...

5 knygos kiekvienam jaunam verslui

Verslas

2018.07.25

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: , .

5 knygos kiekvienam jaunam verslui

5 knygos kiekvienam jaunam verslui. Pexels.com nuotr.

Vasara – atostogų metas, kai laiko gerai knygai atsiranda šiek tiek daugiau. Vis dėlto dažnas verslininkas nori rinktis tikslingą literatūrą, todėl, remdamiesi „Big Time Small Business“ sudarytu geriausių knygų sąrašu, pateikiame dėmesio vertus skaitinius šiai vasarai.

„7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“

Stepheno R. Covey parašyta knyga pateikia holistinį asmeninių bei profesinių problemų sprendimo būdą. Šioje knygoje autorius pateikia konceptą, kaip turėtų mąstyti ir elgtis kiekvienas žmogus, norėdamas pasiekti savo tikslų, kokioms idėjoms teikti pirmenybę ir kaip susidėlioti minčių sąrašus, kad nuolatinėje veikloje nustotų vyrauti amžinas chaosas. Ši knyga laikoma didžiausią įtaką verslo ir vadybos sričiai padariusia XX a. knyga ir viena iš dešimties geriausių apskritai kada nors pasaulyje parašytų tokio pobūdžio knygų.

„Turtingas tėtis, vargšas tėtis“

Knygos autorius Robertas Kiyosakis pateikia įtaigų pasakojimą apie skirtingus žmones, kurie visiškai skirtingai suvokia finansus ir jų valdymą. Taip pabrėžiamos esminės kiekvieno mūsų daromos klaidos, pristatomas kitoks finansų valdymo modelis, kuris paremtas asmenine patirtimi ir, anot autoriaus, yra užtikrintai veiksmingas. Pagrindinė autoriaus idėja, kad visos gaunamos pajamos turėtų būti suskirstomos į tris pinigų kategorijas.

„Kas paėmė mano sūrį?“

Autorius Spenceris Johnsonas užduoda paprastą, tačiau esminį klausimą kiekvienam žmogui: „Ką darytum, jei nebijotum?“ Trumpas klausimas priverčia susimąstyti ir apgalvoti savo gyvenimą, o knygoje pateikiamos paprastos tiesos skatina imtis veiksmų. Pasakojimas itin trumpas, knygą galima perskaityti vos per valandą, tačiau gautos įžvalgos leis suvokti kiekvienos detalės svarbą, kasdienės veiklos esmę bei prasmę ir pokyčius, kurie žmogaus gyvenime tiesiog neišvengiami.

„4 darbo valandų savaitė“

„4 valandų darbo savaitė: kaip nedirbti nuo 9 iki 17 val., gyventi kur tik nori ir tapti naujuoju turtuoliu“ – Timothy Ferrisso parašyta knyga, kurioje tikinama, kad žmonėms reikėtų dirbti mažiau, bet efektyviau. Kad ir kaip paradoksaliai atrodytų, tačiau dažniausiai didžiausias pajamas gauna tie, kurie dirba mažiausiai, tačiau gudriai ir efektyviai. Autorius skatina kiekvieną pradedantįjį mąstyti ne apie tai, ko jis nori, bet apie tai, kas jam patinka, jaudina, skatina judėti pirmyn ir priverčia akis degti noru veikti.

„21 nepaneigiamas lyderystės dėsnis“

Skaitytojų atsiliepimai rodo, kad ši knyga dažnai naudojama kaip sąrašas darbų, kuriuos reikia atlikti, požiūris, kurį reikia pakeisti, norint tapti tikru lyderiu. Anot autoriaus Johno C. Maxwello, ši knyga pakeis ne tik lyderystės, bet ir paties vadovavimo sritį. Ji apima tokius gyvenimo aspektus kaip: pagalba, patirtis, emocinė stiprybė, bendravimo įgūdžiai, turimo vizijos, impulsai ir veikimas laiku ir vietoje.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.