...

10 būdų, kaip išvesti kolegą iš kantrybės

Verslas

2013.03.18

Autorius: Vilija Andrulevičiūtė

Temos: .

10 būdų, kaip išvesti kolegą iš kantrybės

Jūsų dėmesiui – keletas būdų, kaip išvesti kolegą iš kantrybės. flickr.com nuotr.

Visose kompanijose yra tas vienas blogiukas, kuris retai kada ramiai praeis neleptelėjęs šmaikščios replikos, kolektyvo fotografijoje neiškels dviejų pirštų kam nors virš galvos, neatsiųs šmaikštaus vaizdelio vidury darbo, kad visi smagiai nusijuoktų. Sakote, tokio nėra? Vadinasi, jis – kitame kabinete.

Vis dėlto kartais visi norime truputį atsipalaiduoti nuo darbų, įtampos, pareigų ir iškrėsti ką nors kolegai (ypač tam šmaikštuoliui), tik ne piktai, o taip, kad vėliau visi galėtų smagiai pasijuokti. Jūsų dėmesiui – keletas būdų, kaip išvesti kolegą iš kantrybės.

1. Kuo ilgiau niūniuokite tą pačią melodiją, tai garsiau, tai tyliau. Esate pakankamai šmaikštus, pamišęs ir drąsus? Nevenkite netikėtai to padaryti prisiartinęs prie kolegos.

2. Kai kolega trumpam išbėgs iš kabineto (pietų pertaukėlė ar kiti reikalai), sukeiskite kompiuterio pelės klavišų funkcijas (Control Panel>Hardvare and Sound>Mouse>Switch primary and secondary buttons). Jei kolega nežino šios galimybės, jį stebėti bus itin smagu.

3. Su garsu žaiskite kompiuterinius žaidimus ar žaidimus telefone.

4. Susiraskite internete anekdotų ir visus juos garsiai skaitykite kolegai (kuo mažiau juokingi, tuo geriau). Pats juokitės taip, tarsi nieko šmaikštesnio nebūtumėte skaitęs.

5. Praneškite kolegai kas kartą, kai gaunate elektroninį laišką. Jei darbe galite naudotis feisbuku, praneškite apie kiekvieną paspaustą „Patinka“ po savo įrašu ar nuoroda: „O, mano nuorodą „palaikino“ Ilona iš projektų skyriaus.“

6. Kasdien skolinkitės iš to paties kolegos rašiklius ir niekada jų negrąžinkite. Arba grąžinkite visus vienu metu, pavyzdžiui, savaitės pabaigoje.

7. Numeskite rašiklį ant žemės, o kai kolega pamėgins jums jį pakelti ir paduoti, pradėkite šaukti: „Čia mano!“

8. Pasakokite kolegai itin ilgą, tačiau visiškai beprasmišką istoriją.

9. Po kabinetą ne vaikščiokite, o važinėkite su kėde (žinoma, jei ji su ratukais).

10. Jei biure yra liftas, kai į jį įlipate su kolega, užstokite visus aukštų mygtukus, jokio nenuspaudęs stovėkite ir lūkuriuokite.

Išbandyta. Veikia, tačiau patartina naudoti saikingai, per vieną dieną nepasitelkti viso arsenalo. Juk norime geros nuotaikos, o ne piktų kolegų.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.