...

TOP 7 verslo technologijų renginiai Europoje 2013 m.

Verslas

2013.03.01

Autorius: Juliana Miliut

Temos: .

TOP 7 verslo technologijų renginiai Europoje 2013 m.

Technologijų renginiai Europoje 2013 m. bzn start fotomontažas

Sąvoka „inovacijos“ ir šio žodžio šaknies dariniai, o ypač inovatyvumas, naujųjų technologijų amžiuje tampa kiekvieno verslo siekiamybe. Kompanijos viena po kitos šluoja apdovanojimus už inovatyviškiausią produktą, biurą, paslaugą, projektą ir kitas kategorijas, tačiau kaip nepasiklysti technologijų naujovėse ir pritaikyti jas savo versle? Profesionalūs verslo technologijų renginiai tam – geriausia vieta.

Socialinės medijos pasaulio Europos forumas (kovo 18–19 d. Londone, Jungtinėje Karalystėje)

SMPEF – tai 2 dienų skaitmeninės, interneto ir mobiliosios rinkodaros konferencijos. Jų metu teikiami patarimai ir supratimas apie tai, kaip įtraukti klientus, valdyti prekių ženklo percepciją, suteikti galią darbuotojams ir atverti naujas auditorijas per įvairius socialinės žiniasklaidos kanalus. Ketvirtasis forumas bus didžiausias iki šiol, į kurį susirinks apie 1 000 industrijos specialistų.

Daugiau informacijos: www.socialmedia-forum.com

„Startup diena 2013“ (balandžio 20 d. Stokholme, Švedijoje)

Per pastaruosius trejus metus šis renginys jau tapo studentų, verslininkų ir investuotojų susibūrimo vieta, kurio metu suteikiama galimybė pažvelgti į įdomiausius projektus ir žmones. Kad ir kuriai kategorijai jūs priklausote, Stokholmo verslo mokykla laukia kiekvieno, norinčio pasisemti kūrybinių idėjų, motyvacijos ir įkvėpimo.

Daugiau informacijos: www.startupday.se

„Next13 Berlynas“ (balandžio 23–14 d. Berlyne, Vokietijoje)

Vienas laukiamiausių verslo renginių šiais metais vyks BBC būstinėje. Jo metu vyks ne tik pokalbiai, paskaitos ir diskusijos su verslo tendencijų ekspertais, bet ir praktiniai seminarai. Renginyje laukiama kone 2 000 dalyvių iš viso pasaulio. Šių metų temos: nematomos technologijos, naujos sąveikos, konteksto svarba ir kūrėjai. Inovatoriai iš viso pasaulio pristatys savo įkvepiančias idėjas ir įžvalgas. Startuoliai turės galimybę parduoti savo verslo idėjas auditorijai.

Daugiau informacijos: www.nextberlin.eu/tag/next13/

„The Next Web Europoje“ (balandžio 25–26 d. Amsterdame, Nyderlanduose)

Ši konferencija yra lyderiaujanti ir viena daugiausia iš skirtingų pasaulio kampelių verslininkų dėmesio pritraukianti interneto konferencija, rengiama jau aštuntą kartą. Praėjusiais metais joje apsilankė daugiau nei pusantro tūkstančio dalyvių iš daugiau nei šešiasdešimties pasaulio šalių. Jos metu daugiau nei 40 profesionalų dalysis įžvalgomis apie web ateitį, taip pat bus pristatomi karščiausi startuoliai bei investuotojai, bus suteikta galimybė susipažinti su sėkmės lydimais industrijos atstovais.

Daugiau informacijos: www.thenextweb.com/conference/europe

Skaitmeninis „Shoreditch“ festivalis (gegužės 21–birželio 1 d. Londone, Jungtinėje Karalystėje)

Išskirtinis metinis renginys, dažniau pavadinamas verslo švente, kuri suvienija tūkstančius prekių ženklų, agentūrų, verslininkų ir kūrybininkų iš Rytų Londono technologijų miestelio ir kitur. Rengėjai taip pat visus metus organizuoja praktinius užsiėmimus, susitikimus, networking renginius ir prestižiniais laikomus konkursus.

Daugiau informacijos: www.digitalshoreditch.com

Baltojo buliaus konferencija (spalio 7–9 d. Barselonoje, Ispanijoje)

Ketvirtus metus iš eilės organizatoriai pristato renginį pavadinimu „Kelias į išėjimą“. Šiame metiniame verslo technologijų renginyje dėmesys skiriamas Europos startuolių paleidimui, demonstravimui. Juos pristato verslininkai iš technologijų pradedančiųjų įmonių, pristatomi skirtingi parengiamųjų, ankstesniųjų ir plėtimo etapai bei jų ypatybės.

Daugiau informacijos: www.whitebull.com

SIME konferencija (lapkričio 12–13 d. Vienoje, Amsterdame, Barselonoje ir Stokholme)

SIME yra didžiausia Šiaurės Europos konferencija apie interneto ir skaitmenines galimybes. Šiais metais renginys vyks keturiuose miestuose. Renginio dėmesys skiriamas įkvepiančioms idėjoms, inovacijoms ir tam, kaip skaitmeninės galimybės gali konvertuotis į naują verslą. Konferencijos renginių tvarkaraštis vis dar rengiamas, tačiau praėjusių metų dalyvių atsiliepimai ir patirtis rodo, kad šiuolaikinis verslininkas negali praleisti šios konferencijos.

Daugiau informacijos: www.sime.nu

Kiekvienam verslininkui, o ypač šiuo metu, kai oro linijos siūlo pigius skrydžius į populiariausius Europos miestus, tikrai verta skirti savaitgalį kelionei, iš kurios galima parsivežti ne tik žinių, bet ir naujų kūrybinių idėjų!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.