...

Baro „Žalia pupa“ įkūrėja: „Mano versle reikia ne vadovauti, o dirbti“

Verslas

2015.06.28

Autorius: Marija Rudzevičiūtė

Temos: .

Baro „Žalia pupa“ įkūrėja: „Mano versle reikia ne vadovauti, o dirbti“

Sveikų produktų svetainės sveikalinja.lt bei baro „Žalia pupa“ įkūrėja - Jurga Banienė. BFL/Vyginto Skaraičio nuotr.

„Visada nuoširdžiai pavydėjau tiems, kurie dirbdami nesijaučia dirbantys bei sako darantys tai, kas patinka, ir dar pinigų už tai gaunantys. Tad, gerai pagalvojus, toks ir buvo mano tikslas – daryti tai, kas labiausiai patinka. Kiek save prisimenu, visada domėjausi netradicinėmis dietomis, pati gamindavausi įvairių „stebuklingų“ gėrimų ar antpilų… Nuolatos valydavau organizmą ar laikydavausi kokių nors neįprastų sveikatingumo taisyklių. Tad, ko gero, domėjimasis žaliąja mityba ir kartu verslas į mano gyvenimą atėjo visai planuotai“, – sako Kaune gyvenanti ir verslaujanti Jurga Banienė (40), prieš trejus metus įkūrusi sveikų produktų svetainę sveikalinja.lt , o vėliau ir barą „Žalia pupa“.

Pradėjo žaliųjų kokteilių maniją

„Kai visko ėmiausi, pakankamai informacijos lietuvių kalba praktiškai niekur negalėjau rasti, o kur nors atsigerti žaliojo kokteilio apskritai atrodė nereali svajonė. Tad tai ir buvo iššūkis“, – sako J. Banienė ir priduria pastaruoju metu aplink pastebinti vis daugiau sveiko gyvenimo būdo propaguotojų.

„Mano vietoje verslaujanti moteris – tik stipri ir žinanti, ko nori. Ji tiki savo jėgomis ir neverkia dėl smulkmenų. Žinoma, kad taip verslauti pavyktų ir vyrams, tik jie visuomet nori daugiau ir greičiau. O moterys kantresnės.“

J. Banienė

„Dabar jau nieko nenustebinsi nei kokteiliu, nei tortu, kurio nereikia kepti ar kuriam nereikia naudoti kiaušinių bei miltų. Informacijos daug, o ir vietų, kur tai galima padaryti, yra nemažai. Manau, didėjant informacijos srautui apie sveikesnį gyvenimo būdą, žmonės ir toliau rinksis teisingai“, – svarsto baro „Žalia pupa“ įkūrėja.

„Aš pirmoji Kaune pasiūliau žmonėms atsigerti žaliojo kokteilio. Dabar juos ruošia net šalia manęs esanti picerija… Ar tai konkurentai? Nemanau. Dažnai juokauju, kad man konkurentų nėra. Ir nuoširdžiai tuo tikiu…“ – optimizmu trykšta kaunietė.

Moteris versle kantresnė

„Mano vietoje verslaujanti moteris – tik stipri ir žinanti, ko nori. Ji tiki savo jėgomis ir neverkia dėl smulkmenų. Žinoma, kad taip verslauti pavyktų ir vyrams, tik jie visuomet nori daugiau ir greičiau. O moterys kantresnės. Joms patinka daugiau darbų nudirbti pačioms, nei samdyti kitus žmones… Be to, vyrai labiau nei moterys mėgsta vadovauti. O tokiame versle kaip mano vadovauti nereikia, reikia dirbti“, – šypsosi pašnekovė, paklausta apie moteriškumą savo versle.

Stiprus partneris – ateities planams

Moteris pasakoja susidūrusi ir su iššūkiais, padėjusiais jai augti kaip verslininkei: „Didžiausias iššūkis, greičiausiai buvo ir yra tas, kad viską pradėjau ir darau visiškai viena. Turint omenyje, kad turiu šeimą ir dvi mokyklinio amžiaus dukras, tai jau yra nemažai. Tik kitiems pomėgiams laiko nebeužtenka… O šiuo metu dar ir knygą rašau…“

J. Banienė prasitaria turinti ambicingų tikslų, tačiau stokojanti stiprios partnerystės: „Daug minčių ir idėjų kirba galvoje, bet tiems planams įgyvendinti reikia patikimo verslo partnerio. Jau jaučiuosi pribrendusi išplaukti į platesnius vandenis. Todėl neatmetu galimybės išbandyti save ne tik versle, bet ir politikoje.“

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.