...

Lietuviai „CUJO AI“ toliau užkariauja JAV telekomunikacijos rinką

Verslas

2020.09.20

Autorius: bzn start

Temos: .

Lietuviai „CUJO AI“ toliau užkariauja JAV telekomunikacijos rinką

Einaras von Gravrock. / Organizatorių nuotr.

Pasaulinė lietuvių kompanija „CUJO AI“, kurianti ir taikanti dirbtinio intelekto sprendimus saugumo srityje, kibernetinio saugumo paslaugas įdiegė jau penkiuose pagrindiniuose Šiaurės Amerikos telekomunikacijų tinkluose. Lietuvių kurtos saugumo paslaugos tapo prieinamos daugiau nei 25 mln. namų ūkių, kurie apima virš 760 mln. skirtingų įrenginių. Kaip pasakoja vienas iš „CUJO AI“ įkūrėjų ir įmonės generalinis direktorius Einaras von Gravrock, šis skaičius ir toliau sparčiai auga, nes kiekvieną savaitę prie tinklo prijungiami apie 5 mln. naujų prietaisų.

Auga eksponentiškai

„Pastebime, kad ir toliau išsiskiriame iš savo konkurentų, nes rinkoje augame eksponentiškai bei žinome, kaip šiuolaikinėje kibernetinio saugumo srityje sprendimus pritaikyti praktikoje. Tam turime operacines sistemas ir procesus, kurie, kaip įsitikinome, palaiko daugiau nei 10 mln. namų vienam operatoriui. Mums tai – reikšmingas pasiekimas. Be abejo, tai suteikia pasitikėjimo ir naujiems klientams – šioje srityje esame mažos rizikos pardavėjai bei turintys įrodytą techninę ir eksploatavimo patirtį. Taip pat pasitelkiame plačiausią dislokavimo plotą, kad mūsų dirbtinio intelekto modeliai išliktų pirmaujantys“, – sako Einaras von Gravrock.

CUJO AI“ sprendimai yra pagrįsti pagrindiniu technologijų rinkiniu, kuris pasitelkia dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi analizę, siekiant nustatyti žinomas ir nežinomas grėsmes realiuoju laiku. Užuot pasikliaujant tik esamų atakų modelių archyvu, „CUJO AI“ diegiami sprendimai aktyviai mokosi iš tinklo srauto ir įrenginių elgsenos, kad nuolat blokuotų kintančius grėsmės vektorius.

Stiprybė – komandoje

„Mūsų komandą sudaro labai talentingi profesionalai, kurie yra pasirengę spręsti kylančių grėsmių problemas. Džiaugiamės, kad pagrindiniai telekomunikacijų operatoriai JAV pasitiki mūsų atsidavimu tenkinant vis didėjantį poreikį teikti klientams sklandžiai integruotą skaitmeninės apsaugos paslaugų rinkinį. Mūsų komanda yra įsipareigojusi paspartinti dirbtinio intelekto vystymąsi ir išplėsti sprendimus, kurie teiktų saugią ir asmeniškai susietą patirtį“, – sako Santeri Kangas, „CUJO AI“ vyriausiasis technologijos vadovas.

Kasdien stebint ir saugant daugiau nei 760 mln. prijungtų įrenginių, „CUJO AI“ fiksuoto tinklo, mobiliojo ir viešojo „Wi-Fi“ tiklo operatoriams visame pasaulyje pateikia visą produktų asortimentą, kad vartotojai galėtų sklandžiai integruoti kibernetinio saugumo paslaugų rinkinį. Praėjusiais metais „CUJO AI“ taip pat paskelbė, kad tiekia savo dirbtiniu intelektu pagrįstus sprendimus 1 lygio JAV tinklo operatoriams – „Comcast“ ir „Charter Communications“.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.