...

Atsiėmimo terminalų sprendimai supaprastina siuntų keliones

Verslas

2021.12.29

Autorius: bzn start

Temos: , .

Atsiėmimo terminalų sprendimai supaprastina siuntų keliones

Singletonas komanda Asmeninio albumo nuotr.

Pandemijos laikotarpiu išaugus elektroninės prekybos apimtims, suintensyvėję siuntų srautai ne vieną kompaniją privertė pasukti galvą apie siuntų atsiėmimo terminalų sprendimus. Su skandinavais bendradarbiaujanti daiktų interneto sprendimų kūrėjų įmonė „Singletonas“ sukūrė paprastą naudoti sprendimą. Jis tvaresnis ir nereikalaujantis didelių pradinių investicijų bei tinkamas tiek didelėms, tiek ir mažoms įmonėms.    

Kauno mokslo ir technologijų parko inovatorių bendruomenėje veikiantis komanda išvystė ne tik programinę įrangą atsiėmimo terminalų valdymui, bet ir lengvai modifikuojamą pagal kliento poreikius gaminio išorės dizainą.    

„Ši naujovė kėlė nemažai iššūkių, bet didžiuojuosi savo komanda, kuri ne tik praplėtė kompetencijas, bet ir įnešė naujų, tvaresnių sprendimų į logistikos sektorių. Mūsų gaminiams nereikalingas dažnu atveju vietos pasirinkimą apribojantis elektros maitinimo įvadas ar sutartiniai įsipareigojimai. Ilgus metus tarnaujančiu energijos šaltiniu maitinami atsiėmimo terminalai yra lengvai sumontuojami bei perkeliami į skirtingas vietas be didelio poveikio aplinkai“, – sako technologinių sprendimų kompanijos „Singletonas“ komercijos direktorius Darius Pečkys.  

Testuojami Lietuvoje, Latvijoje ir Norvegijoje

Atsiėmimo terminalai pritaikyti naudotis ir specialiųjų poreikių asmenims. Programinė įranga su siuntėju, gavėju ir paskirstymo operatoriumi komunikuoja pokalbių žinutėmis. „Tai gerokai sumažina eksploatacinius kaštus mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios norėtų steigti atsiėmimo punktus“, – pastebi D. Pečkys.  

Atsiėmimo terminalų sprendimai jau virš metų laiko yra testuojami Lietuvoje ir Latvijoje bei Norvegijoje. Toks sprendimas naudojamas ir Kauno mokslo ir technologijų parko siuntų atsiėmimo punkte Kaune. 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.