...

Startuolis zaisktenisa.lt Lietuvoje kelią skinasi 250 km/h greičiu

Verslas

2014.02.21

Autorius: BZN start

Temos: .

Startuolis zaisktenisa.lt Lietuvoje kelią skinasi 250 km/h greičiu

zaisktenisa.lt įkūrėjai BFL/Vyginto Skaraičio nuotr.

Pirmas, analogų Lietuvoje neturintis, www.zaisktenisa.lt portalas šiandien jungia 3500 užkietėjusių Lietuvos teniso entuziastų ir padeda operatyviai pasirengti žaidimui, pasitelkus SMASH teniso aikštelių rezervacijos sistemą internetu greitam žaidimo suorganizavimui per SMASH teniso aikštelių rezervacijos sistemą internetu. Rezervavimo sistemos greitis beveik prilygsta stipriausiam teniso žaidėjo padavimui, kai kamuoliukas skrieja viršydamas net 200 km/h greitį.

Prie tokio šaunaus projekto sutiko prisidėti net ir garsiausias Lietuvos teniso treneris R. Balžekas.

Unikalaus sporto projekto komandą sudaro 4 tenisu gyvenantys verslo žmonės – idėjos kūrėjai bei IT komanda. Stipri komanda su stipriais žmonėmis iš skirtingų verslo sektorių: marketingo (Roman Drokov), finansų (Marius Padvilikis), pardavimų (Gabrielė Anušauskaitė), logistikos (Rūta Bylaitytė) ir IT (Konstantinas ir Petras Šlekys) – nes tik inovatyvūs žmonės kuria sėkmingą verslą.

Idėja apie verslą keturių startuolių galvose gimė netikėtai – po vienos iš daugelio treniruočių, sprendžiant besikartojančius tenisininkų rebusus – kaip lengvai suorganziuoti žaidimą vasaros sezonui, kad iš anksto turėtų patogius laikus žaidimui. Pasirodė, šie startuoliai nėra vieninteliai, sprendžiantys tas pačias problemas: nėra laisvų laikų žaidimui po darbo valandų arba teniso aikštynai nėra žinomi. Situaciją aštrina atsirandantčios rezervacijos klaidos, kai atvažiavus į teniso aikštyną, telefonu užrezervuotos aikštelės nėra.

Iš pradžių pati verslo koncepcija nebuvo aiški. Pirminė idėja buvo kurti teniso portalą, tačiau diskutuojant ir analizuojant situaciją Lietuvoje, kalbantis su kitais teniso žaidėjais bei norinčiais jį išbandyti, išaiškėjo, kad aktualesnė yra rezervacijos ir aikštelių paieškos problema.

Komanda tyrė rinką, plėtojo ryšius ir pačią būsimo verslo koncepciją. Idėją sėkmingiausiai pavyko išgryninti startuoliams skirtų renginių metu. Ryškiausią pėdsaką paliko APP CAMP renginys, kurio metu SMASH tennis booking buvo įvertinta nominacija The best international potential business idea ir galimybe viešai pristatyti idėją Silicio slėnio investuotojams. Tai praplėtė jų idėjos matymą ir perkėlė ją į kitą lygmenį – pristatyti ją Lietuvai ir plėsti į užsienį.

Lietuvoje tai unikalus ir pirmas tokio tipo sporto projektas, kurio pagrindinė idėja: kiekvienam teniso žaidėjui ar norinčiam išbandyti šią sporto šaką sutrumpinti kelią iki teniso aikštelės, greitai ir patogiai ją užsirezervuojant internetu. Sistemoje šiandien galima rasti 35 % visų teniso aikštelių Lietuvoje bei gerų partnerių pasiūlymų.

Sėkmingai paleidę pirmąją beta versiją ir jau pirmąją diena sulaukę rezervacijos, džiaugiasi jau antrąja versija: gražesne, tobulesne, su daugiau teniso aikštynų ir patogesne rezervacijos schema. Sistemoje pasirūpinta ne tik tais, kurie žaidžia tenisą, bet ir tais, kurie vis dar svarsto jį išbandyti. Čia aktyvūs žmonės ras ne tik aikštelę, bet ir raketes bei teniso kamuoliukus.

Startas Lietuvoje padarytas, kitos rinkos jau laukia – Olandija, JK JAV. Ateities vizija – sujungti visus su tenisu susijusius žmones: teniso žaidėjus, trenerius, aikštynus, renginių/turnyrų organizatorius po vienu stogu.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.