...

Futurologijos įkvėptas atnaujintas „BZN start“ portalas pirmasis įdiegė skaitomumo barometrą

Verslas

2015.10.01

Autorius: Kristina Augustinaitė

Temos: .

Futurologijos įkvėptas atnaujintas „BZN start“ portalas pirmasis įdiegė skaitomumo barometrą

Nuo šiol jauno verslo lyderis „BZN start“ skaitytojus džiugins naujoviško dizaino interneto svetaine! Asmeninio albumo nuotr.

Nuo šiol jauno verslo žiniasklaidos lyderis „BZN start“ skaitytojus džiugins naujoviško dizaino interneto svetaine, inovatyviais įrankiais ir atnaujintu logotipu. Tokiems pokyčiams įkvėpta rengto futuristinio rudens leidinio numerio, „BZN start“ įkūrėja Živilė Baubonienė teigia, kad, kuriant naująjį svetainės dizainą, remtasi novatoriškų ateities verslo ir vartotojų elgsenos tendencijų prognozėmis.

Pastangos išlikti verslo nišos lyderiais

Ž. Baubonienė atvirauja, kad, kryptingai domintis futuristiniais verslo pokyčiais, neišvengiamai pakeisiančiais verslo ir vartotojų įpročius, ją itin paveikė visame pasaulyje reprezentatyvių tyrimų agentūrų pateikiami rezultatai, verslo lyderių įžvalgos, kaip ateityje keisis informacijos turinys bei formatas ir kaip bus formuojami vartotojų įpročiai. Verslininkė atskleidžia, kad aiškus ir konkretus veiksmų planas, kokių pokyčių imtis, siekiant išlikti savo rinkos nišos lyderiais, buvo parengtas per kelias savaites. Rengiant naująją „BZN start“ svetainę, visas idėjas įgyvendino partneriai – „Creative Partner“.

 

„Esame įsitikinę, kad šios naujovės pavergs mūsų skaitytojų širdis ir mes užduosime gerą toną kitiems“

Ž. Baubonienė

 

Inovatyvūs sprendimai padės pritraukti dar daugiau vartotojų

„BZN start“ įkūrėjos teigimu, svarbu, kad viskas būtų aišku, neįkyru, neperkrauta ir paprasta. Nuo šiol portalo turinys papildytas vaizdo formato straipsniais, kad vartotojui būtų galima perteikti kuo daugiau potyrių. „Pirmieji įvedėme naujovę – skaitomumo barometrą“, – džiaugiasi Ž. Baubonienė. Prie kiekvieno straipsnio yra barometras, iliustruotas akimi, kai vertinamas straipsnio skaitomumas, lyginant su viso mėnesio publikuotų straipsnių statistika. Taigi kiekvienas straipsnis turi ne peržiūrų skaičių, bet ryškesnę ar šviesesnę iliustracinę akį. Kuo ši akis raudonesnė, tuo straipsnio skaitomumas didesnis. Atsisakyta tradicinių reklamos pozicijų, kurios erzina vartotojus, todėl reklamos integruotos į turinį. „Esame įsitikinę, kad šios naujovės pavergs mūsų skaitytojų širdis ir mes užduosime gerą toną kitiems“, – sako Ž. Baubonienė.

Creative Partner“ vadovas Darius Šoparas atskleidžia, kad atnaujintame „BZN start“ portale imta stebėti lankytojų elgseną ir piešti karščiausias portalo zonas bei pelės paspaudimus, tikintis, kad ateityje tai leis skaitomiausius straipsnius dinamiškai iškelti į viršų. Be to, naujojoje svetainėje pritaikytos tam tikros „AB“ testavimo formulės, kurios ateityje surinks informaciją iš lankytojų apie tai, koks naujienos išdėstymas jiems yra priimtinesnis, ir paliks tik tą, kuris labiausiai atitiks lankytojų lūkesčius. Beje, D. Šoparas primena, kad skaitytojai gali sutaupyti laiko, nes jiems suteikiama informacija, kiek laiko jie užtruks skaitydami visą straipsnį.

„Labai tikiuosi, kad „BZN start“ rudens leidinys „Verslas 2020“ paskatins ne vieną skaitytoją imtis pokyčių, juk ten surinktos verslo lyderių, tokių kaip SEB banko prezidento patarėjo dr. Gitano Nausėdos, gerai žinomo Lietuvoje sėkmę pelniusio verslininko Iljos Laurso, „Ergo“ grupės lyderio dr. Kęstučio Bagdonavičiaus, vieno turtingiausių Estijos verslininkų Hanso H. Luiko ir kitų verslo ryklių įžvalgos bei pateiktos žinomų tyrimų agentūrų prognozės“, – teigia Ž. Baubonienė.

Siekdami išsiaiškinti, kaip „BZN start“ tenkina jūsų lūkesčius, sudarėme apklausą, kuri galėtų padėti mums tobulėti ir tapti dar patrauklesniems.

Ekspertai

Dr. Živilė Glaveckaitė

Dr. Živilė Glaveckaitė

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.