...

Startuolis pritraukė 4 mln. eurų investiciją

Verslas

2020.12.01

Autorius:

Temos: .

Startuolis pritraukė 4 mln. eurų investiciją

Gerai startuolių rinkoje žinoma bendrovė „TransferGo“ pasidalino dar viena džiugia naujiena. Iš Silicio slėnio startuolis pritraukė 4 mln. eurų vertės investiciją.

Kaip pasakoja startuolio komanda, papildomi 4 mln. eurų padės verslui toliau plėtoti ir išplėsti savo mokėjimų realiuoju laiku platformą vartotojams, smulkiajam ir vidutiniam verslui bei jų klientams. 

Nesustabdė net pandemija

Prieš kelerius metus, portalui „bznstart.lt“ pristatydami savo idėją, „TransferGo“ kūrėjai pasakojo, kad šis sprendimas iš esmės atliepia emigrantų poreikius. Pirminė startuolio idėja buvo greitas, efektyvus ir saugus pinigų siuntimas iš svečių šalių į gimtinę, čia gyventi likusiems artimiesiems.

„TransferGo“ pradėjo savo verslą padėdami migrantams palaikyti ryšį su artimaisiais ar paremti juos finansiškai, suteikdami galimybę jiems siųsti pinigus namo pigiau, greičiau ir patogiau. Toks pat principas taikomas ir verslui. Verslo įmonės naudojasi „TransferGo“ apmokėdamos tiekėjų sąskaitas ar mokėdamos atlyginimus darbuotojams užsienyje“, – prieš trejus metus pasakojo startuolio kūrėjai.

Tai, kad, net vyraujant pasaulinei pandemijai, startuoliui pavyko pritraukti įspūdingą investiciją, tik pabrėžia judėjimą tinkama kryptimi. Tai įsipareigojimas tarp „TransferGo“ ir Silicio slėnio banko aptarnauti milijonus migrantų, siunčiančių pinigus namo.

Vienas sėkmingiausių

Startuolį „TransferGo“ galima vadinti vienu sėkmingiausių technologinių startuolių Lietuvoje. Komanda skaičiuoja, kad turi jau maždaug 2,5 mln. vartotojų.

Šiuo metu bendrovė vienija beveik 100 specialistų komandą, kuri artimiausiu metu turėtų gerokai išsiplėsti. „TransferGo“ turi savo padalinius Berlyne, Londone ir Varšuvoje, o šiais metais duris atvėrė naujas įmonės biuras Lietuvos sostinėje Vilniuje. Iš viso „TransferGo“ teikia paslaugas 47 šalims 22 skirtingomis valiutomis.

Startuolio vadovas Daumantas Dvilinskas prieš trejus metus buvo pastebėtas „Forbes“ ir pateko į sėkmingiausių jaunųjų verslininkų „Under 30“ sąrašą. Pats startuolis tais pačiais metais pripažintas vienu iš 100 geriausiųjų Europoje. 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.