...

10 perspektyvių programėlių, kurias reikėtų atsiminti

Verslas

2015.09.25

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: , .

10 perspektyvių programėlių, kurias reikėtų atsiminti

10 perspektyvių programėlių, kurias reikėtų atsiminti flickr.com nuotr.

Kasdien „App Store“ ir „Google Play“ platformas papildo daugybė naujų mobiliųjų programėlių. Visų jų išbandyti paprasčiausiai neįmanoma. Tačiau į kokius pavadinimus visgi reikėtų atkreipti dėmesį? Atrinkome dešimt programėlių, išsiskiriančių inovatyviais sprendimais ir turinčių potencialo artimiausioje ateityje visam pasauliui garsiai pranešti apie save.

1. „Fits.me“

Kilmės šalis – Estija

Tai drabužių gamintojams ir prekybininkams skirta programėlė, rodanti, kaip pirksimės ateityje. Drabužius galima peržiūrėti trimačiu formatu ir nurodžius savo apimtis pasimatuoti, t. y. matyti, kaip pasirinktas drabužis atrodys ant jūsų. „Fits.me“ padeda kur kas geriau pažinti savo esamus bei potencialius klientus ir pasiūlyti tai, ko jie iš tikrųjų nori. Programėlė surenka informaciją apie pirkėjų drabužių dydžius, skonį ir suteikia prekybininkams galimybę kurti gerokai labiau individualizuotas rinkodaros kampanijas.

2. „JustPark.com“

Kilmės šalis – Jungtinė Karalystė

Automobilių statymo problemos iki šiol aktualios bene visuose didmiesčiuose. Miestų centruose tai didžiulė problema, kurią spręsti įvairūs startuoliai bando jau labai ilgai. „JustPark.com“ šioje srityje yra naujas puikus sprendimas. Su šia programėle galima iš anksto susirasti savo automobiliui vietą, ją rezervuoti, o tada tiesiog pamirši, kad tokia problema išvis egzistavo, ir eiti su kuo nors pasikalbėti apie orą.

3. „Appsflyer.com“

Kilmės šalis – Izraelis

Vis ryškiau įsigalint požiūriui „pirmiausia mobilieji įrenginiai“, daugybė produktų bando spręsti tą pačią problemą: kaip reklamą mobiliojoje erdvėje padaryti veiksmingesnę? Šioje srityje iki šiol į priekį pasistūmėta gerokai mažiau, nei dauguma norėtų. „Appsflyer.com“ bando bent iš dalies spręsti šią problemą. Programėlė padeda rinkti informaciją, kaip veikia mobilioji reklama, ir taip leidžia reklamos užsakovams bei gamintojams suefektyvinti savo strategijas. Jais pasitiki tokie gigantai kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Yahoo“.

4. „Appearhere.co.uk“

Kilmės šalis – Jungtinė Karalystė

Bendraujant su aptarnavimo srityje dirbančiais verslininkais, galima vis iš naujo įsitikinti, kokią didelę reikšmę versle turi tinkama vieta. Ją surasti neretai būna labai didelis iššūkis. „Appearhere.co.uk“ bando palengvinti gyvenimą tiek nuomotojams, tiek besinuomojantiems žmonėms. Programėlė siekia sukurti visuotinį tinklą, kuriame kiekvienas labai paprastai galėtų rasti sau tinkamą vietą, pristatyti jos savininkui savo idėją ir gauti jo pritarimą.

5. „Coub.com“

Kilmės šalis – Rusija

Mes gyvename vaizdinėje kultūroje, mėgstame paveiksliukus, o jeigu jie dar ir juda, būname dar labiau patenkinti. Štai kodėl dabar tokie populiarūs formatai GIF ir VINE. „Coub.com“ šią idėją dar šiek tiek praplečia. Programėlę galima naudoti vien pramoginiais sumetimais, bet jos funkcionalumas tuo nesibaigia. „Coub.com“ judantys paveiksliukai puikiai tinka tekstams iliustruoti (su tokiomis iliustracijomis jau eksperimentuoja ne viena žiniasklaidos priemonė), taip pat meno, architektūros kūriniams pristatyti.

6. „Laruchequiditoui.fr“

Kilmės šalis – Prancūzija

Kokią naudą iš tikrųjų žmonėms gali suteikti internetas? Geriausia jo ypatybė – potencialas sujungti žmones, duoti pagrindą susiburti unikalioms bendruomenėms. „Laruchequiditoui.fr“ sujungia ūkininkus ir žmones, labiau už viską vertinančius šviežią, ekologišką maistą. Programėlė leidžia žmonėms tiesiai iš ūkininkų užsisakyti tai, ko jie nori, ir ne tik sutaupyti, bet ir pamiršti didžiuosius prekybos centrus.

7. „Geenapp.com“

Kilmės šalis – Ispanija

Dar viena programėlė, bandanti spręsti reklamos mobiliojoje erdvėje problemą. „Geenapp.com“ siekia sujungti mobiliosios reklamos užsakovus ir tuos, kurie gali pasiūlyti erdvę reklamai. Programėlė veikia labai paprastai: jeigu turite gana populiarų tinklaraštį, jame už tam tikrą atlygį galite paskelbti nuorodą į aktualią programėlę ir taip padėti jos kūrėjams skleisti žinią apie save.

8. „Instabridge.com“

Kilmės šalis – Švedija

Šiuolaikiniam žmogui internetas – jau nebe galimybė, o tiesiog būtinybė. Dauguma svajoja apie dieną, kai visur ir visada galėsime džiaugtis nemokamu internetu. Tos dienos dar teks šiek tiek palaukti, bet iki tol galima pasinaudoti programėle „Instrabridge.com“. Ji jums padės surasti nemokamą belaidį ryšį. Programėlėje rasite informaciją apie 3 mln. belaidžių tinklų ir jų slaptažodžius, todėl apie interneto ryšio sausrą galėsite tiesiog pamiršti.

9. „Lookback.io“

Kilmės šalis – Švedija

Šios programėlės kūrėjų tikslas – padėti kitų programėlių kūrėjams. Dar nė viena programėlė nebuvo sukurta tobula. Į kiekvieną jų reikia įdėti daug darbo. Įdiegta į konkrečią programėlę ar prietaisą, „Lookback.io“ registruoja duomenis apie tai, kaip žmogus naudojasi programėle. Fiksuojami tokie dalykai kaip balsas, veido išraiškos, lietimas ir pan. Ši informacija padeda susidaryti labai objektyvų vaizdą apie tai, ko programėlei trūksta ir kokie turėtų būti tolesni veiksmai ją tobulinant.

10. „Fishbrain.com“

Kilmės šalis – Švedija

Ši programėlė skirta tikriems žvejams. „Fishbrain.com“ jiems pateikia informaciją apie oro sąlygas, vandens būklę, netgi žuvų elgseną konkrečiame vandens telkinyje. Programėlės tikslas – atlikti visą juodąjį žvejybos darbą, o vartotojams palikti tik maloniąją jos dalį.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.