...

Agrotechnologijų startuoliai kviečiami dalyvauti pirmajame Lietuvoje hakatone

Verslas

2019.09.25

Autorius: BZN Start

Temos: , .

Agrotechnologijų startuoliai kviečiami dalyvauti pirmajame Lietuvoje hakatone

Agrotechnologijų startuoliai kviečiami dalyvauti pirmajame Lietuvoje hakatone Iš asmeninio albumo

Spalio 12-13 dienomis Agrifood DIH Lietuva“ kartu su Lietuvos verslo konfederacija organizuoja pirmąjį Lietuvoje Agrotechnologijų hakatoną – hackagrifood.lt!

Prognozuojama, kad 2050 m. Žemėje gyvens beveik 10 milijardų žmonių – 3 milijardais daugiau nei yra dabar. Badausime ar ne, priklauso tik nuo kiekvieno iš mūsų. Inovacijos gali pakeisti pasaulį, tad startuoliai ir agrotechnologijų srityje dirbantys verslai kviečiami prisijungti. Hakatono organizatoriai tikisi, kad apjungiant ūkininkavimo, robotikos, dirbtinio intelekto ir duomenų analizė bei verslo žinias į vieną visumą, pagaliau pavyks sukurti pirmąjį lietuvišką „vienaragį“.

Pirmasis Lietuvoje

Tai renginys, kurio metu skirtingų kompetencijų žmonės susirinks sukurti tai, kas pakeis agro verslą rytoj. Dviejų dienų hakatonas vyks unikalioje vietoje – Raudondvario dvare, Menų inkubatoriuje. Mentoriai iš 4 šalių bus visada šalia, dalinsis savo patirtimi ir suteiks neįkainojamų žinių.

Geriausios komandos galės ne tik laimėti iki 3000 Eur prizus, bet ir tapti akseleravimo programos dalyviais, susipažinti su investuotojais, stambaus verslo atstovais. Visi Hakatono dalyviai bus pakviesti į didžiausią Lietuvoje „AgriFood Tech“ tarptautinę konferenciją, kurioje 3 geriausios komandos savo idėjas pristatys tarptautinės politikos, verslo ir inovacijų lyderių auditorijai.

Kokia hakatono tematika?

Hakatono dalyviai išgirs įvairių temų, pradedant nuo duomenimis grįstų Agro ir Maisto inovacijų (Didieji duomenys, Dirbtinis Intelektas, vizualizacijos, duomenų mokslas, kt.), automatizacijos ir jutiklių inžinerijos (Daiktų Internetas, robotika, jutikliai, dronai, palydovai, kt.), tvarumo ir efektyvumo (Tikslioji žemdirbystė, produktyvumo didinimas, procesų valdymas, kt.), „CrowdFarming“ ir dalinimosi ekonomikos (Kooperatinis ūkininkavimas, dalinimasis įranga, bendruomenės kuriama produkcija, kt.), derliaus valdymo (Tiekimo grandinės, kokybės valdymas, paskirstymo tinklai, maisto atliekų mažinimas, kt.) iki akvakultūros (Tikslusis ūkininkavimas, jutikliai, procesų valdymas, apsaugos priemonės, kt.)

Jeigu turite idėjų, jus traukia agro inovacijos, norite surasti bendraminčių ar naujų draugų, su kuriais galite sukurti kažką, kas pakeis pasaulį – registruokitės. Daugiau informacijos www.hackagrifood.lt

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.