...

Tarp geriausių idėjų – startuoliai „OziPay“ ir „Tapsis“

Verslas

2014.07.11

Autorius: „BZN start"

Temos: .

Tarp geriausių idėjų – startuoliai „OziPay“ ir „Tapsis“

„StartupHighway“ vadovas ir įkūrėjas Rokas Tamošiūnas Asmeninio albumo nuotr.

Mėnesį trukusioje „StartupHighway“ ir „Barclays“ technologijų centro Lietuvoje (BTCL) startuolių atrankoje į antrą etapą pateko 4 idėjos. Paskutiniame etape galima buvo matyti nuo pinigų perlaidų tarp D. Britanijos ir Nigerijos iki su Bitcoin susijusių paslaugų teikimo. Skatinimo programoje toliau dalyvaus ir pagalbą verslo pradžioje gaus dvi atrinktos idėjos – renginiams pritaikytas mokėjimo būdas „OziPay“ ir daugiafunkcinė platforma el. paslaugoms „Tapsis“.

Komanda „OziPay“ ruošiasi rinkai pasiūlyti naują mokėjimo būdą, leisiantį atsisakyti mokėjimų grynaisiais pinigais renginiuose. „Tapsis“ jau yra sukūrę bekontaktinės NFC technologijos pagrindu veikiančių sprendimų, o startuolių skatinimo programoje ieškos galimybių juos pasiūlyti užsienio rinkoms. Atrinktų idėjų autoriai kelis mėnesius bus konsultuojami verslo profesionalų, galės išbandyti savo idėjas bendradarbiaujant su BTCL ir megs kontaktus su potencialiais investuotojais.

„Kartais geroms verslo idėjoms tereikia patarimo ir nedidelio postūmio, o šioje programoje startuoliai gaus ne tik tai – jie turės realią galimybę būti pastebėti ir užmegzti verslo pradžiai taip reikalingus ryšius. Programoje dalyvausiantys „Tapsis“ ir „OziPay“ pasiūlė daugybei žmonių kasdienines finansines operacijas palengvinsiančius sprendimus, tad “Startup Highway” kartu su „Barclays“ yra pasirengę pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi vystant šiuos sprendimus. Mes visada skyrėme daug dėmesio inovatyviems sprendimams, kurie palengvintų kasdienines operacijas ir visada norime prisidėti prie tokių sprendimų skatinimo“, – žada „Barclays“ projektų valdymo skyriaus Lietuvoje vadovas Martynas Sarapinas.

„Nors programa pirmiausia yra skirta Lietuvos idėjų autoriams, tačiau sulaukėme susidomėjimo visame pasaulyje. Buvo siūlytos įvairiausios verslo idėjos ir tikimės, kad atrinkome pačias geriausias, sulauksiančias dėmesio ir sėkmės ne tik Lietuvoje. Komandos „Tapsis“ ir „OziPay“ pasiūlė sprendimus, kurie palengvina naudojimąsi finansinėmis paslaugomis. Esminis jų pasiūlytų sprendimų privalumas – sprendžiamos visiems opios problemos, su kuriomis susiduriame bene kasdien. Tad, be abejo, apie šias įmones dar išgirsite“, – sako „StartupHighway“ vadovas ir įkūrėjas Rokas Tamošiūnas.

Verslo skatinimo programa atrintoms komandoms truks tris mėnesius, jos metu startuoliai turės galimybę mokytis iš 50 geriausių „StartupHighway“ ir „Barclays“ mentorių, profesionalų ir sėkmingų verslininkų iš viso pasaulio. Startuoliams bus suteikta biuro erdvė „StartupHighway“ bendradarbystės centre, jie dalyvaus verslo užsiėmimuose ir renginiuose, susitikimuose su potencialiais investuotojais ir verslininkais, turės galimybę nuolat konsultuotis bei savo idėjas įgyvendinti kartu su geriausiais „Barclays“ specialistais.

„StartupHigwhay“ akseleratoriaus programą anksčiau baigė daugiau nei penkiolika žinomų ir šiandien sėkmingai Lietuvoje bei užsienyje veikiančių verslų: interneto nuorodų išsaugojimo įrankis „Dragdis“, Afrikos šalyse itin populiari socialinė prekyvietė „Mobofree“, elektroninės komercijos platforma, skirta skaitmeninio turinio pardavimui „Sellfy“, registracijos pas gydytoją internetu sistema „Manodaktaras.lt“, vienas didžiausių pasaulyje interjero ir eksterjero projektavimo įrankių internete „Planner5D“ ir kiti.

Ekspertai

Rokas Tamošiūnas

Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.