...

Aktualiausios programėlės rengiantis kelionei

Verslas

2014.11.13

Autorius: Agnė Žilevičiūtė

Temos: , .

Aktualiausios programėlės rengiantis kelionei

Išmaniosios programėles, praversiančios kelionių mėgėjams. flickr.com nuotr.

Kelionės žavi visus, tačiau jų planavimas ne tik atima daug laiko, bet ir sukelia aibę rūpesčių. Kai kurie bijome keliauti svetur, nes kalbos barjeras neleidžia laisvai reikšti minčių, o patekti į sudėtingas situacijas visai nenorime. Kitiems sunku palikti artimus žmones, su kuriais nuolat bendrauja ir dalijasi dienos įspūdžiais. Visus šiuos galvos skaudulius jau galima pamiršti ir su lengvu vėjeliu džiaugtis kelione. Kodėl? Pateikiame septynias išmaniąsias programėles, praversiančias kelionių mėgėjams.

„A XE“ valiutų kurso skaičiuoklė („XE Currency Converter“).

Galimybė įdiegti: „iPhone“, „iPad“, „Android“, „Blackberry“, „Windows“ ir „Firefox OS“.

Kodėl būtina turėti? Jei nuolat keliaujate arba atostogas nusprendėte praleisti svetur, ši programėlė padės lengvai ir greitai sužinoti užsienio valiutų kursus. Čia rasite ir skaičiuotuvą, kuris padės konvertuoti norimą valiutos skaičių. „A XE“ vertėtų turėti kiekvienam keliautojui, nes ji padeda lengvai apskaičiuoti savo kelionės išlaidas.

Skrydžių paieškos portalas „SkyScanner“.

Galimybė įdiegti: „iPhone“ ir „Android“.

Kodėl būtina turėti? Ši programėlė patiks daug keliaujantiems verslininkams ir šiaip kelionių entuziastams. Turėdami ją greitai susirasite lėktuvo bilietus, nes ji palygina daugiau nei tūkstančio oro linijų siūlomas bilietų kainas ir pateikia greičiausius bei pigiausius skrydžius kainos didėjimo tvarka. Bilietų kainas matote realiu laiku. Išsirinkę tinkamiausią pasiūlymą skrydžio informaciją galite parsisiųsti elektroniniu paštu arba čia pat įsigyti bilietus.

„Wi-Fi“ ryšio prieigos paieška (Wi-Fi Finder).

Galimybė įdiegti: „iPhone“, planšetėse ir „Android“.

Kodėl būtina turėti? Savo kelionės neįsivaizduojate be interneto telefone? Tada privalote įsidiegti šią programėlę, nes ji padės rasti nemokamą interneto prieigą. Be to, nuolat atsinaujindama pasiūlys tokį interneto ryšį, kad nereikės atsisiųsti papildomų duomenų. „Wi-Fi“ ryšio prieigos paieškos programėlė visada informuos apie ryšio kokybę vietose, kuriose lankysitės.

„Susipakuok lagaminą“ (Pack the Bag).

Galimybė įdiegti: „iPhone“ ir „Android“.

Kodėl būtina turėti? Kelionės džiaugsmą užgožia mintys apie būtiniausių daiktų dėjimą į lagaminą ir baimė ką nors pamiršti? Nuolat planuojate daiktų sąrašą, viską užsirašinėjate ant lapukų, kuriuos anksčiau ar vėliau pametate, o kelionei įpusėjus suvokiate, kad vis tiek kai ko neįsidėjote? Kad daugiau ant savęs nepyktumėte, buvo sukurta programėlė, padedanti greitai kurti ir valdyti daiktų sąrašus. Galite pasirinkti daiktus iš 26-ių kategorijų, kurių jums prireiks kelionėje. Netgi galite nusistatyti priminimus, kad susidėtumėte viską, ko reikės keliaujant.

„Evernote Food“

Galimybė įdiegti: „iPhone“ ir „Android“.

Kodėl būtina turėti? Jei mėgstate ne tik gražius kelionių vaizdus, bet ir paragauti lankomos šalies patiekalų, o jų nuotraukomis, receptais ir rekomendacijomis kuo greičiau dalytis su visais, jums būtina turėti šią programėlę.

„Viber“

Galimybė įdiegti: „iPhone“ ir „Android“.

Kodėl būtina turėti? Kad ir kur būtumėte, vis tiek norite bendrauti su draugais ar šeima? Nesivaržykite ir dalykitės kiekvienu išgyvenimu su artimais žmonėmis, nes programėlė „Viber“ jums suteiks galimybę siųsti laiškus, vaizdo žinutes, skambinti ir fotografuoti naudodama interneto ryšį, kurį turėsite pasinaudoję anksčiau aptarta programėle. Bendrausite ne tik nemokamai, bet ir turėsite puikų ryšį su visais, kurių telefone yra „Viber“.

„ImageIt“

Galimybė įdiegti: „iPhone“, „iPad“ ir „Android“.

Kodėl būtina turėti? Keliaudami susipažįstate su žmonėmis, kurie nebendrauja jums suprantama kalba arba jūsų žodynas nėra toks platus, kad pasakytumėte, ką norite? Ne bėda, nes pasitelkę šią programėlę galėsite piešdami ir pasirinkdami paveikslėlius ar nuotraukas atvaizduoti savo sakomus žodžius. Dar niekada nebuvo taip lengva reikšti savo mintis, kad suprastų ir kitų šalių gyventojai.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.