...

10 verslų, kuriuos galite pradėti išmaniuoju telefonu

Verslas

2012.03.16

Autorius: Juliana Miliut

Temos: .

10 verslų, kuriuos galite pradėti išmaniuoju telefonu

Verslo galimybės slypi visur, svarbiausia jas išnaudoti flickr.com nuotr.

Įsivaizduokime žmogų, kuris yra bedarbis. Darbų paklausa viršija pasiūlą. Jis neturi lėšų savo verslui steigti. Galbūt net neturi kompiuterio darbo paieškoms. Vis dėlto ši padėtis tikrai nėra beviltiška. Jis gali įkurti savo verslą ir be šių priemonių. Išmanusis telefonas ir e. pašto dėžutė – viskas, ko reikia sėkmingai verslo pradžiai!

1. Keleivių ir krovinių vežimo paslaugos

Jeigu turite automobilį, galite pradėti keleivių ir krovinių vežimo verslą. Tam jums reikės įsigyti atitinkamas licencijas ir palaikyti tvarką bei švarą transporto priemonėje. Išmaniuoju telefonu galėsite priimti užsakymus, skelbti skelbimus virtualiojoje erdvėje, sudaryti darbotvarkę ir naudotis GPS paslauga.

2. Kelionių gido paslaugos

Puikus verslas, kuriam nereikia lėšų ir užtenka išmaniojo telefono. Jeigu gerai pažįstate gimtąjį miestą, galite publikuoti skelbimus virtualiojoje erdvėje, priimti užsakymus ir planuoti darbotvarkę, susipažinti su gido darbo subtilybėmis, o integruotas žemėlapis pagelbės ir pačią netikėčiausią akimirką.

3. Rašymo paslaugos

Dėmesio verta idėja visiems, turintiems rašytojo gyslelę. Daugeliu išmaniųjų telefonų galite susikurti ir rašyti internetinį dienoraštį (ang. blog). Kyla klausimas, kaip iš to uždirbti pinigų? Rašykite savo mintis: poeziją, prozą, esė ir siųskite leidėjams. 2007 m. Japonijoje itin išpopuliarėjo novelių rašymas telefonu, iš kurių net penkios pirmaisiais metais tapo bestseleriais.

4. Filmavimo paslaugos

Senais laikais kino ir vaizdo medžiagos kūrėjai turėdavo apsirūpinti dideliu skaičiumi įvairių įrenginių. Mūsų dienomis kai kuriais išmaniaisiais telefonais galima filmuoti ne prastesnės kokybės filmukus ir juos montuoti. Nekyla abejonių, kad jūsų nufilmuotas eismo įvykis ar karštos žinios sudomins televizijos kanalus. Na, o jeigu prie širdies kūrybinė veikla, nufilmuotus vaizdus galite skelbti interneto svetainėje youtube.com ir galbūt būtent jūs tapsite antruoju Justinu Bieberiu.

5. Slaptasis pirkėjas

Vadinamųjų slaptųjų pirkėjų paklausa auga kaip ant mielių. Jeigu esate tikras apsipirkimo maniakas (ang. shopaholic), šis verslas kaip tik jums. Tam tik reikia e. pašto dėžutės, į kurią gausite užsakymus ir išsiųsite rezultatus. Taip pat galite skelbti skelbimus ir subūrę savo slaptųjų pirkėjų komandą siūlyti paslaugas prekybininkams.

5. Ugdomojo vadovavimo paslaugos (ang. life coach)

Tiesiog tobulas verslas, kurį galima pradėti nedelsiant. Tam nereikia nei išsilavinimo, nei papildomų verslo licencijų, nei kvalifikacijos. Mintis dalytis gyvenimo patirtimi su kitais ir iš to uždirbti sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Jums tik reikia pasireklamuoti virtualiojoje erdvėje ir susirasti bent vieną klientą. Toliau jūsų verslas veiks puikiu rinkodaros principu – iš lūpų į lūpas. Konkurenciją nesunkiai pavyks įveikti, jeigu galėsite konsultuoti telefonu ištisą parą ir be laisvadienių.

7. Aukcionų žinovas

„eBay“ – milijonų vertės verslas, kuriame gali dalyvauti kiekvienas. Galbūt kuriate rankdarbius, papuošalus ar gaminate baldus? Siūlykite savo prekes virtualiajame aukcione ir turėkite savo verslą. Jeigu neturite noro ir talento gaminti, galite tapti tarpininku. Padėkite pažįstamiems atsikratyti nereikalingų daiktų už nedidelį komisinį mokestį. Išmanusis telefonas ir jūsų laikas – vienintelė investicija į pelningą ir perspektyvų verslą.

8. Virtualusis asistentas

Kam iš mūsų kartais neprireikia pagalbininko? Laikas – pinigai, tik reikia tinkamai jį išnaudoti. Tapkite virtualiuoju asistentu, galinčiu užsakyti lėktuvo bilietus, ieškoti geriausių kelionių pasiūlymų, rinkti, rūšiuoti informaciją ir kt. Jums tik reikia tinkamai pristatyti save ir siūlomas paslaugas. Ši verslo niša vis dar neužimta, todėl verta suskubti.

9. IT paslaugos (ang. tech support)

Ar esate tas, kuriam skambina draugai ir jų pažįstami, kai sutrinka kompiuterio veikla? Galbūt vertėtų nutraukti labdaringą veiklą ir imtis verslo? Net jeigu nemokate taisyti kompiuterių, galite užsidirbti konsultuodami pradedančiuosius ar diegdami programinę įrangą. Praneškite apie save išmaniuoju telefonu!

10. Asmeninis telefono paslaugų operatorius

Esate astrologas, sporto ar literatūros žinovas? Apmokestinkite savo žinias. Nesunkiai galite užsisakyti didesnio tarifo mobiliojo ryšio paslaugą ir pradėti teikti konsultacijas jau dabar. O gal būsite dar originalesni ir pasiūlysite informaciją, už kurią begalė žmonių bus pasirengę mokėti nemažus pinigus?.. Jums nėra ko prarasti, nes tik tas, kas rizikuoja, mėgaujasi šampanu.

Straipsnis parengtas remiantis šaltiniu entrepreneur.com

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.