors profesionalės karjera baigta, sportas iš žinomos moters gyvenimo niekur nedingo.

„Aš esu sporto fanatikė, iki šiol esu išbandžiusi 129 sporto šakas. Sportas mane supa visur, aš dirbu su sportininkais, pati sportuoju ir mano abu vaikai aktyviai sportuoja“, – apie aktyvų laisvalaikį pasakojo verslininkė.

Paklausta apie savo mėgstamiausią sporto šaką, V. Musvydatė negalėjo išsirinkti vienos mėgstamiausios. Pasak jos, įdomių ir jai tinkamų sporto šakų yra tiesiog perdaug.

„Manau, kad bet kokia fizinė veikla yra gerai. Man patinka pats judėjimas, o ar tai asmeninė sporto šaka ar komandinė, nėra didelio skirtumo. Noriu tai parodyti ir kitiems, daugiau judėkit ir pamatysit, kad ir asmeniniame gyvenime, ir versle pradės sektis geriau. Mūsų varžybų dalyviai gerai ir aktyviai praleis laiką trasoje renginio dieną ir gaus jiems skirtus „Devold“ varžybų marškinėlius ir sveikatingumo paskaitą savo įmonės darbuotojams“, – sako žinoma moteris.

Sportas padeda užsikrauti energijos

Renginių organizavimo įmonės „Motiventti“ vadovo Linas Zereckas aktyviai sportuoja, žaidžia futbolą. Pasak jo, sportas padeda ne tik išlieti energiją, bet ir jos pasikrauti. „Sprotuoju visų pirma dėl sportinio azarto, o taip pat ir dėl noro palaikyti gerą fizinę formą. Sportas padeda palaikyti energiją, organizmo tonusą, pasikrauti tiek fiziškai, tiek emociškai. O pasikrovęs tos energijos gali nudirbti daugiau darbų“, – apie savo motyvus sportuoti pasakojo L. Zareckas.

Paklaustas apie įdomias sportines patirtis, L. Zareckas papasakojo apie prieš kelis metus išbandytą, itin daug jėgos, vikrumo ir sumanumo reikalaujančia sporto šaką – regbį.

„Sporto šaka, kuri tikrai paliko įspūdį yra regbis. Nepradėjau dar stebėti varžybų, bet pabandžiau pats vienose sudalyvauti su „Geležinio vilko“ vyrais. Tai yra labai daug jėgos reikalaujantis sportas su neįtikėtinais fiziniais iššūkiais. Atrodo, kad jie visi stambūs, storomis šlaunimis ir sprandais, plačiais pečiais vyrai, bet jų greitis nerealus. Ir žinoma, tai yra taktiškai gudrus sportas, nepasidomėjus gali atrodyti kitaip. Kaip ir dauguma sporto šakų, nepasigilinus atrodo, kad viskas yra daug paprasčiau“, – pasakojo verslininkas.

Paklaustas apie didžiausią sporto iššūkį, L. Zareckas priminė neseniai visur nuskambėjusias jo ir A. Verygos 5 kilometrų lenktynes. „Gal ne pats didžiausias, bet šviežiausias iššūkis tai mano ir A. Verygos lenktynės. Labai nustebino tai, kiek susidomėjimo tai sulaukė. Pajuokaujant galiu pasakyti, kad čia turbūt buvo vienas iš daugiausiai susidomėjimo sulaukusių sporto renginių Lietuvoje šiemet.“

Viena iš L. Zarecko įmonės sričių – renginių organizavimas įmonių kolektyvams. Jo teigimu, teigiamų pavyzdžių tarp įmonių netrūksta. „Mane džiugina aktyvios mintys, aktyvios įmonės. Kai kurios turi futbolo komandas, bėgimo klubus, remia ir skatina darbuotojus sportuoti. Aš ir pats palaikau iniciatyvą sportuoti, todėl ir bėgu spalio 16 su kitais vadovais.“

Galimybė pabendrauti su bendraminčiais

Vilniaus kino festivalio „Kino Pavasaris“ vadovas Algirdas Ramaška (nuotr. kairėje) taip pat sportuoja nuolatos, tik jam artimesnis dviračių sportas. „Aš sportuoju labai dažnai, bet dažniau tai darau dviračiu. Bėgioju daugiau, kai prasideda šaltasis sezonas, kai tampa sudėtinga važiuoti dviračiu dėl oro sąlygų“.

Dalyvaudamas renginyje, A. Ramaška nori paskatinti ir kitus daugiau sportuoti. „Šios varžybos yra galimybė pabendrauti su kitais vadovais ir bendraminčiais bei parodyti gerą pavyzdį savo darbuotojams. Todėl nekeliu sau kažkokių iššūkių ar konkretaus tikslo, tiesiog noriu gerai praleisti laiką ir prasibėgti“.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.