...

LOGIN 2012 kviečia rinkti interneto geriausiuosius!

Verslas

2012.03.22

Autorius: bzn start

Temos: , .

LOGIN 2012 kviečia rinkti interneto geriausiuosius!

Menų fabrike LOFTAS Vilniuje "Login 2011" nugalėtojams parengta speciali "Daft Punk No Djs" programa. BFL/ Mindaugo Vaičiulio nuotr.

Didžiausios Baltijos šalyse progreso konferencijos LOGIN 2012, šiais metais vyksiančios gegužės 31 – birželio 1 dienomis, organizatoriai kviečia balsuoti už geriausius praėjusių metų interneto projektus, Lietuvos interneto kultūros raidai nusipelniusius žmones, įmones bei judėjimus.

„Lietuvoje susikūrusi stipri ir plati interneto bendruomenė, tad šiais metais nusprendėme jos narius pakviesti ne tik balsuoti už nominantus, bet ir patiems siūlyti savo nominacijas bei pretendentus į jas, – sako LOGIN iniciatorius ir Lietuvos interneto apdovanojimų komisijos narys Arnoldas Rogoznyj. – Tikime, kad tokiu būdu apdovanojimai atspindės reikšmingiausias Lietuvos interneto tendencijas ir pagerbs tuos, kurie skatina interneto kultūros progresą.“

LOGIN 2012 Lietuvos interneto apdovanojimų nugalėtojų rinkimai vyks dviem etapais. Iki gegužės 24 d. visi interneto vartotojai oficialioje konferencijos svetainėje www.login.lt, sukurtoje kartu su partneriais Kitoks.com, kviečiami atiduoti balsą už interneto geriausiuosius, o taip pat – siūlyti savo nominantus ir nominacijas. Į antrąjį etapą pateks po 20 daugiausiai balsų surinkusių 25-ių populiariausių kategorijų nominantai.

Antrojo etapo metu nugalėtojus rinks 2011 m. interneto apdovanojimų laimėtojai ir konferencijos organizatoriai. Pasak A. Rogoznyj, vertindama darbus komisija atsižvelgs į idėjų novatoriškumą bei originalumą, efektyvų pritaikymą, funkcionalumą, pasiektus rezultatus, vizualinį pateikimą ir progreso skatinimą.

Pretendentus į šių metų Lietuvos interneto apdovanojimų statulėles vertins pernykščių interneto apdovanojimų nugalėtojai: režisierius Tadas Vidmantas, vienas pirmųjų tinklaraštininkų Lietuvoje Juozas Šalna, interaktyvios reklamos agentūros „Impartner“ direktorius Martynas Keleras, UAB „Mediapark“ vadovas Povilas Redko, laikraščio „15 min“ ir portalo 15min.lt vadovas Tomas Balžekas, vienas iš nuotraukų redagavimo programos „Pixelmator“ kūrėjų Aidas Dailidė, grupinio apsipirkimo portalo Beta.lt kūrėja Alvydė Palaimaitė, žurnalistė bei kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson, UAB „Tipro“, valdančios tokius interneto projektus kaip One.lt ir Demotyvacija.lt, vadovė Dovilė Ramoškaitė, vienas iš akcijos „Darom 2010“ organizatorių Ignas Brazauskas, svetainės Manodrabuziai.lt kūrėjas Justas Janauskas, UAB „Maxima LT“ rinkodaros vadovas Saulius Jonaitis, fotografas, projekto „Krepšinio širdis“ autorius Tomas Tumalovičius bei vienas iš UAB „Indigo Kids“ savininkų, dizaineris Zbigniev Gecis.

Interneto apdovanojimų nugalėtojai bus paskelbti LOGIN 2012 baigiamojo renginio metu birželio 1 d., 20.30 val. menų fabrike „Loftas“.

Gegužės 31 – birželio 1 dienomis vyksianti progreso konferencija LOGIN šiais metais organizuojama jau šeštąjį kartą. Didžiausia interneto tendencijų konferencija Baltijos šalyse savo istoriją pradėjo kaip Lietuvos tinklaraštininkų konferencija „BLOGin“ 2007 m. Nuo konferencijos gyvavimo pradžios pranešimus joje skaitė tokios pasaulinės interneto kultūros žvaigždės kaip Peter‘is Sunde („The Pirate Bay“), Aral‘as Balkan‘as („Naklab”), Ben‘as Hammersley („Wired”), Christian‘as Heilman‘as („Mozilla”) ir kiti.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.