...

„Walk15“ pritraukė 400 tūkst. investicijų

Verslas

2022.12.28

Autorius: bzn start

Temos: .

„Walk15“ pritraukė 400 tūkst. investicijų

Walk15“, platforma, skirta kurti žingsnių iššūkius įmonėms, pritraukė 400 000 Eur investicijų. Lietuvos startuolis, vienijantis daugiau nei 1 000 tarptautinių įmonių ir 420 000 vartotojų, siūlo įmonėms ir organizacijoms kaip spręsti mažo darbuotojų įsitraukimo į fizinį aktyvumą ir bei edukacijos apie tvarumą stokos problemas.

Vaikščiojimo platforma „Walk15“ įmonėms ir organizacijoms siūlo išmaniųjų žingsnių iššūkio sprendimą. Dėl savo aktualumo startuolis jau buvo apdovanotas tarptautiniu lygmeniu. Įmonė skaičiuoja, kad nuo 2019 m. liepos mėn. žingsnių iššūkių sprendimu Lietuvoje, Latvijoje, Danijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose Europos šalyse pasinaudojo daugiau nei 1 000 įmonių.

„Rinkoje trūko paprasto įrankio, kuris leistų lengvai įtraukti komandą į sveikatingumo ir tvarumo temas, neatimant daug laiko iš personalo skyrių. Sukūrę žingsnių iššūkį platformoje, darbuotojai naudojasi programėle „#walk15“. Vaikščiodami jie taip pat gali savo žingsnius iškeisti į specialias nuolaidas ir pasiūlymus pirkti sveikus ar tvarius produktus ir paslaugas. Džiaugiamės gavę investiciją ir galėdami pasiūlyti šį automatizuotą sprendimą užsienio įmonėms. Už tai ypač noriu padėkoti Lietuvos verslo angelų tinklui (toliau – LitBAN)“, – sako „Walk15“ įkūrėja ir vadovė Vlada Musvydaitė-Vilčiauskė.

400 000 Eur platformos plėtrai

Sėkminga plėtra Vokietijos ir Danijos rinkose kartu su bendradarbiavimu su Eurolyga, didžiausia krepšinio lyga Europoje, padėjo startuoliui pritraukti trečiąją ir didžiausią 400 000 Eur investiciją. Šiame etape į „Walk15“ investavo esami akcininkai ir kiti Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi verslo angelai, taip pat Lietuvoje veikiantis investicinis fondas „Verslo angelų fondas II“. Investicijos skirtos platformos vystymui ir startuolio plėtrai užsienyje.

„Mūsų fondas kartu su privačiais investuotojais investuoja į sparčiai augančius įvairių verslo segmentų startuolius. „Walk15“ su savo sprendimais vartotojams įžengė į prevencinės medicinos sritį, kuri artimiausiu metu turėtų stipriai vystytis. Tikime, kad „Walk15“ komanda, kelianti sau aukštus tikslus ir galvojanti apie pridėtinę vertę vartotojui, susidoros su laukiančiais iššūkiais ir pasieks laukiamų rezultatų“, – sako „Verslo angelų fondo valdymo“ vadovė Daiva Rakauskaitė.

Sprendimą investuoti priėmę privatūs investuotojai pabrėžė „Walk15“ komandos stiprybę ir gebėjimą įgyvendinti užsibrėžtus tikslus bei vartotojų elgseną keičiančius sprendimus.

„Investavau dėl „Walk15“ koncepcijos ir ateities perspektyvos. Mane sužavėjo komandos veržlumas, gebėjimas vykdyti ir įkūrėjos Vlados puoselėjama vizija“, – sako Rita Sakus, „LitBAN“ steigėja ir valdybos narė bei Europos verslo angelų tinklo valdybos narė.

Vienam iš verslo angelų investicija į „Walk15“ yra pirmoji jo investavimo karjeroje. Pasak verslininko, šis startuolis patraukė jo dėmesį savo veiklos kryptimi ir atitiko keliamus lūkesčius.

„Nusprendžiau investuoti dėl vertybių, kurias puoselėja man artimas startuolis. Sveikatos gerinimo skatinimas man artimas ir asmeniškai, ir kaip įmonės vadovui, kuriam rūpi darbuotojų sveikata. Taip pat svarbus CO2 išmetimo aspektas ir tai, kad šios temos pateikiamos įtraukiančiu žaidimo formatu. Tikiu, kad šiam startuoliui pasiseks“, – sako verslo angelas Gediminas Tamošaitis.

Plėtra Vokietijoje

„Walk15“ pirmasis Lietuvoje pasiūlė galimybę žingsnius iškeisti į nuolaidas sveikiems ir tvariems pasirinkimams – nuo nuolaidų traukinių bilietams ar automobilių dalijimosi paslaugoms iki nuolaidų sveikiems produktams prekybos centruose.

Šiandien prie „Walk15“ idėjos dirba 15 žmonių. Sėkmingai įgyvendinęs bendrą projektą su „ERGO Group AG“ Vokietijoje, kuriame dalyvavo daugiau nei trys šimtai komandų, startuolis šiuo metu bando pritraukti investicijų plėtrai šioje rinkoje.

Nors „Walk15“ vykdo aktyvius plėtros veiksmus už Lietuvos ribų – Latvijoje ir Danijoje, sprendimas jau pripažintas viso žemyno mastu. Prieš kelias savaites startuolio komanda grįžo iš Londono, kur „Connected Health&Fitness Summit Europe 2022“ renginyje buvo išrinkta tarp penkių geriausių sveikatingumo sprendimų Europoje. Taip pat šių metų lapkritį vaikščiojimo platforma pateko į finalinį „EIT Urban Mobility“ iniciatyvos etapą.

Prieš kurį laiką sprendimas „Walk15“ buvo pripažintas geriausiu Europoje „European Young Innovators“ apdovanojimuose sveikatingumo kategorijoje, o už kartu su prekybos tinklu „IKI“ siūlomas žingsnių nuolaidas vaisiams ir daržovėms laimėjo antrąją vietą „Digital Communication Awards“ apdovanojimuose patyriminės rinkodaros kategorijoje.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.